Skocz do zawartości

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

wróć do serwisu Księgowość 71 odpowiedzi w tym temacie

#41 biznesowa

biznesowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 25 sierpień 2014 - 09:52

Ja osobiście polecam program Subiekt GT, jest łatwy w obsłudze i funkcjonalny :)

#42 Piotr Teneg

Piotr Teneg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 wrzesień 2014 - 13:07

Proponuję przed zakupem sprawdzić następujące programy:

1. PC - Market

2. Small Business - Sprzedaż

3. Subiekt GT - Insert

4. Wf-Mag

Bardzo ciekawym systemem sprzedaży z dużymi możliwościami przeznaczonym do sklepów i magazynów jest  PC- Market 7.

Godny polecenia jest także trzeci produkt z listy. Można go dowolnie rozbudowywać w miarę jak firma będzie się rozwijać. Jeśli w przyszłości trzeba będzie np. dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, wystarczy dokupić Sferę dla Subiekta GT. Jest to dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT rozszerzą również specjalne pakiety – niebieski PLUS , zielony PLUS i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Dodatkowo istnieje możliwość integracji programu z mobilnym Subiektem, oscGT i Sello, co stwarza całkiem nowe możliwości sprzyjające poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w terenie (mobilny Subiekt) oraz w internecie – zarówno w sklepie internetowym (oscGT), jak i na aukcjach (Sello).

#43 Guest_barlot

Guest_barlot
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 12:09

ja korzystam z bizin smile.png w wersji dramowej mozna wystawiac faktury a po wykupieniu licencji dodatkowo sa opcje zarzadzania magazynem, crm, rejestr kosztow. bardzo przydatny i niedrogi program smile.png

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 14:39

Obsługę magazynu masz w większości wersji Berberis - http://bms.krakow.pl...anie-produktow/- wszystkich poza minia i multiminima. Kwestia taka jak zaawansowanego systemu potrzebujesz - czy wystarczy prosty magazyn, czy też pełna gospodarka magazynowa.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#45 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:49

Sprzedaż i magazyn - nie polecam, ciągle mam z nim problemy, złe oblicznie fv walutowych, dziwne błędy, gubi czasem bazę danych (brak łączności jak kilka stanowisk), obsługa troszkę słabo chętna do napraw - a jest co naprawiać, poprawiać i ja chciałem w tym pomóc. po 3 latach rezygnuję. Pierwszy rok byłem mega zadowolony. Według mnie dla bardzo małej firmy i prostych magazynów idealny za tą cenę.

Poprzedni program LiderSim - Idealny program ale ciężka obsługa na wiele stanowisk - muli się program i długo odpala - no i drogi.

i teraz co dalej to trudny wybór....

#46 Guest_GrzesiekJanicki

Guest_GrzesiekJanicki
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 10:22

Obie funkcje, czyli fakturowanie i zarządzanie magazynem masz w bizin.pl poza tym duży plus za mobilność programu. Gdzie chcesz i kiedy chcesz masz wgląd w finanse smile.png

#47 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 00:37

Ja polecam system Bizin. Można wystawiać faktury zarówno polskie, jak i w obcych walutach, wszystko jest zautomatyzowane i bardzo intuicyjne także ułatwia to pracę niesamowicie. No i masz w nim też kontrolę stanów magazynowych, więc nie trzeba tego wszystkiego robić ręcznie. Ja sam kidyś zaczynałem z własną działalnością i pzeszedłem przez naprawdę wiele programów różnego typu ale ten jak dla mnie zdecydowanie najlepszy. Używam już od jakiegoś czasu i raczej nie prędko zmienię..

#48 mihalp9

mihalp9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2016 - 12:49

Polecam Program do faktur PabiSoft Faktura 2016 z możliwością bezpośredniego wysyłania faktur i paragonów e-mailem. Prosty w obsłudze i skuteczny program do fakturowania. Program można uruchamiać  bezpośrednio z pendrive. 

http://allegro.pl/li...&us_id=23990282

lub

www.pabisoft.pl

Dożywotnia licencja wersja plus za 18.99zł!

wersja professional 29.99zł!

f4d77eda21b10991gen.png

#49 Guest_Mariuss

Guest_Mariuss
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 17:04

Ja mogę polecić zdecydowanie magfirma.pl bardzo jestem zadowolony z tego programu. Ma najpotrzebniejsze funkcje i nic ponadto. Dodatkowo jest online więc wszędzie jest do niego dostęp.

#50 Guest_XXXlove

Guest_XXXlove
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 15:22

Bizin.pl
Program idealny. Dostęp wszędzie, ze względu na internet. Mega rozbudowany

#51 Guest_Markarat

Guest_Markarat
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:27

Kolega dość nie dawno polecił mi www.magfirma.pl podobno świetny. Właśnie wziąłem na spróbowanie na miesiąc i muszę przyznać że naprawdę dobrze się sprawdza. Do wielkich firm nie będzie chyba pasował, ale do mniejszych z pewnością.

#52 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:55

Ja też używam bizin i to od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. 

#53 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 19:45

Zgadzam się z przedmówcami - Bizin jest super, bo mam wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką, polecam!

#54 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 09:39

Ja właśnie kończe testować bizin i na pewno kupie sobie wersje premium, bo to tylko 10 zł miesięcznie. A jest naprawdę super, ułatwia tyle rzeczy, i fajnie działa.

#55 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 14:07

Ja korzystam z r2faktury, ma wszystko co potrzebne w kontekście programu do fakturowania i zarządzania magazynem.

#56 kamaj.9

kamaj.9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 październik 2016 - 11:51

Ja korzystam z Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Dla niewielkiej firmy idealny, bo szybki i super wygodny w użyciu. Rewelacyjny interfejs. Program można pobrać tutaj:

http://www.pakietprz...zedaz-i-magazyn

#57 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 08:20

Polecam program ERP SyKOF. U nas z powodzeniem urzywamy od paru dobrych lat. Co prawda dla bardzo małej firmy może się okazać za duży ale juz średniacy (tak ok. 40-50 pracowników) napewno będą zadowoleni. Fajne jest w nim to że wszystkie potrzebne dokumenty można drukować od razu z systemu - praktycznie nic już nie piszemy w wordzie. Dla mnie to duża zaleta bo przy dziesiątkach faktur, not odsetkowych, kompensat, itp. tygodniowo, naprawdę nietrudno się pomylić, nie wspominając już o stracie czasu.

#58 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 27 luty 2017 - 18:38

Fajne programy do fakturowania i zarządzania magazynem ma w swojej ofercie https://wfirma.pl/- z tego co się orientuję, można je przetestować zupełnie za darmo, więc warto to zrobić.

#59 Rafał8423

Rafał8423

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2017 - 13:25

Ja polecam Streamsoft Firmino. W wersji podstawowej to darmowy program do faktur - https://www.firmino....gram-do-faktur/  bez ukrytych limitów ilości dokumentów. Wersja rozszerzona z Magazynem i Rozrachunkami to koszt 14,40 zł miesięcznie. 

#60 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:17

Ja korzystam z  https://afaktury.pl/, Jest nie drogi, ma funkcję tłumaczenia, magazynu, bazy klientów, archiwum, i wiele innych równie przydatnych. Testowałęm go najpierw bezpłatnie zanim zdecydowałem się przy nim pozostać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych