Skocz do zawartości

Świadczenia pielęgnacyjne po zmianach w ...

wróć do serwisu Sektor Publiczny 127 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_````anna````

Guest_````anna````
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 19:23

anna mam rodziców na pierwszej gropie i oboje wymagająopieki 24 h na dobę i chorują na alshaimera ja mieszkam od nich 5 km. i dojeżdżam do nich 2 razy dnia czy należy mi się zasiłek pielęgnacyjny jestem rolnikiem ubezpieczona w krusie przejełam od rodziców gospodarstwo ale z nimi nie mieszkam proszę o odpowiedz

#122 Guest_Baśka

Guest_Baśka
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 19:54

Napewno ci sie należy ten zasiłek.

#123 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 23:28

Mam dwóch 18-sto letnich niepełnosprawnych bliżniaków.Jakiś czas temu przeszłam na wcześniejszą emeryturę ze wzgłędu na jedno z nich.Mąż pracuje.Nie daję rady z opieką nad tą cudowna dwójką.Wysiada mi kręgosłup i stawy.Jedno dziecko nie siedzi,nie chodzi i muszę go sama dzwigać kiedy mąż jest w pracy.Drugi syn cierpi na autyzm.Proszę mi powiedzieć czy mąż może otrzymać świadczenie pielęgnacyjne i w ten sposób ulżyć mi w pielęgnaci i opiece bliżniaków.

#124 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 20:34

na mame mam 520 zł jet niechodzaca a tat niewidomy złozyłam wniosek zeby dostac na tate tez czy moge dostac tez prosze o porady

#125 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 17:55

Moja babcia ma 96 lat jest niesprawna, mama jest poważnie chora i nie może opiekować się babcią robię to ja opiekuję się 24h babcią i mamą jaki zasiłek mi przysługuje i od kogo.iza

#126 Guest_Maria matka blizniaków

Guest_Maria matka blizniaków
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 20:36

proszę o odpowiedz

#127 Guest_BOSA123

Guest_BOSA123
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 14:19

WITAM, MÓJ TATA MA 75 LAT I UMIARKOWANY STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI 07-S ORZECZENIE ZOSTAŁO WYDANE W 2006 ROKU STOPIEŃ JEST TRWAŁY I WYDANE NA STAŁE. TATA JEST W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM ALE MOJA MAMA TEŻ JEST KOBIETĄ, KTÓRA MA JUŻ 72 LAT I NIE JEST W STANIE OPIEKOWAĆ SIĘ MOIM TATĄ CHCIAŁABYM SIĘ UBIEGAĆ O ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE NA TATĘ. MIESZKAM RAZEM Z RODZICAMI I OPIEKUJĘ SIĘ OBOJGIEM 24H. CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POMÓC, LUB ODPOWIEDZIEĆ CZY SKŁADANIE TAKIEGO WNIOSKU MA SENS.

#128 Guest_BOSA123

Guest_BOSA123
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 14:23

MÓJ ADRES e-mail bosa@neostrada.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych