Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

mandaty a praca w Policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1107 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_bili

Guest_bili
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 06:18

W OPP dogrudnia.Olsztyn odpada.Ja zostałem poinformowany o przerwaniu postępowania kwalifikacyjnego z powodu mandatu.

#62 Guest_bili

Guest_bili
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 06:24

I kilku kolegów również w najbliższym czasie nie ma czego szukać w policji.Tego co KGP zrobił nawet sami policjanci nie popierają no ale Matejuk-pirat drogowy- wie lepiej.

#63 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:04

Wydaje mi się, że tylko policji... Ale powinna dotyczyć też adwokatury, prokuratury, notariatu, sądownictwa,itp...

#64 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:06

Wtedy nie mielibyśmy sędziów, prokuratorów, notariuszy, adwokatów i innych zawodów, najlepiej lekarzy. Ciekawe czemu księży nie dotyczy przecież to grzech.

#65 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:07

Wydaje mi się, że tylko policji... Ale powinna dotyczyć też adwokatury, prokuratury, notariatu, sądownictwa,itp...

#66 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 10:27

Powinna dotyczyć wszystkich służb mundurowych, straży i wojska również.

#67 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 11:06

Straż pożarna akurat na wyraźnie sprecyzowane. Za przestępstwo i przestępstwo skarbowe. Ale wojsko i s klawisze nie.

#68 Guest_boss123456

Guest_boss123456
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:02

kpina u mnie to samo

#69 Guest_mroku

Guest_mroku
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:24

boss na jakim jesteś etapie? A moze na jakim byles?:/ pozdro

#70 Guest_boss123456

Guest_boss123456
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 16:40

ja szykowałem się do ms. test z wiedzy i sprawnościowy zaliczyłem bardzo dobrze czekałem czekałem i gówno mandat

#71 Guest_traper1220

Guest_traper1220
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 17:58

czytam i oczom nie wierzę - jak to możliwe aby mandat za parkowanie, brak włączonych świateł, przekroczenie prędkości..... e cetera mógł skreślić przyszłość w służbach mundurowych. Brak słów aby to skomentować - jestem przedstawicielem regionalnym postanowiłem zwolnić w życiu, na świat ma przyjść nowy członek rodziny pomyślałem czas zmienić pracę - zdałem egzaminy trwało to ponad pół roku byłem przekonany, że pewnego dnia zadzwonią i usłyszę pan xxx pora na szkółkę. z tego co piszecie raczej nie usłyszę takiego zdania przez najbliższe 2 lata ponieważ... TAK JESTEM KRYMINALISTĄ wjechałem w 1 z 66 fotoradarów w Rybniku.Jest mi bardzo bardzo bardzo przykro, że przyszło nam żyć wśród tak absurdalnych przepisów liczę jednak na to, iż ktoś dostrzeże ten absurd i spotkamy się w najbliższym czasie na szkółce :) czego nam wszystkim życzę.Nie dajmy się upupić :)

#72 Guest_miron

Guest_miron
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 19:10

traper, przez dwa lata to mało powiedziane jesli do tego czasu złapiesz następny mandat np. na jednym z 66 radarów w Rybniku to okres karencji rozpoczyna sie od nowa i nast. 2 lata do "odsiadki"! I tak w koło macieju....a tak swoja drogą w Policji jest taki syf i bałagan, niemądrzy (delikatnie mówiąc ;) ) i kryminaliści(Komendant Głowny ps "pirat") rządzą cała społecznoscia policyjna a mimo to tyle osob ciagnie do tego zawodu... :) fenomen :)

#73 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 22:15

Uważam, że na sam początek trzeba dać linka do tego forum rzecznikowi prasowemu KGP.

#74 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 23:48

Witam wszystkich mandatowiczów , mam konkretne pytanie i jeśli ktoś potrafi odp to proszę o info a mianowicie 14.08.09 dostałam mandat od Straży Miejskiej za złe parkowanie + pkt-y na początku września byłam złożyć papiery w sumie miesiąc po zajściu w KMP w Katowicach Pani w kadrach pytała o mandaty powiedziałam jej o tym, ona mnie sprawdziła w systemie i powiedziała ze jestem "czysta" Teraz czytam na necie ze różne osoby były dyskwalifikowane z naboru w różnych etapach za posiadane mandaty nie starsze niż 2 lata więc moje pytanie brzmi mam się spodziewać dyskwalifikacji bo Straż Miejska miała taki burdel w papierach i nie wprowadziła tego do systemu czy co jest grane????

#75 Guest_boss123456

Guest_boss123456
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 00:09

od straży miejskiej to chyba nie musisz się przejmować choć teraz to nigdy nie wiesz i nie dogonisz

#76 Guest_boss123456

Guest_boss123456
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 00:20

mamy odpowiedz

#77 Guest_boss123456

Guest_boss123456
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 00:24

"Fakty" ujawniły tajną taśmę - "dramat" w policji wpisz w wyszukiwarce

#78 Guest_Attention

Guest_Attention
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 11:14

hmm, ja mam mandat o straży miejskiej właśnie.

#79 Guest_Do policji koniec rekrutacji

Guest_Do policji koniec rekrutacji
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 20:27

Witam!Dostałem pismo informujące koniec mojej rekrutacji. Po rozmowie z panią z kadr dowiedziałem się że przez mandat, który dostałem podczas rutynowej kontroli, mianowicie nie posiadałem przy sobie dokumentu prawa jazdy 50zł 0 pkt. karnych-zapłaciłem w terminie. Podczas składania dokumentów ta sama osoba z kadr zapytała się mnie "ma pan zapłacone wszystkie mandaty" i przyjęła papiery bez zastrzeżeń. Odbyłem test sprawnościowy z bardzo dobrym wynikiem oraz test wiedzy ogólnej. Straciłem cztery miesiące na przygotowania oraz poniosłem koszty związane z moją rekrutacją. Moim zdaniem takie postępowanie jest krzywdzące oraz niezgodne z prawem. Proszę o wskazówki prawne lub kontakt na komunikator GG:7647438 jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji.

#80 Guest_Do policji koniec rekrutacji 2

Guest_Do policji koniec rekrutacji 2
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 20:35

Posiadam wykształcenie wyższe oraz kategorie prawa jazdy : A,B,C,E + 3 lata doświadczenia jako kierowca w tym transport międzynarodowy. Czy naprawdę przez taki malutki incydent nie nadaję się na policjanta.??Absurd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy