Skocz do zawartości

umowa zlecenie ze studentem zaocznym

wróć do serwisu Sektor Publiczny 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_lolittta

Guest_lolittta
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 18:16

czy będąc słuchaczem szkoły policealnej i jednocześnie osobą zatrudnioną na umowę zlecenie mam tzw krusowskie ubezpieczenie zdrowotne???proszę doświadczonych o podpowiedz....z góry dziękuję

#22 Guest_dziuba

Guest_dziuba
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:14

Student studiów zaocznych do 25 roku życia może być ubezp. u rodziców. Nie jest tak, jak na dziennych, że do 26 roku, lecz do 25.

#23 Guest_ASMUS

Guest_ASMUS
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 15:59

Czy będąc zatrudnionym na umowe zlecenie pracodawca ma oboziązek ubezpieczyć mnie od następstw niezczęśliwych wypadków???Jestem również studentem studiów zaocznych.

#24 Guest_Karla

Guest_Karla
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 16:29

Mam pytanie! Dlaczego będąc studentką zaoczną i pracując na umowę zlecenie POTRĄCAJĄ MI 150 zł na ZUS ??????

#25 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:28

Hej właśnie ukończyłam 26 lat jestem studentką zaoczną, pracuje na umowę zlecenie i w tym momencie mam potrącane 26% podatku oraz 362.02 na ubezpieczenie zdrowotne.Czy to możliwe że muszę z własnej kieszeni wszystko to opłacać a pracodawca nie ponosi żadnych kosztów ?????Czy istnieje podatek w wysokości 26%???Czemu mam składki tak wysokie jak bym miała umowę o prace??? Z góry dziękuje i liczę na szybką odpowiedz.Pozdrawiam

#26 Guest_olka

Guest_olka
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2010 - 20:13

Ja z kolei mam taki problem, że mam umowę o pracę na cały etat do września, ale podjęłam teraz dodatkowo pracę na umowę zlecenie, a wogóle jestem studentką i nie mam ukończonych 26 lat. Czyli pracodawca u którego mam umowę zlecenie nie musi mi płacić ZUS-u?? I czy w momencie gdy wygaśnie mi umowa na etat (a będzie to we wrześniu) mogę być znowu ubezpieczona u rodziców??

#27 Guest_jaaa

Guest_jaaa
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:19

mam pytanie, jestem studentka dostalam dorywcza prace na umowe zlecenie, powiedzmy ze zaorbie ok 200 zl miesiecznie czy jezeli za rok bede brała z US zaswiadczenie o dochodach z ubieglego roku to bedzie to liczone do dochodu?

#28 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 13:22

Mam problem wymagaja ważnej legitymacji studenckiej ode mnie a mam do konca MArca. potrzebna jest do podpisania umowy zlecenie na okres 3 miesiecy. Czy ktoś sprawdza to? bo w zamiarze mam podrobienie piecztaki ale nie wiem czy warto.

#29 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 19:59

jestem na studiach niestacjonarnych mam 21 lat zarejestrowana w urzędzie pracy jeżeli podejmę prace na umowę zlecenie czy ten okres zaliczy mi się do otrzymania zasiłku dla bezrobotnych po przepracowaniu 1 roku

#30 Guest_patryk

Guest_patryk
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 17:30

sluchacz szkoly policealnej ma 20 lat pracuje na umowe zlecenie czy musi miec potracane skladki na zus

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych