Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazda latem na oponach zimowych lub całorocznych

wróć do serwisu Logistyka 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 12:24

Ze względów oszczędnościowych niektórzy zarządcy flot decydują się na montaż opon całorocznych, bądź - co gorsze - na eksploatację opon zimowych także latem. Powrót do artykułu: Jazda latem na oponach zimowych lub całorocznych

#2 Guest_Czuti

Guest_Czuti
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 12:26

Prawda jest taka, że jazda na oponach całorocznych jest dobra dla osób, które nie jeżdżą niewiele. Korzystają z samochodu okazyjnie. Takie rozwiązanie, tak oszczędność na oponach nie sprawdzi się we flocie samochodowej. Jazda na zimówkach latem spowoduje tylko szybsze zużycie opon i dyskomfort podczas jazdy (pisk opon przy każdym skręcie).

#3 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 13:34

Polecam nowe opony ze sklepu neo24.pl ,znajdziecie tam duży wybór opon różnych producentów ,dostawa 48h od zamówienia.Polecam

#4 Guest_depek

Guest_depek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 08:28

Oj nie warto jest oszczędzać, szczególnie, że na przykład w sklepach internetowych ceny opon są stosunkowo korzystne ;)

Ja w tym roku kupowałem opony marki Continental, zdecydowałem się właśnie na zakupy w sieci, nie powiem w jakim sklepie ale w zasadzie sami możecie sobie porównać tutaj:
[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Tahoma, sans-serif;font-size:11px;text-align:justify;]http://www.skapiec.p...0_0_0_0_0_0_0_0[/color]

#5 Guest_krasnopiura

Guest_krasnopiura
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 05:16

Jestem kierowcą od 1970r.i przejechałem sporo km.różnymi samochodami i również z przyczepami kempingowymi.Stwierdzam,że osobiscie mam opony i letnie i zimowe,ale nie zawsze zdejmuję zimówki,chyba ze jadę na południe europy.Opony letnie nie sprawdzaja sie tak dobrze jak zimówki,zwłaszcza w górach i w sniegu,bo różnica jest ogromna,ale ja kiedy latem mało jeżdzę(bo więcej pływam na mazurach) i samochód słuzy mi tylko do załatwiania małych spraw np.zakupy czy nawet małą wycieczkę i przez to lato zrobię nawet 2000 kM,to nie widzę sensu zmiany opon na letnie,ale co drugi rok to robię ,aby opony popracowały.Jezdzę wolno,opony mi nie piszcza i żadnych przykrych niespodzianek nie miałem,a jak jest zimno i pada deszcz,to jezdzi mi się dobrze,ale to jest to sprawa i opinia kazdego kierowcy.Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych