Skocz do zawartości

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_invoicer.pl

Guest_invoicer.pl
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 14:30

Polecam Magazyn Madar Demo znajdziesz tutaj: www.madar.com.pl/demo/Mag_ins.exeNatomiast opis tutaj: www.madar.com.pl/programy/rmag.htm

#22 Guest_pecha.83

Guest_pecha.83
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 14:44

Biorąc pod uwagę powyższą dyskusję mam do zaoferowania (w mojej ocenie) najlepsze, bo najbardziej elastyczne rozwiązanie dla nowych firm. Jest to aplikacja Commerbusiness. Jej moc polega na tym, że jest bardzo elastyczna co pozwala ją dostosować do pracy w różnych (nawet najbardziej nietypowych branżach). Ponadto w ramach rozwoju firmy można ją rozszerzać o dodatkowe moduły, opcje i funkcjonalności, które nie były wcześniej potrzebne. Wszystko to jest w dodatku zintegrowane w ramach jednej aplikacji. Więcej na:commerbusiness.pl

#23 Guest_Basia45

Guest_Basia45
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 23:33

Słyszałam o tym programie .Ja jednak korzystam już z innego .Jest to program funkcjonalny ,ceny są ok według mnie ,a do tego można połączyć się z każdego miejsca na świecie przez internet .To szybkafaktura.pl .Warto .

#24 Guest_Koska

Guest_Koska
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 16:53

Do fakturowania dobry jest program Taskbeat. Poza tym ma również dużo więcej funkcji, które usprawniają zarządzanie firmą. Przez pierwsze 30 dni można go testować za darmo.

#25 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 20:44

Witam forumowiczów. Zwracam sie z prośbą o polecenie mi jakiegos dobrego, sprawdzonego programu do wystawiania faktur i zarzadzania magazynem równoczesnie.Prowadzę niewielką firmę ale prowadzenie ręcznie dokumentacji magazynowej mnie przeraża. Słyszałem o programie szybkafaktura.pl- podobno daje takie możliwości- i przymierzam się do jego sprawdzenia, ale ciekaw jestem też Waszych opinii o tym lub innych programach

W dzisiejszych czasach już raczej nie prowadzisz ręcznej dokumentacji nie wiem jak inni ale ja mam wszystko na kompie - a raczej na magazynie . Korzystam właśnie z szybkiej faktury co prawda od niedawna ale jestem zadowolony

#26 Guest_Marcin H

Guest_Marcin H
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 15:27

Zgadzam się z P. Jadwigą. Szybka faktura to bardzo dobry i łatwy w obsłudze program nawet jak dla laika.

#27 naburek

naburek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 13:05

też polecam Szybka faktura

#28 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 21:12

ja w swojej firmie mam system sprzedaży i magazynu online Bizin świetny program do faktur w końcu można miło wystawiać wszelakie faktury dostęp online polecam http://www.bizin.pl/

#29 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 22:00

Ja też używam systemu Bizin. Jest godny polecenia za czytelność i niezawodność.

#30 Guest_hubert

Guest_hubert
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 09:15

ja właśnie jestem w trakcie modernizowania mojego magazynu, zmieniłem trochę układ regałów w magazynie, dokupiłem sprzęt (np. w aklorze) i teraz zastanawiam się nad programem do zarządzania magazynem, uważacie, że warto zainwestować w płatny program- czy odczuję wyraźną różnice korzystając z takiego programu, czy wystarczające są programy za darmo do znalezienia w internecie?

#31 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 22:40

system BizIn to moim zdaniem dobry program do fakturowania i zarządzania magazynem. łączy ze sobą solidność, prostote obsługi i funkcjonalność. program dostępny jest online, więc jedynym wymaganiem sprzętowym jest dostęp do Internetu i można zarządzać firmą o każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na świecie.

#32 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:08

Ja głęboko zastanawiam się nad systemami do magazyn ów oferowanymi przez firmę Cassioli? Czy wiecie może jak one działają? Ktoś korzysta z tych rozwiązań. Poczytałem trochę i wygląda to dosyć obiecująco...

#33 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 15:55

FS Faktura.pl prosty i łatwy w obsłudze.

#34 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 11:47

Ja głęboko zastanawiam się nad systemami do magazyn ów oferowanymi przez firmę Cassioli? Czy wiecie może jak one działają? Ktoś korzysta z tych rozwiązań. Poczytałem trochę i wygląda to dosyć obiecująco...

Z Cassioli to chyba najlepszy by był iWare.  To jest akurat system do zarządzania magazynem.

Fizo, a jak działa ten Twój? Ma intuicyjny interfejs, czy trzeba trochę czasu zanim się wszystko obczai?

#35 Guest_Gustaw

Guest_Gustaw
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 23:09

Do fakturowania i magazynowania dla małej firmy to tylko BizIn.

#36 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 22:42

Oczywiście, BizIn powinien sprawdzić się w 100%. U mnie tak jest.

#37 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 10:01

U mnie z kolei sprawdzil się program Sprzedaż i Magazyn  - Pakietu Przedsiębiorcy , prosty intuicyjny przejrzysty program i niedrogi. zanim kupilam przetestowałam ich kilkanascie i tylko ten mi najbardziej odpowiadal. wersje probna mozna pobrac stad: http://pakietprzedsi...zedaz-i-magazyn

#38 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 11:04

U mnie z kolei sprawdzil się program Sprzedaż i Magazyn  - Pakietu Przedsiębiorcy , prosty intuicyjny przejrzysty program i niedrogi. zanim kupilam przetestowałam ich kilkanascie i tylko ten mi najbardziej odpowiadal. wersje probna mozna pobrac stad: http://pakietprzedsi...zedaz-i-magazyn

Witam, 

aby nie powielać kolejnego takiego samego wątku proszę o propozycję programu do fakturowania i magazynu. Na mojej liście z pierwszymi wrażeniami są (+ i - to moje oceny):

-system BizIn ("dobrą" mają tylko reklamę na forum)

+Sprzedaż i Magazyn  - Pakietu Przedsiębiorcy

+ Sprzedaż i Magazyn Lefthand 

szybkafaktura.pl

- /+ subiekt GT. 

Proszę o pomoc. 

#39 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 08:25

Ilona wybrałabym Sprzedaz i Magazyn - Pakiet Przedsiębiorcy - mam ich Fakturę VAT, bo narazie magazynu nie potrzebuję i naprawdę program godny polecenia !

#40 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 12:25

To oprogramowanie tez  Cassioli jest całkiem spoko. Proste w użyciu, a to chyba najważniejsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych