Skocz do zawartości

CGAP

wróć do serwisu Sektor Publiczny 32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 23:27

Witam wszystkich. Zastanawiam się w jaki sposób można stać się audytorem wewnętrznym w jednostkach finansów publicznych Co należy zdać?? Jestem głównym księgowym i nie pracowałem do tej pory w audycie. Czy mogę przystąpić do egzaminu CGAP??? Jeśli nie to jaki jest inny sposób na zdobycie niezbędnych kwalifikacji na audytora???

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2009 - 12:01

Ja polecam CGAP. Ja zrobiłam go bardzo szybko, bo w ciągu 2 miesięcy - przez 1 miesiąc chodziłam na kursy, a kolejny to już nauka i zdanie egzaminu. Ja pracowałam wcześniej w audycie wewnętrznym w gminie, dlatego zaraz po zdaniu egzaminu zdobyłam kwalifikacje, ale jeśli ty nie masz doświadczenia, to po zdaniu egzaminu musisz chyba jeszcze odpracować te 2 lata - chyba, że zaliczą Ci coś z Twojego obecnego doświadczenia. Najlepiej skontaktuj się z BPP, jak prześlesz im swoje CV, to poradzą Ci, co masz robić. Namiary na nich znajdziesz na www.bpp.pl albo www.cgap.com.pl

#3 Guest_Pola

Guest_Pola
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 10:47

ja właśnie zastanawiam się nad kursem w bpp, gdyż chciałabym zdać CGAP w tym roku. Czy mogłabyś powiedzieć z jakich ksiażek się uczyłaś i czy kursy są przydatne. pozdrawiam,

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 00:42

Uczyłam się tylko z materiałów, które dostałam na kursie, to mi wystarczyło - slajdów i ksiązki Gleim I. Myślę, że kursy się przydały, tym bardziej, że nie ma jednego oficjalnego podręcznika do CGAP, który można byłoby wkuć i na tej podstawie zdawać. Kursy nakierowały mnie na to, czego mam się uczyć i zmobilizowały, aby zrobić to szybko. Myślę, że samodzielna nauka do egzaminów (bez kursu) jest możliwa, ale dużo trudniejsza, poza tym samemu nie jest łatwo przebrnąć przez rejestrację na egzamin (ja nie znam tak dobrze angielskiego), a tam sami mnie zarejestrowali. Z wykładowców byłam bardzo zadowolona - paktycy, widać, że znają temat.

#5 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 12:51

Pola? zapisałaś się na kurs BPP?

#6 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 19 marzec 2009 - 09:46

Iwonka , jestes zainteresowanma cgap- ja juz sie zapisałam:) jesli chcesz napisz na gg 8668771

#7 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 11:48

Ania...jak mogę się skontaktować z Tobą?

#8 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 11:37

Witam, chciałabym sie skontaktowac z kims kto zdawał egzamin CGAP w 2009 roku.

#9 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:23

ja też bym chciał porozm. z taką osobą z góry dziękuje za odzew.

#10 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 21:05

Witam, czy ma ktoś może do sprzedania podręcznik KSAP, na podstawie którego mógłbym się przygotować do egzaminu CGAP? Jeżeli tak to proszę o kontakt na email: psk@o2.pl. Z pozostałymi materiałami do egzaminu nie ma problemów ale tego podręcznika nigdzie nie mogę znaleźć.

#11 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 00:20

Proszę o opinie na temat kursów CGAP w BPP a także w Polskiej akademii rachunkowosci gdzie lepiej

#12 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 10:25

Również chciałabym uzuskać info, gdzie lepiej zrobić kurs na CGAP czy w PAR czy BPP? Proszę o odzew osoby, które uzyskału już certyfikat CGAP.MOje gg 3006035

#13 Guest_Izabela

Guest_Izabela
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 17:53

Witam wszystkich Jestem zainteresowana przystąpieniem do egzaminu CGAP. Czy ktoś ma do sprzedania materiały szkoleniowe związane z w/w tematyką? Proszę o kontakt pod nr gg 12584713.Pozdrawiam :-))

#14 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 16:27

Witam, jestem zainteresowany przystapieniem do egzaminu CGAP. Czy ktoś ma do sprzedania materiały szkoleniowe przygotowujące do egzaminu? Jeżeli tak to proszę o kontakt na email: slapaz@op.plPozdrawiam:-))

#15 Guest_maxowa@interia.pl

Guest_maxowa@interia.pl
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 23:48

Witajcie,Jestem zainteresowana odkupieniem materiałów do nauki CGAP. Jak ktoś chce sprzedać proszę o kontakt maxowa@interia.plPozdrawiam

#16 Guest_ozdo

Guest_ozdo
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 11:12

Witajcie. Jestem zainteresowany egzaminem CGAP. Jak i gdzie mogę to załatwić, proszę o kontakt m.ozo@vp.pl.Pozdrawiam

#17 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 14:32

Witam!Ja również jestem zainteresowana zakupem materiałów przygotowujących do egzaminu CGAP. Z góry dziękuję i proszę o kontakt aizak@vp.pl

#18 Guest_Jarecki

Guest_Jarecki
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 12:41

Czy ma ktoś może materiały do CGAPa? Chętnie odkupię. Info na maila jarecki103@op.pl Pozdrawiam

#19 Guest_ivo

Guest_ivo
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 17:13

ja się zbieram do nauki i mam sporo materiałow, moje gg 1036427. jeśli ktoś jest zainteresowny czekam na info.

#20 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 23:22

kiedy zamierzacie zdawać w 2011 roku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych