Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd lekarza

wróć do serwisu INFOR.pl 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:39

Jak uzyskać odszkodowanie za błąd lekarza Powrót do artykułu: Jak uzyskać odszkodowanie za błąd lekarza

#2 Guest_DuzeOdszkodowania

Guest_DuzeOdszkodowania
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:40

Pomożemy Ci dochodzić odszkodowania za błąd lekarski!

Specjalizujemy się w błędach okołoporodowych skutkujących mózgowym porażeniem dziecięcym lub porażeniem splotu ramiennego, błędach w zakresie leczenia wynikających z niepodania leków lub podania leków niewłaściwych, błędach powstałych na oddziałach chirurgii i ortopedii, błędach onkologicznych oraz w zakażeniach.

Oferujemy korzystne warunki współpracy przy wysokiej jakości usług.

Nasi klienci korzystają na współpracy z nami, bowiem zapewniamy im:

[*]niezbędne doświadczenie i skuteczność,
    [*]brak opłat wstępnych,
    [*]uczciwe prowizje,
    [*]najwyższą jakość obsługi,
    [*]wsparcie ze strony najlepszych prawników,
    [*]przelew odszkodowania bezpośrednio na konto klienta,
    [*]rozliczenie po otrzymaniu płatności.
    [/list]Działamy na terenie całego kraju.

Bezpłatną poradę w sprawie odszkodowawczej można uzyskać dzwoniąc na infolinię:
    801 022 310

Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.DuzeOdszkodowania.com

Sprawdź nas!

#3 Guest_gata

Guest_gata
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 09:45

Jeżeli podejrzewacie Państwo, że staliście się ofiarą błędu medycznego wystarczy przesłać do nas dokumentację medyczną oraz opis sprawy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty. Placówki medyczne mają obowiązek wydania kserokopii dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub osoby przez niego upoważnionej. Konieczne jest zapoznanie się z całością dokumentacji medycznej a nie tylko z kartami informacyjnymi czy zaświadczeniami lekarskimi.  Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje i w przypadkach, gdy są podstawy do ubiegania się o rekompensatę, możemy zaproponować przygotowanie pozaprocesowej opinii sądowo-lekarskiej. Opinie takie są sporządzane przez zespół lekarzy specjalistów różnych dziedzin w zależności od przedmiotu sprawy, w tym specj. med. sądowej, tacy jak pracujący w Zakładach Medycyny Sądowej, gdzie wydawane są opinie na zlecenie Sądów i Prokuratur. My również sporządzamy opinie sądowo-lekarskie dla tych organów. Dokładne koszty wydania opinii są ustalane dopiero po zapoznaniu z dokumentacją medyczną.  Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej w prowadzeniu postępowania sądowego polecamy współpracujących prawników, którzy korzystając z naszych konsultacji i opinii przygotowują pisma procesowe oraz reprezentują Państwa w postępowaniu przed sądem.Współpracujące kancelarie za wynagrodzenie przyjmują wcześniej ustalony procent od uzyskanego odszkodowania, a nasze usługi są już wliczone w te koszty.www.legeartismedica.pl

#4 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 16:59

Gorąco polecam kancelarię Duże Odszkodowania. Profesjonalna obsługa, adwokat na każdej rozprawie, przemyślane decyzje i płatność po otrzymaniu pieniędzy. Polecam

#5 Guest_Faves

Guest_Faves
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 08:50

Po pierwsze musisz znaleźć jakąś firmę zewnętrzną, która pomoże ci wygrać sprawę. Pamiętaj, że sądzenie się z lekarzem nie jest proste i będziesz potrzebował pomocy. Skontaktuj się z takimi firmami jak np. Clarigo.

#6 Guest_Mateusz81

Guest_Mateusz81
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 14:34

Faktycznie, odszkodowanie za błąd medyczny uzyskać jest bardzo ciężko. Głównie z racji trudności w jego udowodnieniu. Dlatego bez pomocy profesjonalistów, mających doświadczenie w takich sprawach, jest to po prostu niemożliwe.

#7 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 16:26

Proponuję kontakt z Kancelarią Odszkodowawczą Cito Krakow, gdzie pracują rewelacyjni i niedrodzy specjaliści, którzy zajmują się dochodzeniem odszkodowań wszelkiego rodzaju. PłaDołączona grafikacisz tylko wtedy jak wygrasz sprawę! Mnie osobiście bardzo pomogli i uzyskałam dopłatę do zaniżonego świadczenia.

#8 Guest_Chuck

Guest_Chuck
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 21:31

Jakis czas temu miałem przyjemnoeśc spotkać Panią Anne Babiak i Pana Artura Zbrońca oboje są specjalistami w rostrzyfaniu spraw o błędach lekarskich. podaje kontakt +48 607 107 245

#9 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:52

Zapraszam na stronę gdzie można dowiedzieć się czegoś interesującego w temacie jak wyżej:

http://blogoprawachpacjenta.com.pl/

#10 Guest_rorero

Guest_rorero
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:07

Jakis czas temu miałem przyjemnoeśc spotkać Panią Anne Babiak i Pana Artura Zbrońca oboje są specjalistami w rostrzyfaniu spraw o błędach lekarskich. podaje kontakt +48 607 107 245

Jestem z oławy i wiem, że CI państwo mają tam swoje biuro natomiast nie miałem mozliwości jeszcze i czasu się z nimi bezpośrednio kontaktować. Fakt, że maja dobrą renomę jeśli chodzi o błędy medyczne i odszkodowania. Moze czas sprawdzic....Chuck a powiedziiałbyś jak Ci się znimi współpraca ukaldała?

#11 Guest_tomek57

Guest_tomek57
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 12:05

Często polecany na forach jest Pan mec Łukasz Szafran z kancelarii Mediuris.pl specjalizuje się w odszkodowaniach za błędy medyczne.

#12 Guest_untotees6

Guest_untotees6
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 21:29

Czy ktoś już zgłosił się do Artura Zbrońca?

Pytam bo sama jestem zainteresowana czyli niestety poszkodowana przez głupotę niekompetentnego lekarza

#13 Guest_weartiron

Guest_weartiron
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 22:53

Moja ciocia smile.png nei znam szczegółów,ale Pan Zbroniec jest podobny bardzo dokładnym prawnikiem i ma duża wiedzę, a jak się probujesz z nim spierac to daje do zrozumienia, ze to on kontroluje sytuacje smile.png

#14 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 09:52

Prawda o towarzystwach ubezpieczeniowych i ich pracy w temacie odszkodowań jest pewnie dla wielu osób nieznana...ale firmy zazwyczaj wypłacają grosze, najniższą półkę jaką muszą. Dopiero jak się zapuka do drzwi takiego ubezpieczyciela z prawnikiem u boku to zmieniają gadkę i oferują lepsze pieniądze. Widzę to po swoim przykładzie. Jestem poszkodowany w wypadku drogowym i pomoc w uzyskaniu lepszych, godziwych pieniędzy otrzymałem w stowarzyszeniu Wokanda – wokanda.org.pl. Warto do nich się zgłosić, pomagają wszystkim tym których nie stać na dobrego, skutecznego prawnika z prywatnej kancelarii.

#15 Guest_olka54

Guest_olka54
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:14

Ja proponuję zgłosić się do stowarzyszenia Wokanda ( nr tel508 339 495). Pomogli uzyskać mojej mamie zaświadczenie o błędzie lekarski. Mają naprawdę dużą wiedzę i warto im zaufać .  

#16 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 01 luty 2018 - 13:26

za błąd lekarza oczywiście sie oplaca

#17 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 01 luty 2018 - 15:52

Dokładnie i jak najbardziej warto dochodzić swoich praw, jednak warto abyś skorzystał przy tym z pomocy prawników którzy się w tym specjalizują i tutaj mogę polecić Auxilia.pl Mają kilkunastoletnie doświadczenie i potrafią wywalczyć naprawdę to co nam sie należy. Możesz też wcześniej sprawdzić opinie na ich :)

#18 anastazjakapczynska

anastazjakapczynska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 09:44

Odszkodowania za błędy lekarskie to konik Pana Adwokata z Bydgoszczy Taczalskiego. Warto zapytać się kogoś kompetentnego w tej sprawie bo można dostać naprawdę sporą sumę. Samemu bez dużej wiedzy może być ciężko i sprawić wiele kłopotów. Pozdrawiam.

#19 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 22:55

A tutaj https://euco.pl/oferta/blad-medyczny/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Zajmują się bowiem między innymi odszkodowaniami za błąd medyczny. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych