Skocz do zawartości

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Arielooo

Guest_Arielooo
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:03

Witam serdecznie,

szukam programu który by miał sprzedaż oraz magazyn.

Dokładnie chodzi o taki dostęp:

1 magazyn główny z którego są przesunięcia na sklep

5 sklepów, gdzie byłaby synchronizacja online - cen i nowych produktów,

ale w wypadku kiedy będzie brak internetu istnieje możliwość sprzedaży produktów, które są na sklepie 

ktoś coś poleca?

#62 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:16

@Do Pana powyżej. W takim przypadku doradzałabym zdecydowanie się na oprogramowanie typu ERP. i ogólnie research w tym temacie. Jeśli byś się zdecydował na tego typu rozwiązanie to mogę Ci polecić jedną FIrmę z dużym dświadczeniem we wdrożeniach. Sami korzystalismy z ich pomocy. Doradzą, pomogą, stworzą i przyuczą. Ta Firma to Interfeo. Wejdź na ich stronę www.interfeo.com , skontaktuj się z nimi a wszystko Ci powiedzą. 

#63 Ond49

Ond49

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią

Napisano 13 październik 2017 - 09:43

Ja proponuję zapoznać się z POSitive Retail http://positiveretai...l/shop_manager/. Wierzę, że każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. ;) Zarządzanie gospodarką magazynową nie jest łatwe, więc jak najbardziej szukajmy rozwiązań ułatwiających nam życie i prace!

#64 AnnaB123

AnnaB123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 październik 2017 - 12:54

Ja również polecam firmę Interfeo. Ilu przedsiębiorców, tyle opinii - niektórzy wolą gotowe rozwiązania, my jednak wybraliśmy dedykowane oprogramowanie własnie od firmy Interfeo i nie żałujemy. Wszystko działa świetnie i ma wiele funkcjonalności i budowę modułową. Oprócz tego wsparcie techniczne, aktualizacje i możliwość rozbudowy. Jesteśmy zadowoleni.

#65 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 październik 2017 - 19:17

Słyszeliście może o wfirma.pl? Oni mają bardzo rozbudowane narzędzia do fakturowania oraz księgowości, a także programy do zarządzania magazynami. Jakby ktoś był zainteresowany, sprawdźcie sobie stronę  https://wfirma.pl/po...-faktur-online jest on intuicyjny i ma wiele funkcji.

#66 GANRO

GANRO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 14:08

Właśnie pojawiła się fajna promocja na program do faktur Comarch ERP XT, można go używać całkiem za darmo przez 12 miesięcy, a potem też nie zrujnuje kieszeni, bo jest to wersja w chmurze (można obsługiwać także na smartfonie) i płatna w miesięcznych ratach np. faktury 10zł. Zaletą jest to, że program może rosnąć wraz z firmą i mozna dodawać kolejne moduły np. magazyn, księgowość, raport-y, e-sklep. Do 15 grudnia 2017r. można go zamówić za darmo, tutaj.

#67 Guest_julinda

Guest_julinda
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:21

Trochę z tego co wiem jest takich programów ale osobiście polecano mi program o nazwie Faktura.pl (idealny dla małych i średnich firm). Wiem, że w celu jego wdrożenia trzeba zgłosić się do firmy Blue Media, bo oferują taką usługę. Wielką zaletą Faktury.pl jest usprawnienie całego procesu rozliczeń - nie dość, że za jego pomocą wystawiamy faktury, to jeszcze możemy ustawić powiadomienie SMS o wystawienie nowego dokumentu, uzyskujemy dostęp do historii wystawionych faktur czy mamy możliwość ich edycji oraz usuwania. Bardzo pomocne narzędzie. Myślę, że warto je posiadać. 

#68 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:13

A ja właśnie szukam odpowiedzi na swoje pytanie dotyczące faktur i mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź.Mianowicie, sytuacja przedstawia się w taki sposób, że prowadzą drobną działalność gospodarczą, wydawnictwo z ksiązkami regionalnymi. W tej branży wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności, ale teraz coraz częściej mam do czynienia ze zjawiskiem zatorów płatniczych. Chcę tego uniknąć i dlatego szukam dobrej fimy zajmującej się skupem faktur. Słyszeliście może o takiej - https://www.monevia....przedaz-faktur/ ?

#69 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 17:17

Szukając programu do fakturowania dobrze jest zainteresować się oprogramowaniem dostępnym na https://faktura.pl/ - wystawiając do trzech faktur miesięcznie można z niego korzystać zupełnie za darmo. Mało tego, istnieje możliwość jego bezpłatnego przetestowania. 

#70 Morfan

Morfan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 12:40

Myśle ze najlepszym programem będzie oprogramowanie w chmurze bo jest to najlepszy spoosób tym bardziej w dzisiejszych czasach

#71 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:16

Mając tak skonkretyzowane wymagania odnośnie programu sam zdecydowałbym się raczej na powierzenie wykonania indywidualnego dla mnie projektu programiście. Możesz skorzystać z darmowych narzędzi gdzie wykonasz ogólną makietę programu jaki chcesz uzyskać i na tej podstawie specjalista wykona dla Ciebie projekt. Musisz wtedy pamiętać jeszcze o tym, żeby wybrać dobry, stabilny serwer. Na rynku jest cała masa ofert jeśli chodzi o hosting, dlatego trzeba je dokładnie weryfikować, żeby się nie naciąć. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci tego dostawcę https://www.arubaclo...ate-server.aspx, bo jego rozwiązanie jest naprawdę dobre jeśli wziąć pod uwagę parametry serwerów, możliwość ich konfiguracji i rozszerzenia funkcjonalności w stosunku do ceny.

#72 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:09

Dla zainteresowanych polecam jeszcze zerknąć na to oprogramowanie: sidgroup.pl/oferta/internet-rzeczy-oraz-lancuch-dostaw/sid-magazyn-sap-ewm Jest to mocno rozbudowany system do obsługi magazynu. Zawiera moduły do zarządzania całą gospodarką magazynową, od obrotów materiałowych, sterowania ruchem w magazynie po zarządzanie lokacjami i zasobami logistycznymi.

#73 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:29

Miałem przyjemność pracować na paru programach dla sklepów, zarówno pod kątem użytkowo - magazynowym jak i zarzadzającym.

Krótkie opinie wraz z numeracją, jaki polecam jako 1.:

1. PC-Market Insoft

funkcjonalnie zdecydowanie ponad pozostałych. Graficznie (nie wiem jak teraz) odstępuje od innych, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Sporo modułów ułatwiających życie na magazynie. 

2. Subietk Inser

wg mnie przereklamowany. Ładnie wszystko wygląda, ale brakuje mu przydatnych funkcjolaności do zarządzania magazynem i sklepem. Brakuje tez solidnego POSa, tak jak to ma Insoft

3. K-C Firma (czy jakoś tak)

funkcjonalnie ciut wyżej od nr. 2, ale program zatrzymał się w rozwjou ze 2 epoki technologiczne

#74 Guest_mi098

Guest_mi098
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:59

Polecam Symfonia Handel.

Inteligentny, dużo zapamiętuje, podpowiada.

Daje możliwość wystawienia faktury i od razu generuje WZ itp.

Można łatwo sprawdzić stany magazynów itp.Polecam.

#75 jo.ann

jo.ann

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 12:08

Wybór na rynku jest bardzo duży programy różnią się poszczególnymi funkcjami więc wszystko czego dokładnie oczekujesz. Warto posprawdzać a nawet zainstalować kilka najlepszych opcji w wersji testowej albo darmowej- zobaczysz czy ci pasuje czy nie. Zawsze można zdecydować się na dostosowanie programu pod swoje potrzeby jednak to już inny koszt. Ja korzystam z Weaver WMS.https://weaversoft.p...ram-magazynowy/ Dla mnie jest ok, może tobie też się spodoba. 

#76 kamaj.9

kamaj.9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 11:40

U nas w firmie używamy program do obsługi magazynu z firmy Fineco Software o nazwie Sprzedaż i Magazyn :) Bardzo przyjemny w obsłudze i co najważniejsze szybki i niezawodny. Można go pobrać za darmo tutaj:

https://www.finecoso...zedaz-i-magazyn

#77 Syzek

Syzek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 maj 2019 - 08:39

a sprawdzaliście Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH. To program do wystawiania faktur, który jest szybki i ma potrzebne dokumenty, faktury. Do tego oferuje dokumenty magazynowe, różne raporty, analizy i zestawienia. Jest wygodny i prosty w obsłudze. Można go za darmo testować, tak poznałem jego funkcje. Jak dla mnie bardzo dobry program magazynowy: https://www.mega-tech.com.pl

#78 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 10 maj 2019 - 11:25

Miałem przyjemność pracować na paru programach dla sklepów, zarówno pod kątem użytkowo - magazynowym jak i zarzadzającym.

1. PC-Market Insoft

funkcjonalnie zdecydowanie ponad pozostałych. Graficznie (nie wiem jak teraz) odstępuje od innych, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Sporo modułów ułatwiających życie na magazynie. 

2. Subietk Inser

wg mnie przereklamowany. Ładnie wszystko wygląda, ale brakuje mu przydatnych funkcjolaności do zarządzania magazynem i sklepem. Brakuje tez solidnego POSa, tak jak to ma Insoft

funkcjonalnie ciut wyżej od nr. 2, ale program zatrzymał się w rozwjou ze 2 epoki technologiczne

#79 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 10 maj 2019 - 11:27

1. PC-Market Insoft

2. Subietk Inser

Byłem na Subiekcie i przerzuciłem się Sprzedaż i Magazyn z Pakietu Przedsiębiorcy. Polecam. Szybki, intuicyjny. Dla mnie posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności https://www.pakietpr...zedaz-i-magazyn

#80 ReWa

ReWa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 maj 2019 - 11:52

Ja korzystam z programów z serii PAKIET PRZEDSIĘBIORCY. Program z obsługą magazynu można pobrać stąd:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vatJest on również w pełni zintegrowany z programem do księgowości więc obsługę firmy mam na tym oprogramowaniu kompleksową.

Polecam, posiadam program do ryczałtu - ogromne wsparcie, support i przemiła obsługa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych