Skocz do zawartości

multiselect

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1779 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_izuśka

Guest_izuśka
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 13:15

wiecie co wam powiem własnie sie dowiedziałam od znajomych ze psycholog strasznie wierci dziurę drązy i próbuje wyprowadzic z równowagi więc trzymajcie sie i nie dajcie soba manipulowac ktoś kto potrafi zapanowac nad stresem da rade - ale najwazniejsze jest to by sie nie wybielac i byc soba no mi zostało tylko 4 dni ale wogole sie nie stresuje całkowicie przyjmuje to na luzie generalnie całe życie chiałam przejśc taki test wiec jestem strasznie ciekawa -lubuie testy i łamigłówki - zycze wszystkim zdającym powodzenia

#22 Guest_izuśka

Guest_izuśka
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 13:16

a jeszcze jedno słyszałam że możesz oblać i nie podadzą ci przyczyny po prostu oblewasz bez podania powodów i nie masz od czego sie odwołac -!!!

#23 Guest_dragonek

Guest_dragonek
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 17:25

witam ja jestem po Ms i mam do was pytanie ile się czeka na odpowiedz a bardziej mnie interesuje do ilu dni zazwyczaj dzwonią jak ktoś zdał bo czekam już od wtorku i nic i mam coraz większe obawy

#24 Guest_pawełek

Guest_pawełek
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 00:34

hej ja też podchodziłem do testu i mnie odrzucili. dzwoniłem do łodzi i pytałem o powód negatywnego wyniku, powiedzieli że mam znowu jechać do kwp i osobiście mi to wyjaśnią. szczerze, myśle że ta cała rozmowa z psychologiem to pic, i szukanie dziury w całym. wszyscy moi znajomi, choć nawet nie wiedzą że tam statuję mówią że się nadaję, a tu jakaś pani stwierdziła ze nie, na podstawie 30 minut rozmowy.... może faktycznie coś głupiego powiedźałem ale po tym teście wszyscy wyszli tak zorani i zakręceni że naprawde, ciężko było myśleć a co dopiero sensownie odpowiadać. ale powiedźałem że nie odpuszczę, i będę próbowal znowu. pozdrawiam i nie poddawajcie sie bo inaczej policja zejdzie całkiem na "psy" :-)

#25 Guest_izuśka

Guest_izuśka
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 17:38

A JA WŁASNIE ZDAWAŁAM i z tego co mi wiadomo to czeka sie nawet 5 tygodni to zależy czy sekcji sie spieszy ale z 3 tygiodnie napewno - i w prawdzie nie wiem czy zdałam ale powiem że ten test był prosty a zarazem tak nudny - a pani psycholog byłam sympatyczna wszystko zapisywała co jej mówiłam odpowiadałam z godnie z prawdą troszkę już byłam głodna i zmęczona więc może czegoś niedopowiedziałam - ale cofnąc już tego nie cofne - strasznie długo sie czekało na rozmowę - i to prawda że prowokują !!!ale powodzęnia wszystkim i to nie takie straszne jak sie wydaję

#26 Guest_dragonek

Guest_dragonek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 19:46

zdawać a zdać to różnica wiec jak zadzwonią to daj znać ;)

#27 Guest_iemen

Guest_iemen
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 00:57

Ja dzisiaj zdawałem. Ogólnie niezły hardcore:) Z tego wszystkiego to najlepsza byla rozmowa z psychologiem....totalny luz:) Mi kazali zadzwonic za dwa dni i pytac o wynik. Jestem dobrej myśli... najwyżej dostane kubłem zimnej wody:D

#28 Guest_iemen

Guest_iemen
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 01:00

Jeszcze dodam ,że czekałem 3,5 miesiąca na multi.

#29 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 14:52

spokojnie czekajcie, jeszcze nie słyszałem zeby komukolwiek sprawdzono multi w ciągu tygodnia, polecam po 10 dniach zadzwonic, max po 14, i wtedy albo podadzą wam wyniki, albo powiedza dokładnie kiedy bedą je znali... a, i jesli myślicie ze to już koniec z psychologiem to dgrubo się mylicie, bo potem jest wywiad zorganizowany, i jak to przejdziecie, z odpowiednia ilością punktów ogółem, to są badania lekarski które zaczyna się od.... badań psychologicznych, czyli od kolejnych paru godzin testów i pytan w stylu "czy kochasz swoją mamę? ". wszystko jest do przejścia, życze powodzenia :)

#30 Guest_Iemen

Guest_Iemen
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 15:50

zdawał ktoś z Was w Poznaniu? regu- mi kazali zadzwonić po dwóch dniach, a myślę że nie rzucają słów na wiatr:) Czyli jutro sądny dzień:D

#31 Guest_iemen

Guest_iemen
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 10:33

Dla mnie juz wszystko jasne. Wynik miał być po dwóch dniach i był. 46 punktasów i krok do przodu :D Veni Vidi Vici Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

#32 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 15:52

wow, no to mnie zaskoczyłeś, albo poznan działa a katowice śpią, albo masz plecy :) sądze że raczej to pierwsze, gratuluje zdania, daj znac co dalej

#33 Guest_iemen

Guest_iemen
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 00:05

dzieki:) Mam wypełnić ankiete bezpieczenstwa osobowego i czekać na kontakt z ich strony. Tak uczynię:D i czekam na wywiad. Pozdrawiam

#34 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:31

NORMALNIE TO CI KOLEGO ZAZDROSZCZE ŻE TAK SZYBKO DOSTAŁES WYNIK JA CZEKAM JUZ 4 DZIEŃ I NIC KOLEŻANKA CZEKAŁA MIESIĄC - JA TEŻ SIE SZYKUJĘ NA TAKI OKRES OCZEKIWANIA ALE CO DZIEŃ O TYM MYŚLE...

#35 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:26

ja czekałem 9 dni, ale było warto... z tym że ja juz mam wszystko za sobą, teraz tylko czekam na rozkaz wyjazdu na szkółke....

#36 Guest_iemen

Guest_iemen
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 13:37

Izuśka- to może zadzwoń do nich i zapytaj o wynik...(trzymam kciuki) regu- gratulacje:) ja sie jeszcze zastanawiam czy zdążę na aktualny pobór(27 lipiec), bo następny dopiero koniec października.

#37 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 18:41

iemen, wejdź na bloga o wywiadzie zoorganizowanym, poczytasz jaka ka... jest, niektóre komendy już otwarcie mówią że nie wiadomo czy wogóle bedzie jakis pobór w tym roku...

#38 Guest_Zramien

Guest_Zramien
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 22:53

WitamJa aktualnie robię badania lekarskie, a w przyszłym tygodniu wywiad zorganizowany.Ktoś może powiedzieć jak się przygotować do wywiadu ?

#39 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 11:59

zramien, wejdz na bloga o wz, tam znajdziesz info a jakbys miał jakies pytania to tam tez masz moje gg, pisz...

#40 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 20:26

Witam wszystkich ja zdawalem dwa dni temu ms i dzisiaj do mnie zadzwonili ze zdalem polowa drogi z glowy jutra jade po obiegowke i reszta spraw a na ms czekalem dwa tygodnie wiec chyba w warszawie idzie to calkiem szybko zycze wszystkim powodzenia i nie poddawajcie sie ja za pierwszym razem tez oblalem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy