Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wywiad zorganizowany - do policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1720 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mich

Guest_mich
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2009 - 10:19

ok dymon84@o2.pl

#22 Guest_cichy

Guest_cichy
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 22:59

dzis zaliczylem wywiad, aczkolwiek, to byla niezla masakra, orjentujecie sie moze co po tym, bo niedaja odrazu obiegowki do lekarzy, dlugo trzeba na to czekac?

#23 Guest_gawus

Guest_gawus
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2009 - 18:27

Witam wszystkich. Poszukuję informacji na temat WZ jeśli ktoś posiada cokolwiek pytania, porady i inne wskazówki to pomóżcie p.grzesiak@vp.pl - z góry dziękuję!

#24 Guest_cleo

Guest_cleo
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2009 - 22:43

www.nettax.pl/dzienniki/dukgp/2006/5/poz.19/zal1.htmMoze sie przydac...

#25 Guest_Marco

Guest_Marco
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2009 - 17:27

Witam ma ktos opracowane odpowiedzi do Wywiadu zorganizowanego, albo jakies wskazówki jak odpowiadac na niektóre pytania??, prosze o pomoc na e-meila siso@interia.pl, dziekuje z gory, pozdrawiam

#26 Guest_Złośnica23

Guest_Złośnica23
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2009 - 21:38

cześć.....mąż się właśnie przygotowuje na czwartek23-go na wywiad.... to chyba o wiele gorsze niż ms two i sf razem :P Mama nadzieję, że i tym razem mu dobrze pójdzie.

#27 Guest_Złośnica23

Guest_Złośnica23
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2009 - 21:40

...do Marco.... hmmm wiesz..kiepsko by było kilka osób które by tak samo odpowiadały na pytania dotyczące ich samych. Powiedz mi jak rozumiesz...."""opracowane odpowiedzi do Wywiadu zorganizowanego""" przecież każdy jest inny... nikt tak samo nie odpowiada... a wskazówka?? spokój i znajomość ustawy o Policji :D

#28 Guest_magik

Guest_magik
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2009 - 22:28

Hej. A macie moze gdzies odpowiedzi na test wiedzy bo wlasnie sie do niego przygotowuje?

#29 Guest_manius

Guest_manius
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2009 - 21:47

Witam jeśli ma ktoś pytania i odpowiedzi do Testu Wiedzy i Wywiadu Zorganizowanego bardzo proszę o przesłanie na e-meila manius_06@wp.pl z góry dzięki

#30 Guest_anuś

Guest_anuś
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 23:57

Witam serdecznie i również proszę jeżeli ktoś byłby tak miły i podał pytania i odpwiedzi do Testu Wiedzy i Wywiadu Zorganizowanego na adresik anna4768@wp.pl, będę bardzo wdzięczna :):)

#31 Guest_anuśkawl

Guest_anuśkawl
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 08:40

Witam, czy jeżeli ktoś ma pytanka do WZ czy moge prosić o przesłanie na maila:ania960@op.pl. Z góry dziekuje i życze wszystkim powodzenia.

#32 Guest_sodalit

Guest_sodalit
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 17:34

ja też dziś oblałam wywiad, mama prośbę do jakiejś dziwczyny co zdawła niech powie jak umotywować to, ze chce sie tam pracować. ja juz nie mam argumentów, a uwalili mnie bo stwierdzili, ze sobie nie poradze, bo jestem za drobna.

#33 Guest_Kolorowy

Guest_Kolorowy
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 13:07

Witam jeśli ma ktoś pytania i odpowiedzi do Testu Wiedzy i Wywiadu Zorganizowanego bardzo proszę o przesłanie na e-meila elursus@interia.plPozdrawiam wszystkich :-)

#34 Guest_Frmr

Guest_Frmr
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 14:24

Ludzie!!!Wszystkie pytania z TWO są dostępne na stronach Policji opracowane krążą w sieci niestety podczas opracowywania pytań stwierdziłem, że ok. 20% zawiera błędy czyli jedno na pięć pytań! Filmik z opisem toru sprawnościowego również jest dostępny , prawie wszystkie pytania na multiselect dostępne w sieci, pytania na WZ po wpisaniu w wyszukiwarce pojawiają się na pierwszej pozycji... Zapomnijcie, że ktoś poda Wam gotowe odpowiedzi z testu psychologicznego bo takich NIE MA! Nawet jeżeli dostaniecie test z propozycjami odpowiedzi kompetentny psycholog załatwi Cie dwoma pytaniami. Sam jestem po MS i przed WZ ale jak czytam wypowiedzi na forach mam wrażenie, że do policjantami chcą zostać ludzie kompletnie mie mający pojęcia o pracy i to nie tylko w policji.Dla leni mam propozycje zapłaćcie to się z Wami podzielę, pozostałym życzę cierpliwości bo wszystkie informacje można zgromadzić w ciągu kilku godzin. Pozdrawiam

#35 Guest_misiek

Guest_misiek
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 13:23

hej ludziska ja już po wywiadzie, ogólnie był bardzo prosty, dosłownie trwał 5 min i proste pytania. Kwestia tego typu, ile trzeba mieć mniej więcej punktów z całego postępowania żeby się dostać na szkółkę??? boję się że mnie nie wezmą mimo że już zdałem wszytsko

#36 Guest_Hej

Guest_Hej
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 20:56

Jeśli ktoś ma odpowiedzi to testu to prześlijcie odpowiedz Benia5op.pl dzia wielkie

#37 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 15:12

Treść została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu

#38 Guest_dżagieł999

Guest_dżagieł999
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 14:12

Wydiad Zorganizowany-Prawdą jest to iż przeczytanie ustawy o policji jest konieczne do zaliczenia Wywiadu, ustawa ma okolo 60 stron ale na okolo 4 stronach jest napisane to z czego mogą cie zapytać czyli- Prawa i obowiązki Policjanta, Zadania Policji, Środki przymusu bezpośredniego, Używanie broni palnej, Uprawnienia Policjanta i Rota Policyjnego ślubowania. Natomiast na stronie KWP jesli macie troche cierpliwosci i dobrze poszukacie, znajdują się dokladne wzory jak wygląda ARKUSZ OCENIANIA kandydata z wywiadu zorganizowanego. Nawet jesli posiadasz znikomą wiedzę, ale nie zacinasz się, mówisz płynnie i nie dajesz sie pogrążyć kolesiowi który dosłownie miesza cię z błotem to wyjdziesz z tego z pozytywnym wynikiem. Jesli nie znasz odpowiedzi na pytanie to nie strzelaj, nie sciemniaj, a co najgorsze nie zacinaj się, nie denerwuj i nie czerwień jak burak. Powiedz w prost ze nie wiesz. Wywiad zorganizowany bada Prezencje policjanta, umiejętność formułowania myśli, podtrzymywania rozmowy, gestykulacje, PANOWANIE nad sobą i swoim ciałem, a nie wiedzę z geografii, historii czy Ustawy o policji i Arkusze na których cię oceniają są tylko pod takim względem punktowane. Więc zlewamy gościa który naciska, i miesza nas z błotem, usmiech i gadka szmatka, lanie wody- Bez nerwowych ruchów rękoma, nogami, bez rozbieganego wzroku po pokoju, skup się tylko na tym żeby przeprowadzić rozmowe od początku do końca. Mój wynik z Wywiadu 58pkt plus komentarz policjantów (łącznie z tym niszczycielem)który po wywiadzie już był całkowicie usmiechnięty i wyluzowany-powiedział dosłownie "Nawija pan jak Katarynka a z wiedzą u pana słabo- trzeba troszke wiecej poczytać" a wynik mowi sam za siebie. Powodzenia :) A tutaj kilka przydatnych linków :Dział Kadr KGP- Zasady przeprowadzania wywiadu zorganizowanego: www.zabkowice-slaskie.policja.gov.pl/www/index.cgi?numer=31&menu=10Arkusze Oceny Wywiadu Zorganizowanego(znajdują się w plikach PDF w rozdziale 3):www.nettax.pl/dzienniki/dukgp/2006/5/poz.19/zal1.htmKomentujcie i piszcie o waszych poczynaniach :) Powodzenia

#39 Guest_karian

Guest_karian
  • Goście

Napisano 26 maj 2009 - 11:11

wiesz co kolego nie masz sie co chwalić. wszyscy faceci zdają.. ciekawe co byś robił gdybyś był kobietą ???? gdzie co byś nie powiedział i jak bardzo miał gadane to mała szansa na zaliczenie

#40 Guest_ewelina4050

Guest_ewelina4050
  • Goście

Napisano 26 maj 2009 - 14:04

dołączam się do wszystkich poprzedników i również proszę o wysłanie na ewelina4050@op.pl testów wiedzy i odpowiedzi szczerze mówiąc wątpię w to czy ktoś się odezwie ale wierzyć trzeba a póki co siadam i sama staram się je opracować:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych