Skocz do zawartości

PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

wróć do serwisu Księgowość 67 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 16:22

Witam forumowiczów. Zwracam sie z prośbą o polecenie mi jakiegos dobrego, sprawdzonego programu do wystawiania faktur i zarzadzania magazynem równoczesnie.Prowadzę niewielką firmę ale prowadzenie ręcznie dokumentacji magazynowej mnie przeraża. Słyszałem o programie szybkafaktura.pl- podobno daje takie możliwości- i przymierzam się do jego sprawdzenia, ale ciekaw jestem też Waszych opinii o tym lub innych programach

#2 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 22:34

osobiscie polecam Subiekta GT. daje on naprawde rozne mozliwosci.

#3 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 00:13

a napiszesz coś bliżej o tym programie? Potrzebuję konkretów, by móc wybrac taki, który będzie dla mnie najlepszy. Na razie dowiedziałem się trochę o programie szybkafaktura.pl - czytałem że oprócz wystawiania faktur,prowadzi też KPiR, sporządza deklaracje podatkowe, umozliwia prowadzenie pełnej godpodarki magazynowej(stanu magazynu, przyjęcia, wydania i cała reszta, system automatycznie generuje odpowiednie dokumenty itd ), a w dodatku pozwala prowadzić całą księgowośc małej firmy online, na co może sie zdecyduję. A jak jest z Subiektem, który polecasz?

#4 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:07

Wybierając pomiędzy programem Subiekt GT a szybkafaktura.pl zdecydował bym się na szybkąfakturę. To dobry program,dający wiele mozliwości i oferujący ciekawe rozwiązania. Dostęp do niego ma się zawsze i wszędzie, jest zdecydowanie tani i prosty w obsłudze. A poza tym nastawiony jest "na klienta"- szeroka pomoc informacyjno-techniczna, zachęcające promocje i rabaty dla nowych i stałych klientów, ciekawe oferty partnerów -KRD, Rzetelna Firma i inneNa wstępie mozna go sobie w całości przetestować gratis przez 3 miesiące

#5 Guest_tygrys

Guest_tygrys
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 14:23

w firmie używamy programu lefthand sprzedaż i magazyn. Program jest bardzo funkcjonalny ma obsługę wielu magazynów wraz z fakturowaniem oraz dokumentami magazynowymi.Co najważniejsze licencja jest wielostanowiskowa i nie trzeba jej kupować na każdy komputer oddzielnie.

#6 Guest_Draco

Guest_Draco
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 14:32

a jak z dostępem do danych?bo w subiekcie mam możliwość eksportów

#7 Guest_Draco

Guest_Draco
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 14:37

Chodziło mi o bieżący dostęp do danych w księgowości internetowej pokroju szybkafaktura, ifirma, wfirma

#8 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 14:49

Draco, skonkretyzuj pytanie, bo nie zrozumiałem niestety

#9 Guest_?

Guest_?
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 17:22

Czy ktoś miał styczność z programem firmy Wincor Nixdorf? Proszę o opinię.

#10 Guest_staszek82

Guest_staszek82
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2010 - 14:37

Ja korzystam z programów z serii PAKIET PRZEDSIĘBIORCY. Program z obsługą magazynu można pobrać stąd:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vatJest on również w pełni zintegrowany z programem do księgowości więc obsługę firmy mam na tym oprogramowaniu kompleksową.

#11 Guest_makrup80

Guest_makrup80
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 15:17

Chcę w moim przedsiębiorstwie wdrożyć jakiś dobry program do faktur. Czy możecie polecić mi sprawdzoną firmę, która by się tym zajęła?

#12 Guest_danielkar25

Guest_danielkar25
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:57

U nas w firmie stosujemy program Faktura VAT 2010. Wdrożyła go firma rafsoft.net Opis programu i kontakt znajdziesz na ich witrynie www.rafsoft.net

#13 Guest_rysiu22

Guest_rysiu22
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 17:20

Ja w swojej firmie używam programu Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT. Jest prosty i przyjazny. Do małej firmy nie znam lepszego softu chociaż przetestowałem różne. Można go pobrać stąd:www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

#14 Guest_Kensa

Guest_Kensa
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:37

Ja w swojej firmie używam darmowego programu do wystawiania faktur online - efaktury.org. Program jest bardzo porsty, posiada bazę kontrahentów, produktów oraz logo firmy na fakturze, mi w zupełności wystarcza. Do małej firmy nie znam nic lepszego, chociaż przetestowałem już wiele programów.

#15 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 15:01

Polecam magazynówkę i fakturowanie T-SOFT Nawet jeśli coś potrzebuję to bez problemu dorobiąMiła obsługa a program jasny i nie skomplikowany POLECAM

#16 Guest_ludwik7

Guest_ludwik7
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 18:54

Ja w swojej niewielkiej firmie handlowej używam programu Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Jest bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny. Można go pobrać za darmo:pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn

#17 Guest_jadwiga52

Guest_jadwiga52
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 18:57

Program szybkafaktura.pl o który pytasz mogę bez problemu polecić - jest bardzo prosty w obsłudze i praktyczny zarazem, ma wszystko co potrzeba w mniejszej firmie no i kosztuje grosze

#18 Guest_longint

Guest_longint
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 16:37

Zapraszam do sprawdzenia naszego programu magazynowego Lomag w wersji demonstracyjnej na 30 uruchomię, wykupienie licencji za 80zł. Szczegółowe informacje na www.lomag.pl

#19 Guest_Grzeslaw

Guest_Grzeslaw
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 14:05

Witam, polecam quickstep-a - www.qstep.pl. Wersję demo, tj. pełną wersję z ograniczeniem 30-to dniowym, można pobrać ze stronki. Pomoc techniczna w cenie. Warto sprawdzić!

#20 Guest_dominik

Guest_dominik
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 14:27

mogę polecieć LeftHand Sprzedaż i Magazyn

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych