Skocz do zawartości

multiselect

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1760 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_aneks

Guest_aneks
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 18:52

W sierpniu zdawałam egzaminy do policji,niestety padłam na drugim etapie(tzw.multiselect-badają osobowośc,potem jest rozmowa z psychologiem,z resztą penie wiecie o co chodzi).I tu pada moje pytanie,może znacie jakiegoś psychologa,który mógłby mnie jakoś ukirunkowac(woj.Lubelskie).Bardzo proszę o pomoc,bardzo mi na tym zależy.

#2 Guest_mara25

Guest_mara25
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 11:38

hej ja własnie zdaje MS 30 marca (czekałam 6 tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)ale jeśli chodzi o psychologa to każdy powie Ci to samo... żeby być pewnym siebie i nie kłamać. przezde wszystkim w rozmowie staraj się jak najwiecej mówić wtedy nie zadają zbednych pytan i staraj sie by TWOJE WYPOWIEDZI BYŁY WYWAŻONE. a jesli chodzi o sam test to jesli nie chcesz sie do czegos przyznac to pamietaj to pytanie bo ono bedzie pozniej w innej formie wiec jesli sklamiesz to wynik testu bedzie negatywny na pewno pozdrawiam

#3 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 13:06

CZESCjasne, jasne!!!!!wychodze z zalozenia ze nie wolno klamac bo wyjdzie na jaw ale tak naprawde nawet jak wypadniecie dobrze to ocenia was jak beda chcieli:)))tak naprawde to licza sie tylko uklady im wiekszy plecaczek tym lepiej...teraz tylko po znajomosci mozna sie dostac!!!!! ja posiadam doswiadczenie, papiery, pozolenie na bron i srodki przymusu bezposredniego, nieraz bylam na interwencji i nigdy sie nie wycofalam wczasie akcji, wspieralam partnera bo praca taka polega na odpowiedzialnosci nie tylko za siebie ale i partnera i odwrotnie a pani psycholog stwierdzila ze za bardzo sie stresuje!!!!CHOREEEEEEE albo ze kobiet juz nie przyjmuja bo za duzo a dziewczyna ktora nie miala zielonego pojecia o tej pracy sie dostala ale plecak miala taki ze glowa mala i niech nikt mi nie mowi ze uklady sie nie licza:!!!!!!!!!gdzie uczciwosc i sprawiedliwosc?????????niema tak naprawde to policja nie potrzebuje doswiadczonych ludzi....choreeee

#4 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 13:24

Mi tez zalezalo zeby dostac sie do policji, dlatego wiekszosc swojego zycia spedzilam na tym by jednak zdobyc doswiadczenie i odpowiednie dokumenty , ktore beda przydatne i pokaza ze jednak nie jest to tylko kaprys i co z tego???? NIC!!!!!!!!!! policja byla moim marzeniem a teraz jakos trace szacunek bo juz wiem na czym to polega...czytalam troszke postow na forum i wnioskuje ze jakos dziwnym trafem ludzie z doswiadceniem sie nie dostaja a myslalam ze policja wlasnie potrzebuje takich ludzi....a jednak nie!!! czy ktos moze odpowiedziec mi dlaczego ludzie nieodpowiedzialni i nie majacy predyspozycji sie dostaja a ludzie doswiadczeni odsylani sa z kwitkiem?????????????????????

#5 Guest_rajbak95

Guest_rajbak95
  • Goście

Napisano 28 marzec 2009 - 19:44

Cześć. Mam przed sobą egzamin Multiselekt i mam tylko te pytania czyli 567. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć lub przesłać jak wygląda reszta testu to bardzo bym był wdzięczny.

#6 Guest_julika

Guest_julika
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 14:39

Witam. Mam wielką prośbę czy ktoś może dysponuje odpowiedziami do aktualnej bazy pytań z testu wiedzy ogólnej może się nią podzielić?? mój mail julika@op.pl. Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś się oriętuje czy MS od zeszłego roku coś się zmienił?? Sama startowałam jakoś w maju zeszłego roku i jeżeli chcecie zeszłoroczny zestaw pytań z opracowaniem czy MS to chętnie się podzielę za free. Wystarczy napisać

#7 Guest_załamana

Guest_załamana
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 15:01

witam.ja właśnie dostałam odpowiedz,ze oblałam MS,oj jak taka wiadomość boli...to już połowa drogi,a niestety na tym etapie się kończy.nie wiem czy spróbuję za rok...wszystko od początku to trudna decyzja...wszyskim którzy prubują zyczę powodzenia....

#8 Guest_blondi

Guest_blondi
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 14:48

co komu po testach??? to sa tylko pytania i kilka zadan matematycznych, na spostrzegawczosc... tak jak juz ktos zauwazyl, zeby sie dostac do Policji nie wazne sa doswiadczenie, czy zaangazowanie w to co sie robi... bylem 12 miesiecy w sluzbie kandydackiej w opp Sluzbe zakonczylem z 2 wyroznieniami Jedno od Komendanta Stołecznego, no i co ??? w niczym mi to nie pomoglo bo MS nie zdalem JAk stwierdzil psycholog moj profil osobowosci odbiegal od profilu takiego polskiego policjanta... Czemu ludzie smieja sie z Policji?? bo taki jeden z drugim psychologow przyjma idiotow do tej pracy... żal... no coz czy psychologowie bywaja nieomylni?? skoro nie przysluguje zadne odwolanie od testu MS??? na koniec jeszcze jedno Wieksza uwage skupiajcie na rozmowie z psychologiem niz na tescie na komputerze Pamietajcie nie ma zlych odp... jak bedzie chcial was psycholog uwalic to i tak to zrobi Pozdrawiam no i zycze powodzenia, tym wszystkim, ktorzy sie staraja do tej trudnej i niewdziecznej pracy.

#9 Guest_wiciu

Guest_wiciu
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 00:29

brawo dla blondi też jestem w SK w kwietniu odszedł 3 pluton do cywila i dostało się 30% od 6 lat dostaje się 30% czy to jest zbieg okoliczności??? dostały się osoby które nie powinny się dostać a naprawdę dobrzy którzy robili największe wyniki dostali kopniaka więc jak multiselekt może sprawdzić czy nadajemy się do policji

#10 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 20:51

mam pytanie jestem po MS które miałam we Wrocławiu, czekam juz dwa tygodnie na odp ale nadal nic, czy to już przepadło i czekam na powiadomienie pisemne ze poległam czy moge miec jeszcze nadzieje? Prosze o odp!!!! mój email - ak_rybka@o2.pl. Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich zdawajacych:)

#11 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 09:43

Treść została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu

#12 Guest_zedoo

Guest_zedoo
  • Goście

Napisano 25 maj 2009 - 17:06

Wy wszyscy macie wszystko przygotowane ale niestety ludzie nie zdają ja tez sie dowiedziałem ze nii z policji

#13 Guest_Anusia

Guest_Anusia
  • Goście

Napisano 26 maj 2009 - 09:59

Ja akurat korzystałam z testów od tego Pana co tutaj się ogłasza, i zaliczyłam wszystko, teraz czekam tylko jak mi sprawdzą ankiete.Fakt faktem, jeżeli ktoś się nie nadaję to nie ma szans żeby przejść ten test.Ten człowiek(jarek - nofx) bardzo dużo mi pomógł, zna się na rzeczy.W sumie poczytajcie o nim opiniewww.policja2009.fora.plJeżeli wam zależy na tej pracy, to porozmawiajcie z nim. Naprawde warto.PozdrawiamAnka z Buska

#14 Guest_dora

Guest_dora
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 19:14

do soni: nie dziwie sie dziewczyno ze cie w policji nie chcą jesteś strasznie nerwowa!!! ja też bym cie odrzucila!

#15 Guest_bobo

Guest_bobo
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 19:17

do anusi: jesl itakich policjantow przyjmuja ktorych musi psycholog do egzaminow przygotowywac to juz szczyt!co z ciebie za policjant? nauczyc na pamiec to sie kazdy moze

#16 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 10:55

A JA UWAŻAM ZE TAK NAPRAWDE NIE CHODZI O DOŚWIADCZENIE TYLKO O TO JAKI JESTES TAKI PSYCHOLOG ZARAZ CIE WYKMINI OBECNIE JESTEM PO SPRAWNOŚCIÓWCE I ZDAŁAM Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM Z DZIEWCZYN I POWIEM SZCZERZE ZE MAJAC DOCZYNIENIA Z NIEKTÓRYMI KANDYDATAMI SAMA WIEKSZOŚC BYM NIE DOPUŚCILA DO PRACY W POLICJI - WIEKSZOŚC LUDZI PODCHODZI DO TEGO BARDZO LEKCEWARZACO ALBO MYSLA ZE JAK MAMJA TATUSIA W POLICJI TO IM COS POMOZE CHODZA I SIE CHWALA - ALE WIERZCIE MI ZE NIE PRZECHODZA NAWET SPRAWNOŚCIÓWKI - WIEC CO MOZNA Z TEGO WYWNIOSKOWAĆ !? TAK NAPRAWDE T5O NIEKTÓRZY PRZYCHODZA TAM MAJA TAKI WYGLADE ZEWNETRZNY ZE AZ STRACH IM DAC BROŃ , BYŁO KILKU TAKICH JEDEN STRASZNIE SMIERDZIAL , BYL BRUDNY FE , INNY ZA TO MIAL TAK BRYDNE KUDŁATE WŁOSY NIEOGOLONY , CIUCHY JAKIES WYRAWANE Z KOSMOSU - TYPOWY NIECHLUJ I JAK TAKI MA POSZANOWAC PRACE JAK ON O SIEBIE ZADBAC NIE POTRAFI , NATOMIAST KOBIETKI TO CO JEDNA TO CYCKI WYSTAWIAŁA ALBO STRINGI NACIĄGALA BLUZECZKI NA RAMIĄCZKACH BRZUCHY NA WIERZCHU TATUARZE TIPSY - WYMALOWANE WYSTROJONE - JAK BY MYŚLAŁY ŻE TO IM COŚ POMOŻE - ŚMAIC MI SIE CHIAŁO A CO NALEPSZE ZE ONE WOGÓLE SIE NIE PREZYŁOŻYLY DO TEGO BY ZDAĆ WYSTARCZY TROSZKĘ WYSIŁKU I PRACY - NO I POWIEDZCIE SAMI JAK TACY LUDZIE MAJA BYĆ POWAŻNIE TRAKTOWANI PRZEZ PSYCHOLOGA PRZECIEŻ ON ZARAZ NA WSTĘPIE TEZ OCENIA WASZĄ OSOBĘ WIEC MOJA RADA JEST TYLKO TAKA ZE JAK JUZ KOMUŚ ZALEŻY NA TEJ PRACY TO RADZE NAPRAWDE SIE O NIĄ POSTARAĆ I DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO BO JAK NA POCZĄTKU O NIĄ ZAWALCZYCIE POSTARACIE SIE TO POTEM BEDZIECIE PRACE BARDZIEJ SZANOWAĆ - POWODZENIA WSZYSKIM

#17 Guest_IZUŚKA

Guest_IZUŚKA
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 10:00

WITAJCIE PONOWNIE 21 ZDAŁAM TESTY SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ A JUZ 22 W POŁUDNIE ZADZWONILI PO MNIE NA MS 13 LIPCA GENERALNIE SIE NIE BOJE BO PRZECIEZ NIE IDE DO POTFORA ALE OBAWIAM SIE ZE MOGE ODPASC I POWIEDZA MI ZE NIE PASUJE DO PROFILU POLICJANTA - CHYBA SIE W TEDY ZALAMIE TAK MI ZALEZY NIE WIDZE SIE W INNEJ PRACY - NIE MAM POMYSLU CO DALEJ - ALE MAM CZUTE ZE ODPADNE DOPIERO NA WYWIADZIE ... POWODZENIA

#18 Guest_MNMN

Guest_MNMN
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 13:53

A JAKIE MASZ INFORMACJE REKRUTACYJNE

#19 Guest_emil

Guest_emil
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 00:59

witam ma ktos jakies pytania na multiselekt?? prosze o kontakt moje gg: 11148357 z góry dziękuje

#20 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 13:31

pytania na multiselect? chłopie, jeśli zaczniesz ściemniać przy kompie, to w 99% psycholog w trakcie późniejszej rozmowy to wychwyci... nie ma sensu ściemniać, wiekszośc ludzi powinna zdać bez problemu multi, pod warunkiem, ze są szczerzy, i że trema ich nie zje... wielki spokój na tescie, a bedzie dobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych