Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jak napisac podanie o mieszkanie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 453 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2008 - 22:39

gagatka5@o2.pl

#42 Guest_malkensik

Guest_malkensik
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 12:01

i jak ktos ma wzor na podanie o mieszkanie???????????? nr gg13140703

#43 Guest_grażyna

Guest_grażyna
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 00:01

jak napisać podanie o mieszkanie mam czworke małych dzieći prosze o wzór gg 6215080

#44 Guest_Plaskowyz

Guest_Plaskowyz
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 01:56

Wersja 1.Każda gmina wiejska i miejska lub miasto na prawach powiatu na uchwałę w zakresie zaspokajania potrzeb mieszkaniowych. Jeżeli jest taka uchwała to poproście w sekretariacie ( wójta, burmistrza lub Prezydenta)o druk udzielenia informacji publicznej(wypełniacie go prosząc o uchwałę z załącznikami w sprawie zasad wynajmowania lokali mieszkalnych - wersja ksero. Wersja 2.Musicie uzyskać w swoim urzędzie numer uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali mieszkalnych oraz datę opublikowania. Następnie wykonajcie następujące czynności. Wejdźcie na stronę urzędu skąd pochodzicie. Na stronie urzędu skąd pochodzicie jest Biuletyn Informacji Publicznej (BIP najczęściej kolor czerwony). Po wejściu na tę stronę musicie państwo poszukać pozycji akty prawne wydawane przez radę w sprawie zasad wynajmowania lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy lub podobna treść. Należy ją dla siebie wydrukować.Dalsze czynności do wersji 1 i 2 Następnie przeczytajcie jakie są wymagania w waszej miejscowości aby otrzymać mieszkanie. I na tej podstawie (zazwyczaj na urzędowym druku) wypełnijcie wniosek.Jeżeli będziecie mieli problemy ze zrozumieniem tekstu uchwały podajcie nazwę Urzędu gminy, miasta lub miasta na prawach powiatu - postaram się coś wytłumaczyć.

#45 Guest_iga

Guest_iga
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 20:47

jak napisac podanie o ieszkanie moze jakis wzor...??

#46 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2008 - 22:09

jezeli ktoś by mugł podac jakis wzór jak napisać podanie o przydział mieszkania z góry dzię kuje mój adres max86.22@tlen.plprosba o jak najszybszą odpowiedz.

#47 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2008 - 12:55

witamjestem mieszkankom łodzi obecnie staram sie z mezem o mieszkonie spódzielcze .Mieszkamy obecnie w wynajentym mieszkaniu od osoby prywatnej . Do spódzielni potrebne jest zaswiadczenie ze czynsz jest płacony rególarnie niestety ta osoba nie chce go wydac a my jestesmy zameldowani gdziejndziej nie tam gdzie mieszkamy . Mamy dwoje dzieci najstarsza córka jest chora ma epilepsie wymaga opieki . Prosze o porade bo naprawde nie wiemy co robic zeby dostac mieszkanie . Pozdrawiam to moj kontakt agnieszka.80@op.pl .Bede wdzieczna za rade AGNIESZKA

#48 Guest_pani K.

Guest_pani K.
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2008 - 22:08

jak napiac podanie o zamiane mieszkania prosze o wzor podania na meila loly15@interia.pl

#49 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2008 - 11:07

Proszę o pomoc w napisaniu podania o przydział mieszkania spółdzielczego.Mój e-mail ewa.d @interia.eu .Z góry dziękuję i pozdrawiam. Ewa

#50 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 09:58

Mam problem jak napisać podanie o mieszkanie, jak ktoś by mógł przesłać mi wzór na mój e-mail Piotrow.marzena@wp.pl Z góry bardzo dziękuję.

#51 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 13:00

Potrzebuję pomocy w napisaniu podania o mieszkanie. Mieszkam z żoną i córką u teściów a tam jeszcze siostra żony z mężem i trójką dzieci oraz żony brat. Jest ciasno. Córka od wresnia idzie do szkoły. Bardzo proszę o szybką odpowiedź

#52 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 15:30

jak napisać podanie o mieszkanie o przydział kieszkania spółdzielczego czy mógłbym prosić o jakiś wzór. mój e-mail migot3@op.pl Pozdrawiam i Dziękuje.

#53 Guest_pati

Guest_pati
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 18:28

witam potrzebuje pomocy w napisaniu podania o mieszkanie mieszkamy z dzieckiem u teścia na 30 m i jeszcze jego córka z dzieckie prosze o szybka odpowiesz. to jest jakis koszmar. adres to swistak83@vp.pl

#54 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2008 - 15:58

witam dostalam mieszkanie o wymiarach 17.17 jest to pokuj z kuchnia i lazienka mam 4 letnia corke i spodziewam sie drugiego dziecka uwazamy z mezem ze jest to za maly metraz na nas wszystkich co zrobic aby administracja umozliwila nam wieksze mieszkanie przecierz jest tyle postostanow ADRES TO agabanmat@wp.pl

#55 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2008 - 13:06

trzeba opisac sytuacje w jakiej sie znajdujemy i zaniesc to podanie do urzedu gminy.Potrzebne są dochody z urzedu skarbowego akt urodzenia dziecka jesli jest i to wszystko

#56 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2008 - 22:51

nie wiem

#57 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2008 - 14:48

witam serdecznie potrzebuje pomocy w napisaniu podania o meszkanie nie mam pojecia jak sie za to zabrac nastepnym problemem jest brak meldunku mieszkam u znajomych jak ktos by mógł mi pomoc lub przesłac wzór bee bardzo wdzieczna to moj adres anetak23.85@tlen.pl z gory bardzo dziekuje

#58 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2008 - 15:13

Mam problem jak napisać podanie o mieszkanie, jak ktoś by mógł przesłać mi wzór na mój e-mail monia55518@wp.pl

#59 Guest_rudi

Guest_rudi
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 18:35

czy ktos moglby wyslac mi wzor o przydzial mieszkania komunalnego rudi781@wp.pl z gory dzia

#60 Guest_Poszukiwana

Guest_Poszukiwana
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 11:25

Ja również nie bardzo wiem jak napisac owe podanie, jeśli ktoś mógłby mi pomóc,byłam bym bardzo wdzięczna.Czy ktoś wie także jakie dokumenty są potrzebne przy składaniu takiego podania?Mój mail: 027bruklin@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy