Skocz do zawartości

Prace licencjat i magisterka

wróć do serwisu Sektor Publiczny 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_GP

Guest_GP
  • Goście

Napisano 08 październik 2011 - 18:01

PISANIE PRAC GROUPFREE Świadczę pomocą edukacyjną skierowaną w szczególności do osób uczących się; gimnazjalistów, licealistów oraz studentów. Zakres świadczonych usług obejmuje tematykę opracowania różnej kategorii materiałów (prace zaliczeniowe, kontrolne, prace domowe, matury, prace licencjackie i magisterskie) z większości dziedzin nauk na każdym poziomie edukacji.Wszystkie materiały przygotowywane są zgodnie z przyjętymi wymogami i zasadami, obowiązującymi w placówkach edukacyjnych. Pomoc edukacyjna jest indywidualna, realizowana pod konkretne zlecenie.Posiadam bogate doświadczenie podparte wysokimi wynikami, działam w myśl zasady pomagam każdemu i zawsze. Opracowywania przygotowywane są również w odpowiednim systemie czasowym. Buduje swoją pozycję na rzetelności i wiarygodności, przedstawiam zawsze materiał w profesjonalnej oprawie. Oferuję produkt na wysokim poziomie i w krótkim terminie.WAŻNE !!! Nie pobieram żadnych wstępnych zaliczek, rozliczam się z Państwem zawsze po przygotowaniu całego zleconego materiału. Kontakt: groupfree@interia.pl; kontakt stały: komunikator internetowy gadu 902350

#2 Guest_agness

Guest_agness
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 13:13

gotowe prace licencjackie z zakresu prawa i administracji oraz resocjalizacji nieletnich..astanislawska@onet.eu

#3 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:44

Witam.

Jestem doktorem Prawa i chętnie pomogę w pisaniu prac dyplomowych z zakresu prawa lub administracji.

Zapraszam do kontaktu -> kontakt@lextext.pl

Dla zainteresowanych dorzucam książkę "Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach" gratis!

Dołączona grafika

#4 Guest_Wens

Guest_Wens
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 11:20

Pisanie prac licencjackich, całkiem tanio:

http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 28 luty 2014 - 10:20

I tak właśnie potem wyglądają polscy magistrzy. Studia skończone bo skończone, praca napisana przez kogoś innego, ale papier w kieszeni.

#6 Slok900

Slok900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 20:30

jeżeli ktoś tak chce jego sprawa. Rynek zweryfikuje takiego delikwenta.

Głęboka rzeka nie huczy.

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 11:07

Nieuczciwość kwitnie...

Always look on the bright side of life!

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:16

Zdecydowanie. Ja nie wyobrażam sobie tego, żeby ktoś za mnie coś pisał. Jak już studiujesz czy się uczysz, to z przyzwoitości wypadałoby napisać coś samemu. Moja znajoma kiedyś chciała się tak wycwanić i zleciła napisanie pracy mgr, w konsekwencji wydała pieniądze w błoto, bo praca do niczego się nie nadawała, a ona w ramach kary i tak musiała sama napisać. Poza tym to zwykłe oszustwo, a uczelnie nie bez przyczyny posiadają programy antyplagiatowe. Jak jeszcze studiowałam, to ktoś z mojego rocznika próbował tak oszukać - od razu go wywalili.

#9 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:47

Kiedy ja studiowałem, nie przyszłaby mi do głowy nawet myśl, że moją pracę mógłby napisać ktoś inny. Choćby i miała być kiepska - ale moja, do licha!

#10 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:37

Co to za problem napisać prace.. przecież w 80% jest to praca odtwórcza ;) nigdy tego nie zrozumiem :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#11 Arniq

Arniq

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 20:33

No napisanie pracy nie jest jakieś bardzo trudne. Uważam, że z jakiejś drobnej pomocy można skorzystać ale nie żeby ktos pisał całą pracę za nas. Czasem najwięcej problemu stwarza analiza danych. Można wtedy zwrócić się po pomoc do firmy http://krajowy.biz/f...statystykacompl . Oni wykonują analizy jakościowe i ilościowe. Ale nie piszą prac :) 

#12 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 851 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 maj 2017 - 12:36

Uważam, że przydać się wam może również takie system antyplagiatowy - https://plagiatnever.pl/. Można dzięki niemu w bardzo łatwy sposób sprawdzić oryginalność dokumentów, czy też prac. Zobaczcie sami, a być może również i wam się taki program przyda. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych