Skocz do zawartości

Jak napisac podanie o mieszkanie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 451 odpowiedzi w tym temacie

#441 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 15:50

bardzo prosze o wzor podania o zamiane mierszkania pkp

#442 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 18:28

jak napisać wnoisek o mieszkanie do komisji gospodarczej mieszkaniowej i komunalnej .prosze o kontakt na e-mail :madziara4@onet.eu.

#443 Guest_mike

Guest_mike
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 20:52

-- Witam,Czy potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki lub rozpocząćwłasnej firmy mogą ubiegać się teraz i ViaEmail: willsrichardloancompany@yahoo.comFormularz wniosku kredytowegoImię i nazwisko:adres:Tel:Wiek:Zawód:Kraj:Kwota kredytu potrzebne:Czas trwania kredytu:Cel kredytu:Mike Petter

#444 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 21:08

jak napisac wnosek aby dostac mieszkanie mam chora na umysle zone im jest niepelnosprawna ruchowo ratujcie bo ja juz nie wyrabiam z moja zona idjotka

#445 Guest_****

Guest_****
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 16:34

mieszkanie na stancji jest strachem na całe życie

#446 Guest_Larry Fox

Guest_Larry Fox
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 17:34

Zapraszamy do 24 godzin Kredytu usługi

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. 24 godzin Kredyt Service jest jedną z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a nasz przyjazny i doświadczony personel jest w stanie przetwarzać aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć każdą kadencję od 1 do 25 lat i pożyczyć każdą kwotę od £ 2,000 do £ 50.000.000,00 na dowolny cel. Z niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkich częściach świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat powyżej.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com
pozdrowienia
Larry Fox

#447 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 11:43

Warto zapoznać się z programem rządowym MDM - Mieszkanie dla Młodych.

#448 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 12:13

Dzień dobry. prosiłabym  wzór na prośbę o mieszkanie komunalno/socjalne wynajmuje mieszkanie wraz z synem, który ma 4latka. moje opłaty są bardzo wysokie ,w mieszkaniu panuje grzyb. staram się o mieszkanie z urzędu miasta ale jest jeden warunek. muszę napisać prośbę  motywacyjną, sytuacje bytowa jak i finansową proszę mi pomóc to mój e-mail ziutek1@gmail.com proszę o odpowiedz.

#449 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 18:04

Witam jestem samotnom matkom z trójką dzieci jedno jest chore w tej chwili wynajmuje mieszkanie. Bardzo proszę o pomoc jak napisać podanie renataviki12@gmail.com

#450 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 18:05

Witam jestem samotnom matkom z trójką dzieci jedno jest chore w tej chwili wynajmuje mieszkanie. Bardzo proszę o pomoc jak napisać podanie o mieszkanie renataviki12@gmail.com

#451 lukpnkhb

lukpnkhb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 11:08

Zainteresuj się programem mieszkanie plus:

Rządowy program Mieszkanie Plus jest jednym z głównych filarów Narodowego Programu Mieszkaniowego. Jego podstawowym celem jest zwiększenie liczby przystępnych cenowo mieszkań dostępnych na rynku. Nowe inwestycje mieszkaniowe są realizowane w ścisłym partnerstwie z jednostkami samorządu terytorialnego i spółkami Skarbu Państwa, a także inwestorami prywatnymi, towarzystwami budownictwa społecznego i innymi podmiotami działającymi na rzecz rozwoju rynku atrakcyjnych cenowo mieszkań. Finansowanie inwestycji odbywa się z wykorzystaniem funduszy Banku Gospodarstwa Krajowego. Program ma charakter powszechny, co oznacza, że jest skierowany do wszystkich grup społecznych.

#452 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2020 - 05:52

Witam chciałabym napisać do wujta o mieszkanie tylko nie wiem jak to zrobić proszę o pomoc moja sytuacja jest tragiczna. Proszę o wiadomość na mój adres e-mail zakrzewska106@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych