Skocz do zawartości

Asystent rodziny i koordynator pieczy zast...

wróć do serwisu Sektor Publiczny 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Natan

Guest_Natan
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 17:13

czy jest ktoś jeszcze "żywy na tym forum? Chciałabym  się skonsultować odnośnie planu pomocy dziecku

JESTEM I MOGĘ POMÓC

#42 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 11:53

Witam

Chciałbym się dowiedzieć gdzie można szuakć pracy jako asystent rodziny, o tym zawodzie usłyszałem w radiowej trójce wczoraj? w MOPSie mam pytac czy UM? za pomoc z góry dziękuję.

#43 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 16:08

Wątpie w to słyszałam że w grudniu wgl maja pozwalniać pracowników bo nie bd mieli pieniędzy...poprostu jakaś kpina..

#44 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:09

Mam podpisaną umowę zlecenia do końca grudnia. Rozmawiam z szefową na temat przedłużenia umowy ale na umowę o pracę, niestety nic z tego nie będzie ponieważ wójt nie przeznaczy na mnie dodatkowych pieniędzy. Nawet jak się zdecyduję na zlecenie to tylko do lipca- pieniądze z projektu skończą się. Wszyscy którzy są nad nami asystentami pracującymi na zlecenie nie zdają sobie sprawy, że w najlepszym wypadku na czysto zostaje nam 300-400 zł- żyjesz jak dziad i nie ma perspektyw na lepsze.

#45 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 07:25

Byłam dziś w OPS pytac o prace w charakterze asystenta rodziny, i dowiedziałam się tyle, że nie ma pieniedzy na to stanowisko, zastanawiam się czy mogą zignorowac ustawe, tłumaczac sie brakiem kasy?

Po dwuch latach pukania do drzwi OPS i Wójta gminy doprosiłam się stanowiska asystenta rodziny, ale czy w przypadku nie zwracania za dojazdy i paliwo będzie to dla mnie dobra posada...? Wątpię. Dzis będę negocjowała warunki z kierowniczką OPS-u.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych