Skocz do zawartości

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

wróć do serwisu Księgowość 71 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Arielooo

Guest_Arielooo
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:03

Witam serdecznie,

szukam programu który by miał sprzedaż oraz magazyn.

Dokładnie chodzi o taki dostęp:

1 magazyn główny z którego są przesunięcia na sklep

5 sklepów, gdzie byłaby synchronizacja online - cen i nowych produktów,

ale w wypadku kiedy będzie brak internetu istnieje możliwość sprzedaży produktów, które są na sklepie 

ktoś coś poleca?

#62 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:16

@Do Pana powyżej. W takim przypadku doradzałabym zdecydowanie się na oprogramowanie typu ERP. i ogólnie research w tym temacie. Jeśli byś się zdecydował na tego typu rozwiązanie to mogę Ci polecić jedną FIrmę z dużym dświadczeniem we wdrożeniach. Sami korzystalismy z ich pomocy. Doradzą, pomogą, stworzą i przyuczą. Ta Firma to Interfeo. Wejdź na ich stronę www.interfeo.com , skontaktuj się z nimi a wszystko Ci powiedzą. 

#63 Ond49

Ond49

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią

Napisano 13 październik 2017 - 09:43

Ja proponuję zapoznać się z POSitive Retail http://positiveretai...l/shop_manager/. Wierzę, że każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. ;) Zarządzanie gospodarką magazynową nie jest łatwe, więc jak najbardziej szukajmy rozwiązań ułatwiających nam życie i prace!

#64 AnnaB123

AnnaB123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 październik 2017 - 12:54

Ja również polecam firmę Interfeo. Ilu przedsiębiorców, tyle opinii - niektórzy wolą gotowe rozwiązania, my jednak wybraliśmy dedykowane oprogramowanie własnie od firmy Interfeo i nie żałujemy. Wszystko działa świetnie i ma wiele funkcjonalności i budowę modułową. Oprócz tego wsparcie techniczne, aktualizacje i możliwość rozbudowy. Jesteśmy zadowoleni.

#65 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 październik 2017 - 19:17

Słyszeliście może o wfirma.pl? Oni mają bardzo rozbudowane narzędzia do fakturowania oraz księgowości, a także programy do zarządzania magazynami. Jakby ktoś był zainteresowany, sprawdźcie sobie stronę  https://wfirma.pl/po...-faktur-online jest on intuicyjny i ma wiele funkcji.

#66 GANRO

GANRO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 14:08

Właśnie pojawiła się fajna promocja na program do faktur Comarch ERP XT, można go używać całkiem za darmo przez 12 miesięcy, a potem też nie zrujnuje kieszeni, bo jest to wersja w chmurze (można obsługiwać także na smartfonie) i płatna w miesięcznych ratach np. faktury 10zł. Zaletą jest to, że program może rosnąć wraz z firmą i mozna dodawać kolejne moduły np. magazyn, księgowość, raport-y, e-sklep. Do 15 grudnia 2017r. można go zamówić za darmo, tutaj.

#67 Guest_julinda

Guest_julinda
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:21

Trochę z tego co wiem jest takich programów ale osobiście polecano mi program o nazwie Faktura.pl (idealny dla małych i średnich firm). Wiem, że w celu jego wdrożenia trzeba zgłosić się do firmy Blue Media, bo oferują taką usługę. Wielką zaletą Faktury.pl jest usprawnienie całego procesu rozliczeń - nie dość, że za jego pomocą wystawiamy faktury, to jeszcze możemy ustawić powiadomienie SMS o wystawienie nowego dokumentu, uzyskujemy dostęp do historii wystawionych faktur czy mamy możliwość ich edycji oraz usuwania. Bardzo pomocne narzędzie. Myślę, że warto je posiadać. 

#68 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:13

A ja właśnie szukam odpowiedzi na swoje pytanie dotyczące faktur i mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź.Mianowicie, sytuacja przedstawia się w taki sposób, że prowadzą drobną działalność gospodarczą, wydawnictwo z ksiązkami regionalnymi. W tej branży wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności, ale teraz coraz częściej mam do czynienia ze zjawiskiem zatorów płatniczych. Chcę tego uniknąć i dlatego szukam dobrej fimy zajmującej się skupem faktur. Słyszeliście może o takiej - https://www.monevia....przedaz-faktur/ ?

#69 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 17:17

Szukając programu do fakturowania dobrze jest zainteresować się oprogramowaniem dostępnym na https://faktura.pl/ - wystawiając do trzech faktur miesięcznie można z niego korzystać zupełnie za darmo. Mało tego, istnieje możliwość jego bezpłatnego przetestowania. 

#70 Morfan

Morfan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 12:40

Myśle ze najlepszym programem będzie oprogramowanie w chmurze bo jest to najlepszy spoosób tym bardziej w dzisiejszych czasach

#71 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:16

Mając tak skonkretyzowane wymagania odnośnie programu sam zdecydowałbym się raczej na powierzenie wykonania indywidualnego dla mnie projektu programiście. Możesz skorzystać z darmowych narzędzi gdzie wykonasz ogólną makietę programu jaki chcesz uzyskać i na tej podstawie specjalista wykona dla Ciebie projekt. Musisz wtedy pamiętać jeszcze o tym, żeby wybrać dobry, stabilny serwer. Na rynku jest cała masa ofert jeśli chodzi o hosting, dlatego trzeba je dokładnie weryfikować, żeby się nie naciąć. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci tego dostawcę https://www.arubaclo...ate-server.aspx, bo jego rozwiązanie jest naprawdę dobre jeśli wziąć pod uwagę parametry serwerów, możliwość ich konfiguracji i rozszerzenia funkcjonalności w stosunku do ceny.

#72 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:09

Dla zainteresowanych polecam jeszcze zerknąć na to oprogramowanie: sidgroup.pl/oferta/internet-rzeczy-oraz-lancuch-dostaw/sid-magazyn-sap-ewm Jest to mocno rozbudowany system do obsługi magazynu. Zawiera moduły do zarządzania całą gospodarką magazynową, od obrotów materiałowych, sterowania ruchem w magazynie po zarządzanie lokacjami i zasobami logistycznymi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych