Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

mandaty a praca w Policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1107 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 13:13

Wk...ny nie dokońca jest jak mówisz. Ta rekrutacja przypomina trochę egzamin na prawo jazdy. Za niezdany egzamin nie zwracają Ci pieniędzy. Równie dobrze mogłeś odpaść na samym końcu na komisji lekarskiej więc za poprzednie testy mieli Ci wrócić pieniądze ?----------------------------------------------------------------------------------------------------------Do policji jest ZA DUŻO CHĘTNYCH A ZA MAŁO PRZYJĘĆ !----------------------------------------------------------------------------------------------------------Aby ograniczyć liczbę, odrzucają z mandatami. Jest dużo osób opracowanych, np 1000 a wolnych etatów 100. Co wtedy ? Trzeba odrzucić część.

#42 Guest_Robal

Guest_Robal
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 15:24

To niech znajdą inny sposób by odrzucić kandydatów do policji albo niech teraz pozwalniają tych, co już są w policji i co mają mandaty w tedy liczba wolnych etatów jeszcze się powiększy. To co się dzieje w tym kraju to paranoja, żeby zamykać ludzią drogę do kariery przez głupi mandat. Rozumiem, że ktoś jechał pijany zabrali mu prawko i nie może wstąpić do policji ale żeby za przekroczenie prędkości o 20 km/h to już szczyt głupoty. Nie wiem proponuje jakoś się zorganizować i coś z tym zrobić. Pozdrawiam.

#43 Guest_...

Guest_...
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 16:49

spsób jest prosty jak słonce - przerwa w naborze... niech przez dwa miesiące nie będą przyjmowane papiery w kwp, i sie powinna sytuacja troche oczyscic

#44 Guest_yyyy

Guest_yyyy
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 17:12

"aaa" na litosc boska badz logiczny..ok godze sie na ponoszenie kosztow w imie jakichs tam wczesniej ustalonych zasad,robie wszystko ..ucze sie,biegam,tancze zrywam pomarancze ..a tu nagle pobudka w KGP ustalamy cos i walimy wszystkich po ryju wstecz...to tak jakbys zdal to swoje prawko ,a po tygodniu bys dostal pisemko ze masz je oddac bo niestety doszlo jeszcze cos czego wczesniej nie bylo(np spozniles sie raz z rata kredytu,wiec zgodnie z tym jestes nieodpowiedzialny i prawo jazdy ci sie nie nalezy-pasuje) i musisz od nowa sobie zdac za rok np

#45 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 17:51

Witam. Może ktoś się orientuje czy w Olsztynie też wstrzymują nabór ze względu na mandaty ???

#46 Guest_Paweł28

Guest_Paweł28
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 23:38

Witam.Mam pytanie czy ten paradoks dotyczy też woj.Opolskiego

#47 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 00:01

TAK

#48 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 00:41

przeciesz jest to jawna dyskryminacja i ograniczanie naszych praw? To jest tylko interpretacja tylko biura prawnego KGP!!! Ja bym namawiał wszystkich do odwołnia się do którejś z instytucji europieskiej.

#49 Guest_vvvv

Guest_vvvv
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 08:58

na innym forum ktos pisal ze w jakiejs komendzie go pinformowali ze od stycznia tej ustawy ma nie byc czy cos ,wiecie cos o tym ???

#50 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 09:46

Teraz to nikt nie wie co się dzieje. To jakiś absurd.

#51 Guest_dzidek

Guest_dzidek
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 11:31

mam dziwne przeczucie ,ze do końca roku ci co byli z mandatami dostaną papiery ,ze sie nie nadają bo mieli mandat ,albo z,e bez podawania przyczyny ,a po nowym roku jakas komisja europejska ,albo tv sie doczepi tak z,e z mandatami mozna ejdnk sie starać tylko co bedzie z tymi ,którym juz wyślą papiery ,ze odpadli?? beda przywróceni do list rankingowych jak np. ja po Z i 170punktów?? czy bede musiał wszystko od nowa? w sumie niby MS jest wazny rok to byłby dalej wazny chociaż nie wiem moze sie ktoś orientuje co sie dzieje w tej naszej kochanej policji?

#52 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 13:21

Wszystko jest ważne rok obiegówka itp. Jedynie ankietę bezpieczeństwa trzeba od nowa zrobić. Ale jeżeli ktoś jest już całkiem po obiegówce itp WZ i wszysko to możliwe że go z mandate,m wezmą.

#53 Guest_dj2

Guest_dj2
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 15:31

Nie wiem jak to się ma do unijnych przepisów ale odkąd istnieje policja nie było chyba tak absurdalnego zapisu.Jak to się ma do sytuacji kiedy czynny policjant dostanie kilka mandatów?I to jest o.k.?Bo on już pracuje ?Co z tego że pracuje?Tym bardziej,że pracuje taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i najtrafniej pokazuje że jest to nietrafiony zapis. Jest jeszcze podświadomy element władzy ludzi którzy zasiadają na najwyższych stanowiskach na których zapewne będą zasiadaly ich rodziny.Do czego zmierzam...powiedzcie mi co to za policjant który nie dostał mandatu.Ja nie namawiam do tego a tylko probuję pokazać że osoba która dostanie mandat cechuje się pewnym temperamentem i rysem osobowościowym. Kto z nas nie przekroczył prędkości ,kto z nas nie zapiął pasów? Kto z nas nie przeszedł na czerwonym świetle kiedy był zerowy ruch? Nawet Komendant Główny przekracza prędkość – i daję Wam na to moje słowo. Taka ma być policja składająca się z takich ludzi? Policjant powinien mieć jaja i umieć zakląć jak trzeba!A nie kur** się przejmować takimi duperelami. I teraz tacy ludzi którzy zachowują się jak ‘pizdusie’ maja ‘łapać’ bandziorów którzy pier**lą prawo. Ludzi którzy nie zawahają się odrąbać Ci ręki ,czy zabić człowieka .Sorry ale inaczej postrzegam policję. Prawdziwy pies ma w d*pie czy ma zapięte pasy czy też nie.Nawet by się nie zajmował takimi duperelami gdyby kogoś złapał na takowych nie zapiętych. Czy ktoś przejdzie na czerwonym czy na zielonym. Jeżeli jest pełnoletni to chyba ma rozum i wie co jest dla niego dobre a co złe Nie róbmy z dorosłych ludzi debili.(Najlepszy przykład Anglia – totalna praktyczność – tam policja jest od tego od czego powinna być, a nie od psich kup)Prawdziwy psiur idzie tam gdzie są ludzkie tragedie łapie prawdziwych bandziorów narażając własne życie. Tylko tym ludziom tam na górze są potrzebni w policji tacy ulegli pizdusiowi nie mający własnego zdania ludzie .Bo takim jest łatwiej kierować i manipulować. Czysta władza.Wiem co pisze...jak miałem 4 lata pamiętam jak jeździłem w suce policyjnej bo rodzice nie mieli mnie z kim zostawiać przychodzi 2 gości którzy wycofali się z interwencji – dowódco bo tam jest gość z siekierą...ojciec wstał i poszedł miałem cztery lata, ale wiedziałem co to jest siekiera i co się dzieje,gdzie idzie ojciec. Wiecie jak się czułem? Tata wrócił. Pracuje w policji ponad 30 lat. Siostra się dostała 2 lata temu,gdzie się kompletnie nie nadaje do tej roboty. Szwagier w policji. Jestem urodzonym psiurem niewielu jest takich ludzi – mam talent -.U mnie każdy sąsiad był lub jest policjantem. Nie będę się zagłębiał...Zdawałem teraz do Policji piąty raz cały czas odrzuca mnie psycholog. A psycholog nawet na mnie patrzy tylko przepisuje i podpiera się opinią poprzedniego psychologa. Tym bardziej że są to młode gówniary i nie będą ryzykowały swojego stanowiska. Jak to?Przede mną 2 psychologów go odrzuciło a ja go przepuszczę? I koło się zamyka. Nawet na mnie nie patrzą. A w niektórych obszarach psychologii mam większą wiedzę od nich. Śmiech. Teraz jest szansa bo już tyle razy podchodzę – nie za 5 to za 7 zdam. Szansa że ktoś się obudzi i zweryfikuje poprawnie wydając swoją opinię.A nie opinię którą ma wydać. Psycholog którego mowę ciała i jego samego czytam jak otwarta książkę .Znam najtrafniejsze odpowiedzi na najniewygodniejsze pytania. Psychologia to moja pasja i miłość. Przeczytałem stertę książek..w tej tematyce i cały czas czytam. Na sprawnościowce zawsze jestem w pierwszej 3.Jak teraz składałem papiery i zadali mi pytanie który raz zdaję do Policji - odpowiedziałem że 5 - to wzrok wszystkich oderwał się od biurek mierząc mnie od dołu do góry .Bo w głowach im się nie mieściło jak ktoś może zdawać 5 raz do Policji tym bardziej że wygląda na normalnego elokwentnego faceta. Tylko lekko pokiwałem głowa(oni zresztą też). Jeżeli takich ludzi jak ja nie przyjmują do Policji to coś jest nie tak. I wiecie co? Oczywiście wstrzymali mnie W TRAKCIE TESTÓW za mandat? Za mandat!Wiecie za jaki mandat?W tym samym dniu co składałem papiery postawiłem samochód pod KomendA – obok – gdzie 50 dalej było wolne miejsce - i założyli mi blokadę na koło.Z polecenia Komendanta Wojewodzkiego – tak Straż Miejska to skwitowała. Śmiech.Nigdy nie napisałbym tak długiego tekstu,bo po prostu nie mam czasu.Jednak jest to moja miłość i nie mógłbym sobie spojrzeć w lustro. Bo nie ma się za to kto wziąć?!Cieszę się że media poruszyły tę sprawę.Naprawdę.No przecież to szczyty hipokryzji i absurdu.Myśleli że przejdzie to bez większego echa.I NADAL TAK MYŚLĄ.Marginesem pisząc...Służba kandydacka...(odsłużyłem)jak mogli dawać(dają) broń 18 letniemu chłopakowi – jeszcze niestabilnemu emocjonalnie – Wycięczając go musztrą wojskową policyjną,brakiem snu,krzykiem .Wysyłają setki,tysiące takich osób na ulicę.I to jest OK.A za kilka lat ta sama osoba ‘ułożona’ już emocjonalnie otrzymuje odpowiedź negatywną - odnośnie pracy w Policji.Jak tu nie zakląć?Przecież do opisu takiego postępowania brakuje człowiekowi słów.Już jak miałem 4 lata wiedziałem,że będę policjantem bo nic innego nie umiałbym robić.Tylko wtedy jeszcze nie wiedziałem,że na pewne rzeczy nie mam wpłwu.Pewni ludzie którzy zasiadają na wysokich stanowiskach zdobytych za aprobatą wujka pułkownika lub taty majora i nie nadajacy się kompletnie na policjantów. Obawiają się ze ich pozycje i pozycje ich dzieci mogą być osłabione przez autorytety ludzi którzy tak naprawdę stanowią trzon policji(jakieś 2%) Prawdziwy policjant powinien być po cieżkiej głębokiej autoanalizie przetasowywując i przewartosciowując całą swoją osobowość.Powinien być przede wszystkim świadom samego siebie,swoich wad jak i zalet.Jeżeli tacy ludzie się nie dostaja do Policji,to coś jest nie tak.- to tak w 2 zdaniach co o tym wszystkim myślę -Kwestia NIEKARALNOŚCI.Dlaczego zatem dostaję z Krajowego Rejestru Karnego opinię : NIEKARANY : z pieczątką SĄDU.Absurd.Pozdrawiam wszystkich – avast250@o2.plp.s. A jak to się ma do stanowiska Wojewody?Prezydenta Miasta?Posła na na Sejm RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ!Senatora?Ludzie z wyrokami wydanymi przez sądy pełnią takie funkcje.To jest kpina!Na miejscu dziennikarzy wziąłbym się za nich z miejsca i nie pozostawił suchej nitki!Czy kandydat na prokuratora może posiadać mandat za przekroczenie prędkości?Odpowiedzcie sobie sami.Ja tak tego nie zostawię,bo to już jest szczyt...

#54 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 17:50

Zgadzam sie ze wszystkimi przedmówcami to jest jeden wielki absurd!!!Ja już na samym wejściu do rekrutacji na Woli w Warszawie, zostałem zapytany czy mam mandat. Śmieszny jest ten przepis a jescze bardziej śmieszniejszy ten kto go wymyślil. Ja rozumiem wyrok sadu, jazda po pijanemu, pobicie- wszystko sie zgadza takich to na wstępie dyskwalifikowac. JA w styczniu 2008 przeszedlem w niedozwolonym miejscu przez jezdnie- 50zl zaplacielem go 2 miesiące temui co muszę czekac dwa lataMam tylko jedno zapytanie co sie dzieje z policjantem, ktory dostanie mandat? Zostaje zawieszony w czynnościach na 2 lata czy calkowicie zwalniają go z pracy? Heheheheheh, też zadaje pytania, policjant jak mam dostac mandat to pokazuje "blachę" i jest po sprawie hehheehh Każdy czlowiek srednio raz w roku dostaje mandat, aszczegolnie osoby poruszające sie samochodem, przepraszam policjant nie dostaje bo pokazuje "blachę" ludzie na stołkach w MSWIA, zstanówcie sie czy wy nie popelniacie wykroczeń tego typu? Ja juz za Was odpowiem:legitymujecie sie pozycją slużbową i to wszystko was omija.

#55 Guest_ccc

Guest_ccc
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 18:55

Ja uważam, że tę sprawę trzeba nagłośnić. TVN itp.

#56 Guest_kandydat

Guest_kandydat
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 19:15

Totalny absurd!!!!! Nie zdziwiłbym sie jakby kryteria testu sprawnościowego zaostrzyli np drążek czy bieg na dluższy dystans czy test wiedzy.Za to,że dostalem 100 za zle parkowanie rok temu dyskwalifikuje mnie to calkowicie na okres do uplynięcia 2 lat od mamentu wykonania "kary". Tragedia!!!! poprzedni kolega dobvre pytanko zadal. Co sie dzieje z policjantem ktory dostanie mandat? zwalniają go? ehehehehehehehe Co sie dzieje w tej Polsce to pojęcie ludzkie przechodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#57 Guest_zibi prawnik

Guest_zibi prawnik
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 19:58

TYLKO PROSTAKI WIEŚNIAKI CO SIEDZĄ NA WSI W LEPIANKACH NIE MAIĄ MANDATÓW I TYLKO TACY SIĘ DOSTAIĄ H........ Z TĄ POLIC....Ą MAM TO GDZIEŚ A TE DZIEWCZYNKI BOJAZLIWE POLICE PSZECHOWALNIA DLA BURAKÓW

#58 Guest_qwert

Guest_qwert
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 22:29

Witam,Panie zibi to że ktoś jest z miasta bądź ze wsi nie ma znaczenia w tym czy dostanie mandat czy nie (nie wspomnę już o warunkach lokalowych). Generalnie Pańska wypowiedź świadczy o tym jaką jest Pan osobą. Myślę, że jeśli stara się Pan o pracę w Policji, to nawet brak mandatu nie pomoże w pozytywnej rekrutacji. Jeśli natomiast jakimś cudem udało się Panu przebrnąć przez selekcję i dostać się do służby to dopiero wówczas zgodziłbym się z opinią wyrażoną w czterech ostatnich słowach Pańskiej wypowiedzi.

#59 Guest_CHWDP

Guest_CHWDP
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 23:15

Ta firma to jest ewidentna kpina co sie wyprawia w niej!!!odbyłem SK. Rok z bronią w służbie, nie zaliczyłem MS i już sie nie nadaje bo psycholog który widzi mnie 15 min. jest wstanie określić czy tak czy nie. Śmieszne.Teraz chciałem podejść do MS ale nie ma sensu bo mam mandat za prędkość...Gdyby prześwietliłby wszystkich Policjantów to może 10% było by bez mandatu, nie ma doskonałych... Każdy popełnia wykroczenia wcześniej czy później... i NAWET TEN KTO TO WYMYŚLIŁ O MANDATACH...ALE NASZ KOCHANY KOMENDANT OBUDZI SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU NA MISTRZOSTWACH :):)

#60 Guest_BP

Guest_BP
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 01:28

Czy ta paranoja z mandatami dotyczy tylko policji czy wszystkich służb MSWiA ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy