Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w napisaniu podania o miesz...

wróć do serwisu Sektor Publiczny 95 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna z Dzierżoniowa

Guest_Anna z Dzierżoniowa
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 10:59

Jestem mamą 18-miesięcznego dziecka, do tej pory mieszkałam na wynajmie. Ale jak urodziła mi sie córeczka, właściciel wymówił mi mieszkania. Teraz Ja i moje dziecko mieszkamy kątem u mojej mamy bez zameldowania. Dlatego zwracam sie z tą prośbą, o pomoc "Jak napisać podanie o mieszkanie socjalne" Jak było by możliwe to prosiła bym o przesyłanie Wzoru podania na adres - kamiletta2007@wp.pl. Za każdą pomoc z góry bardzo dziękuje.

#2 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 14:08

Najlepiej idź do prawnika, On najlepiej to zrobi:)

#3 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 24 listopad 2008 - 18:00

Witam,jestem w podobnej sytuacji tylko że jeszcze nie urodziłam. Rodzice nie chcę mnie w domu z dzieckiem i chce napisać podanie o mieszkanie spółdzielcze. Podaje adres isztar86@poczta.fm Z góry dziękuję!

#4 Guest_Magdalena z okolic Lublina

Guest_Magdalena z okolic Lublina
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 12:23

Jestem mama rocznego synka i spodziewam sie drugiego dziecka,do tej pory mieszkałamy z dziatkami meza i bratem w budynku ktory nalezy do tescia.Rodzice meza naduzywaja alkoholu i prowadza wiecznie awantury.Moja pierwsza ciaza byla zagrozona przez tesciow.Doprowadzili takze do tego ze moja druga ciaza jest zagrozona.Moj syn jest chory i przebywa pod opieka lekarza.Chcemy z mezem w koncu zyc w spokoje i dac dzieciom normalny dom bez klutni awantur i alkoholu.Bardzo prosze o pomoc "JAK NAPISAC PODANIE O MIESZKANIE SOCJALNE"Jak było by możliwe to prosiła bym o przesyłanie Wzoru podania na adres - magdalenakuspit28@wp.pl - Za każdą pomoc z góry bardzo dziękuje.

#5 Guest_GOSIA

Guest_GOSIA
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2009 - 18:24

POKASZ JAK NAPISAC PODANIE O MIESZKANIE

#6 Guest_beti64@amorki.pl

Guest_beti64@amorki.pl
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 16:03

Witam wszystkich;))))))))Prosze o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie spoldzielcze,mam 2 letniego synka sama go wychowuje,jestem po rozwodzie mieszkam z rodzicami ale oni chca zebym sie wyprowadzila.Prosze o pomoc podania przysylajcie na moj meil;beti64@amorki.pl Dziekuje

#7 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 18:50

hej! jestem w potrzebie pilnie potrzebuje podanie o mieszkanie społdzielcze,jestem swiezo po slubie a nadal mieszkam z rodzicami.wzor takiego podania prosze przesłac na email : czarnaruda@wp.plz gory dziekuje!:)

#8 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 12:32

Witam!Potrzebuję Państwa pomocy w napisaniu podania o przydzielenie mieszkania socjalnego ponieważ spodziewamy się z mężem dziecka i nie mamy gdzie się podziac a nie stac nas na własne mieszkanie...Bardzo proszę o pomoc (kruk.7@wp.pl)Pozdrawiam

#9 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 18:54

Prosze o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie wiadomosc prosze przesylac na adres meilowy mikka1212@wp.pl za pomoc z dury dziekuje

#10 Guest_soliders1908

Guest_soliders1908
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 12:54

Witam wszystkich jeżeli ktoś chce podanie o przyznanie mieszkania proszę pisac na adres e-mail będe wysyłał w załączniku wzór podania Pozdrawiam soliders1908@interia.pl

#11 Guest_llllll

Guest_llllll
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 03:28

imbecyle, przeciez tego w podstawowce uczyli....a i tak nie trudno to znalesc w googlach :P

#12 Guest_ANITA

Guest_ANITA
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 14:51

Proszę o wysłanie mi wzoru podania o przyznanie mieszkania nie musi byc to mieszkanie komunalne. Mieszkam u moich rodzicow z bratem ze swoim mezem i synkiem w dwoch pokojach z kuchnia i lazienka, Cały metraz mieszkania to 45m kwadratowych. nie mam pojecia czy wogle mam szanse na staranie sie o mieszkanie od panstwa/ Oboje z mezem pracujemy ale nie stac nas na wynajen mieszkania od prywatnej osoby.Prosze nam pomoc. anita8657@wp.pl

#13 Guest_beatricze

Guest_beatricze
  • Goście

Napisano 09 luty 2009 - 09:51

witam wszystkich bardzo bym prosiła o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie socjalne,jak wogule powinno wyglądać owe podanie,, bardzo proszę o napisanie wzoru na mój adres e mailowy jeśli ktoś z odwiedzających ta stronę posiada i nie jest to kłopot,,była bym wdzieczna:)...beatricze250@interia.pl z góry wszystkim serdecznie dziękuje..:)pozdrawiam.

#14 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 15:38

bardzo prosze o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie socjalne. Mieszkam z mezem i corka w starym mieszkaniu, zagrzybionym. moj stan zdrowia nie pozwala mi tam mieszkac poniewaz mam alergie, a przez to ciagle dusznosci. Pracuje tylko maz wiec nie stac nas na wyjecie mieszkania. z gory bardzo dziekuje za pomoc.... olga_tarasewicz@poczta.onet.pl

#15 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 22:09

Pilnie potrzebuje pomocy w napisaniu podania o mieszkanie z gory dziekuje i proszę o kontakt Gosia-wajda89@wp.pl

#16 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 25 luty 2009 - 17:59

Prosze o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie.Jestem rozwódka i matka dwojga dzieci,moja sytuacja jest dośc skomplikowana i zagmatwana,spodziewam sie przyjscia na swiat kolejnego dziecka.Mieszkam tymczasowo w starej dwu-pokojowej kamienicy.Córka to pietnastolatka,syn dziesieciolatek maja swoje potrzeby ja ich niepotrafie spełnic, nie w tych warunkach.Tymbardziej ze to mieszkanie nienalezy domnie jestem tylko lokatorem mieszkaja oprócz mnie w tym mieszkaniu dwie osoby.Rodzice mnie nie moga przyjac mnie do siebie, maja takie same mieszkanie w którym obecnie przzebywam.Pilnie potrzebuje pomocy dlamnie i mieszkanie socjalne w tej chwili to szczyt osiagniec z góry bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam sylwia341@wp.pl

#17 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 14:13

Zwracam sie prozba o pomoc w napisaniu podania o miszkanie. Jestem matka samotnie wychowujaca corke i mieszkam z rodzicami oraz z siostra i jej chlopakiem w dwu pokojowym mieszkaniu. Prosze o jaki kolwiek kontakt na avonagnieszka@wp.pl Z gory serdecznie dziekuje

#18 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 01 marzec 2009 - 21:10

prosze życzliwych ludzi o pomoc w napisaniu podania o mieszkanie bardzo dziekuje i prosze o kontakt sylwia_i_narcyz@o2.pl

#19 Guest_irmina12349@wp.pl

Guest_irmina12349@wp.pl
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 12:10

to jest bardzo proste poprostu opisac dokladni i jasno swoja sytuacje materialna i finansowa dolaczyc wszystkie mozliwe kopie papierow uzasadniajacych to podanie np.dochody,zaswiadczenie z up o bezrobociu jesli ktos ma grupe niepelnosprawnosci i inne takie papiery kture mogly by panstwa zdaniem pomuc i gotowe.to niemusi wcale wygladac jak urzedowe pismo .

#20 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 18:48

jestem samotnie wychowujaca matka dwojki dzieci. Najmlodsze ma 4 misiace. Maz mnie zostawil w 5 mesiacu ciazy a ja teraz mieszkam z rodzicami razem z pieciorgiem osob z rodziny. Nie stac mnie na wynajem/kupno prywatnego mieszkania gdzyz nie pracuje.Bardzo prosze o pomoc i wyslanie wzoru podania na adres; malutka_aa22@o2.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych