Skocz do zawartości

program LEFTHAND pełna księgowość- używa ktoś?

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_młoda księgowa

Guest_młoda księgowa
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 17:38

Witam, z pewnej strony internetowej pobrałam instalke do programu LeftHand pełna księgowość, miało byc to niby za darmo, bo wersja jest z reklamami, ale utknęłam na instalacji, ponieważ w pewnym momencie wyskoczyło, że alby uruchomić program należy zarejestrować sie na stronie LefHand-u. Boję sie, żeby po tej rejestracji nie okazało sie, że jednak wersja nie jest darmowa. Jeśli ktoś juz to przechodził to prosze o podpowiedzi. Chyba, że znacie jakiś inny program do pełnej księgowości, który byłby darmowy??

#2 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 17:57

Większość programów ma tzw. DEMO, które działa przez około 3 m-ce, ale niektóre funkcje mają zablokowane, ja miałam tak CDN Optime, po trzech miesiącach wykupiłam licencję, bo tak musiałabym chyba zaczynać wszystko od początku.Wiem,że SYMFONIA też miała DEMO.

#3 Guest_młoda księgowa

Guest_młoda księgowa
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 20:36

dziekuję Ci bardzo Halinko i powodzenia :)

#4 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 13:14

programy księgowe z LEFTHAND mają wersję DEMO na 2 miesiące. Później można kupić licencję komercyjną. Duży plus za to że program w wersji testowej jest w pełni funkcjonalny i niedrogi. Zdecydowałam się na zakup ok. pół roku temu i jestem zadowolona. Prowadzę księgowość w Fundacji a jak wiadomo tego typu organizację nie mają zbyt dużo środków przeznaczonych na ten cel. Skorzystałam również z darmowego szkolenia z tego programu. PozdrawiamKarolina

#5 Guest_nika

Guest_nika
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 14:40

Witam.Jeżeli pracuje ktoś na lefthand pełna księgowość to bardzo proszę o kontakt na maila w celu pomocy. werka2020@o2.pl

#6 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 17:39

nika, my używamy tego programu, jaki masz z nim problem?pozdrawiam

#7 Guest_malina

Guest_malina
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 10:56

Czy w LeftHand Pełna księgowość można wystawiać faktury w języku angielskim?

#8 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 11:52

malina,w lefthandzie istnieje możliwość wystawiania faktur w obcych językach. Zresztą tam chyba wszystkie wydruki można sobie przetłumaczyć.

#9 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 09:35

a czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat tego programu? Może jakieś zalety lub wady wersji płatnej. Interesuje mnie właśnie program księgowy do prowadzenia niewielkiej fundacji. Z tego co widziałem na ich stronie ceny mają niewielkie i chyba najniższe na rynku ale chciałbym wiedzieć czy do prowadzenia na nim niewielkiej fundacji jego funkcjonalność wystarczy?

#10 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 15:41

ja używam Lefthand i jestem zadowolona. Śmiało mogę go polecić zarówno malutkim fundacjom/stowarzyszeniom jak i tym większym. Szybko nauczyłam się obsługi i nie mam uwag.

#11 Guest_Mira

Guest_Mira
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 13:38

a ja mam pytanie czy program LEFTHAND mogę zainstalować na 2 stanowiskach -w siedzibie stowarzyszenia i w domu? będę wdzięczna za jakąś odpowiedź

#12 Guest_Dorka

Guest_Dorka
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 18:06

Ja też używam Lefthand -może być, aczkolwiek płace są niedopracowane.

#13 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 09:45

Mira, program możesz sobie zainstalować na tylu stanowiskach na ilu chcesz pracować bo licencja jest wielostanowiskowa i to duża wygoda

#14 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 14:59

A jak cenowo wygląda sprawa z LEFTHAND-em?Ktoś się orientuje?Potrzebuje programu do prowadzenia księgowości w stowarzyszeniu i szukam czegoś prostego w obsłudze i atrakcyjnego cenowo.

#15 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 15:49

Cenowo to najlepsza oferta. Dodatkowym atutem jest fakt, że firma organizuje darmowe szkolenia z obsługi - z których sam skorzystałem. Polecam

#16 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 16:21

W mojej firmie korzystamy z tego programu, jest naprawdę wysokiej jakości przy stosunkowo niskiej cenie. Jednak nie jest to system idealny, tak jak powiedziała to Dorka, moduł Kadry i Płace jest niedopracowany, warto jednak polecić ten program.

#17 Guest_czarnawr

Guest_czarnawr
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 17:08

Witam,poproszę o pomoc przy doborze składników, czy brać cały pakiet wraz z abonamentem i pomocą techniczną czy tylko licencję? Z góry dziękuje.

#18 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 16:33

do czarnawr,myslę, że najlepiej wziasc caly pakiet bo wtedy jest darmowe szkolenie. A pomoc techniczna napewno się czasem przyda szczegolnie jak mamy jakis problem ze zrobieniem czegos na programie to technicy nam podpowiadaja

#19 Guest_magi

Guest_magi
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 15:19

Jeśli program jest wielostanowiskowy to można na jednej licencji dla stowarzyszeń prowadzić co najmniej dwa różne stowarzyszenia oczywiście na różnych stanowiskach?

#20 Guest_beata.domaniul@lefthand.com.pl

Guest_beata.domaniul@lefthand.com.pl
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 11:33

Program Pełna Księgowość w wersji dla stowarzyszeń może obsłużyć jedno stowarzyszenie.Do obsługi wielu firm przeznaczony jest program Pełna Księgowość dla biur rachunkowych, niestety jest on droższy.Osoby zainteresowane testowaniem lub zakupem programów LeftHand zapraszam do kontaktu ze mną.Istnieje możliwość pomocy podczas testów oraz wynegocjowania atrakcyjnych cen przy zakupie:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych