Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wywiad zorganizowany - do policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1720 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_karian

Guest_karian
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 15:58

ewelina- podziekąowałbyś chociaż

#42 Guest_dżagieł999

Guest_dżagieł999
  • Goście

Napisano 31 maj 2009 - 15:18

A co ma piernik do wiatraka droga koleżanko :> ?? Wszyscy faceci zdają ?? na 12 facetów ktozy podchodzili ze mną zdało tylko 3 a reszta podchodzila do wywiadu już 2 raz:> bylem jedynym ktory podchodził po raz pierwszy! A po drugie to sie nie CHWALE tylko staram sie pomoc innym w miare możliwosci droga Feministko :>

#43 Guest_elfa

Guest_elfa
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 18:56

No ja też już nieraz słyszałam i czytałam, że dziewczyny mają gorzej..., jeśli chodzi o przyjęcie do służby... Tzn. są częściej odwalane. Ja, jak dotąd, przechodząc przez wszystkie etapy, nie zauważyłam tego, by traktowano mnie gorzej, bo jestem dziewczyną...;) Przede mną wywiad zorganizowany i zobaczymy jak będzie;) Troszkę się martwię, ale myślę, że najważniejsze jest, by się nie stresować i podejść na luzie...

#44 Guest_elfa

Guest_elfa
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 18:59

Mam jeszcze do Was pytanie: Czy też mieliście lekarzy przed WZ?

#45 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 20:34

witam. macie opracowane pytania na wywiad zorganizowany, jezeli tak to prosze na mail uzytkownik100@wp.pl. termina mam wyznaczony na 05.06. pozdrawiam i dziekuje

#46 Guest_Ferenss

Guest_Ferenss
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 22:21

witam! Za kilka dni mam WZ, jeśli ktoś ma opracowane pytania i w ogóle pytania na wywiad zorganizowany to proszę o przesłanie na mail: ferenss@gmail.com Z góry dziękuję

#47 Guest_sid

Guest_sid
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 22:24

WZ jutro. Strachu troche jest, ale mam nadzieję,że będzie ok. W sumie głupi nie jestem, ustawę przeczytałem, grunt to spokój i pozytywne podejście. Dżagieł999 - wielkie dzięki. Twój post bardzo podniósł moje morale.

#48 Guest_guinness

Guest_guinness
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 17:24

Witam wszystkich, miałem już WZ 26V , pytają o zadania, obowiązki i prawa policjanta! Akurat mnie pytali z tego a na sam koniec zadali jeszcze dwa pytania: 1) Kiedy policjant może zabić?2) Ilu posłów jest w naszym sejmie?Najważniejsze to odpowiadać logicznie i nie zacinać się bo zaczną wtedy wymyślać pytania? Akurat ja zdobyłem 55pkt, nie było źleŻycze powodzenia!!!!!!

#49 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 09:47

Treść została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu

#50 Guest_dżagieł999

Guest_dżagieł999
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2009 - 14:09

Elfa... badania Lekarskie MSWiA przeprowadzone przed WZ są u mężczyzn w przypadku kiedy posiadają oni Kategorie zdrowia "D" natomiast kiedy posiadasz kategorie zdrowia "A" lekarze są dopiero po WZ. Ale nie wiem jak ta kolejność wygląda u kobiet. A co do innych...powtarzam że nie ma czegoś takiego jak zbiór i opracowania pytań na wywiad Zorganizowany :)Wywiad zorganizowany jest czymś w rodzaju rozmowy kwalifikacyjnej i Arkusze na których policjanci oceniają cię po wywiadzie Dotyczą tylko i wyłącznie AUTOPREZENTACJI, FORMUŁOWANIA MYŚLI i innych pytań dotyczących twojej osobowości:) Zobaczcie sobie co oceniają na Wywiadzie zorganizowanym...link poniżej...po raz któryś już z kolei :)ARKUSZ OCENY KANDYTADA DO POLICJI (WYWIAD ZORGANIZOWANY) : www.nettax.pl/dzienniki/dukgp/2006/5/poz.19/zal1.htm

#51 Guest_dżagieł999

Guest_dżagieł999
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2009 - 14:18

Aaaaa zapomniałbym :) są pytania KIERUNKOWE które mniej więcej pokazują komisji w jakim kierunku powinien przebiegać WZ ale na stronie KWP pisze że są to INSTRUKCJE a nie pytania wyjęte żywcem ze zbioru pytań:) Link ten sam co powyżej (rozdział 3)

#52 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2009 - 13:33

witam. jestem juz po WZ nie bylo zle prawie w 100% pytanie potryły się z linku który niżej podałem, nie ma się czego bać trzeba płynnie mówić, uśmiechać się i nie dać poznać po sobie że jest się zdenerwowanym. Udało mi się zdobyć 53 pkt. www.nettax.pl/dzienniki/dukgp/2006/5/poz.19/zal1.htmpozdrawiam i powodzenia.

#53 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 10:51

Treść została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu

#54 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 20:02

witam! Powie mi ktoś ile trzeba zdobyć punktów z testu wiedzy??

#55 Guest_sid

Guest_sid
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2009 - 21:35

Ja dziabnąłem 56 pktów na WZ. Jeszcze łapiduchy i... do Szczytna chyba. PZdry;)

#56 Guest_regu

Guest_regu
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 16:01

do mnie dziś dzwonili, mam 23 czerwca wz. Aniu, test wiedzy nie jest selektywny, mozesz nie miec z niego ani jednego punktu a i tak przejdziesz dalej, jednak ja radze się pouczyć, bo te punkty potem przydają sie w ogólnym rankingu, jakbyś miała jakies pytania to na gg 6299770

#57 Guest_Kaka

Guest_Kaka
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 10:01

Jak ktoś chce to dysponuje pytaniami z odpowiedziami na TWOJak cos proszę pisać na GG 1501724

#58 Guest_asterixx

Guest_asterixx
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:57

Posiadam pytania i odpowiedzi * Administracja Publiczna 222 pytań i odpowiedzi* Bezpieczeństwo Publiczne 114 pytań i odpowiedzi* Funkcjonowanie Policji 84 pytań i odpowiedzi* 680 pytań i odpowiedzi z Wiedzy Ogólnej* 567 pytań z Multiselect*Pytania na wywiad zorganizowany* wskazówki jak się zachować podczas rozmowy z psychologiem* przykłady zadań matematycznychpiszcie asterixx7@wp.pl

#59 Guest_bobek

Guest_bobek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:00

witam, czy informowali już kogoś czekającego kiedy i czy będzie przyjęcie w dniu 27 lipiec 2009?

#60 Guest_dzagiel999

Guest_dzagiel999
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 11:07

Ja dzwoniłem wczoraj do KWP w Katowicach...kazali mi dzwonić między środą a piątkiem i pytać czy mają już jakieś informacje w kwestii zatrudnienia. Więc pozostaje czekać...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych