Skocz do zawartości

multiselect

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1776 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_masters

Guest_masters
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 12:40

Witam was ja właśnie jestem po M S I POWIEM WAM ZE NIE WARTO KŁAMAĆ TO WSZYSTKO WYCHODZI I WASZ STRES PODCZAS ROZMOWY Z PSYCHOLOGEM MUSICIE BYC OPANOWANI I WIEDZIEC CO MÓWICIE , PEWNOSC ZDECYDOWANIE I LOGICZNE MYŚLENIE . JA MAM WYNIK MULTISELECT POZYTYWNY WAM TEŻ ŻYCZĘ TEGO Powodzenie jeżeli macie jakies pytania pytajcie;-)

#42 Guest_meg

Guest_meg
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 00:17

ktos wie ile sie czeka na MS w Pile?

#43 Guest_meg

Guest_meg
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 00:18

zastanawiam sie czy jesli zloze teraz podanie to zdaze na nabor 26 pazdziernika?

#44 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 10:23

nie chce cie dołowac, ale nie masz szans, ba, cięzo ci bedzie nawet na grudzien zdążyc... od złożenia podania do testów sprawnościowych licz między miesiąc a półtora, potem koło miesiąca na multi, kolejny miesiąc na wz, a z tydzien po wz badania lekarskie, które trwaja nawet do tygodnia... a, poświadczenie bezpieczenstwa.... ankiete składa się zwykle niedługo przed lub zaraz po wz, i na wynik czeka się od miesiąca do ponad dwóch... podałem średnie okresy oczekiwania, na własnym doświadczeniu i doświadczeniach ludzi z forum, oczywiscie są przypadki które w niecałe 4 miesiące od złożenia podania juz były na szkółce.pozdrawiam

#45 Guest_mundurowy

Guest_mundurowy
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2009 - 22:55

A ja własnie jestem po szkółce...:)Od złożenia podania do szkółki minęły trzy miesiące.Od poniedziałku...służba!!! Wszystkim tu życzę, aby spełnili swoje marzenia tak jak ja.

#46 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 19:40

a ja miałam 21.06 TWO i TSF i do tej pory nie znam terminu multiselect, bo jak się dowiedziałam, maja dużo roboty. Mam dzwonić pod koniec przyszłego miesiąca, może mi go w końcu wyznaczą. Mówię o KWP Lublin- to dopiero stresujące tak czekać i czekać, ch....a jasna!

#47 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 20:32

co ty nie powiesz?! ja złożyłem podanie na początku lutego, i dopiero dwa tygodnie temu skonczyłem wszystko.... ja skonczyłem, a oni jeszcze nie, bo czekam na poświadczenie bezpieczenstwa.... ale skoro i tak nie ma poboru to po co sie mają spieszyć, nie? ...

#48 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2009 - 15:44

NO JA CZEKAM NA WYNIKI MS JUZ 20 DNI ZADZWONIŁAM DO SEKCJI POBORU ALE ODPOWIEDZIELI MI ZE MAM NADAL CZEKAC JESLI DOSTANE LIST TO NIE PRZESZŁAM DALEJ A JESLI ZADZWONIA TO Z DOBRA WIADOMOŚCIA - AZ NIE CHCE MI SIE PATRZEC DO SKRZYNKI ...

#49 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2009 - 20:11

nie czekaj na zaden list, minęły dwa tygodnie to dzwon... oni specjalnie rozwlekają to wszystko w czasie...

#50 Guest_mania

Guest_mania
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 12:58

cześc, mam pytanko,czy ma ktoś jakieś materiały, które pomogłyby przygotowac się do MS, jeśli tak to proszę o przesłanie na mariola1985@poczta.onet.plZ góry bardzo dziękuję, za jakiekolwiek materiały.

#51 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 13:44

MANIA - WIESZ CO NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZYGOTOWANIA SIE DO MS GDYZ KAZDY DOSTAJE INNY ZESTAW PYTAŃ I TAK NAPRAWDE NIE ROZUMIEM PO CO CI TO , TAK NAPRAWDE TO TESTY SA INDYWIDUALNE GDYZ KAZDY POWINIEN ODPOWIADAĆ ZGODNIE Z WŁASNYM SUMIENIEM - I TE TESTY W NICZYM NIE PRZYPOMINAJA TESTU WIEDZY OGÓLNEJ . POWODZENIA

#52 Guest_Mania

Guest_Mania
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 12:48

cześc Izuśka, a ty nadal czekasz na odpowiedz? współczuje wiem jak to jest tak czekac!!! ale bądz dobrej myśli:)

#53 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 11:29

NO DZIŚ TO MNIE W ŻĄŁĄDKU AŻ SCISKA BO MINOŁ RÓWNY MIESIĄC A TU CISZA ...

#54 Guest_IZUŚLA

Guest_IZUŚLA
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 11:31

MINĄ

#55 Guest_Mania

Guest_Mania
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2009 - 15:04

teraz też jest czas urlopowy, więc może się to wszystko opóźnic. Czasami warto moze poczekac na dobra wiadomośc!!! Co było dla Ciebie najtrudniejsze w tm MS?

#56 Guest_izuśka

Guest_izuśka
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 19:14

Generalnie nic test wydawał sie prosty - gorzej czy pasuje do profilu policjanta . Test nie jest skomplikowany - lecz pod koniec jest się już zmęczonym powodzenia

#57 Guest_FUSION

Guest_FUSION
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 23:23

Witam w przyszlym tygodniu mam dopiero sprawność;-)

#58 Guest_Luka

Guest_Luka
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 21:42

Czesc:)Ja zdawalem dzisiaj i musze powiedziec,ze jechalem calkiem opanowany ale strasznie jakis rozstrojony psychicznie,tak,ze ciezko bylo mi sie skupic na ktorymkolwiek z pytan a jest ich ok 292, w wiekszosci ograniczonych czasowo. Ja staralem sie nie przejmowac zabardzo podawanymi odpowiedziami i udzielalem je w miare szybko liczac na swoj instykt. Podejrzewam jednak,ze innego dnia na niektore pytania odpowiedzialbym zupelnie inaczej poniewaz wydaje mi sie,ze zalezy to od tego od naszego samopoczucia psychicznego danego dnia (kazdy ma lepszy i gorszy dzien)Na rozmowie z psychologiem poszlo w moim przekonaniu duzo lepiej, poniewaz staralem sie byc opanowany i konkretny w odpowiedziach ale to tylko moja subiektywne odczucie.Podczas rozmowy psychlogo robi skrupulatne notatki z przeprowadzanej rozmowy i zauwazylem w gornej czesci pewnej karty taka tabele przypominajaca kratownice,gdzie byly wpisane same zera,conajmniej 25 (zadnej innej cyfry) trudno powiedziec co to bylo,byc moze punktacja a jesli tak i zero puktow oznacza brak predyspozycji to dla mnie oznaczaloby to jedno. Dokladnie jednak nie wiem co to tak naprawde bylo. Pani psycholog podziekowala podala reke i kazala czekac do 14 dni albo na list(w przypadku negatywnego wyniku) albo na telefon (w przypadku gdyby wynik byl pozytywny) Pozostaje mi wiec tylko czekac i nie robic sobie zbyt duzej nadziei bo wychodze z zalozenia,ze lepiej byc pozytywnie zaskoczonym zbyt wiele sobie obiecac a pozniej sie rozczarowac. Pozdrawiam:)

#59 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 22:05

pamietajcie o jednym - jeśli nie jestescie z wawy to macie małe sznase na dostanie się w tym roku, ba, nawet na poczatku przyszłego, szczególnie jeśli ktos zdaje do katowic, krakowa, lublina i trójmiasta...

#60 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 22:21

A mozna zaliczyc pozytywnie cala procedure rekrutacyjna pomimo braku poboru w tym roku i poprostu czekac az go wznowia czy jest sie skazanym na przerwanie procedury z samego braku poborow???Pozdr.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych