Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wywiad zorganizowany - do policji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1720 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 18:08

Witam:)Przeszedłem juz cały prawie etap kwalfikacji do Policji, pzredemna wywiad zorganiozowany.. Moze mi ktoś udzielić informacji na ten temat jak to wyglada, jak odpowiadać, moze ma ktoś odpowiedzi do pytań na wywiad zorganiozowany ?:) jak co to ***

#2 Guest_marjo

Guest_marjo
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 18:06

Cześć ja dzis bylem na tym wywiadzie łatwe tylko rozmowa na temat ustawy o Policji ale czego spodziewać się na badaniach psychologicznych

#3 Guest_fabi

Guest_fabi
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2009 - 15:38

macie może opracowane testy wiedzy ogólnej

#4 Guest_pwozny1a@wp.pl

Guest_pwozny1a@wp.pl
  • Goście

Napisano 04 luty 2009 - 20:44

Witam ma ktos opracowane odpowiedzi do WZ ?? jak cos to pisac pwozny1a@wp.pl dziekuje z gory :*

#5 Guest_M&M

Guest_M&M
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 10:46

Dzień dobry. Oblałam ten wywiad cz ktoś może mi wysłać opracowane pytania,i może jakieś porady bo właściwie nie wiem dlaczego mnie obleli. mimfir@wp.pl

#6 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 13:42

ja ostatnio nie zdałam wz. pytania były koszmarne ale w moim przypadku związane z tym ze jestem kobieta i jak wyobrażam sobie siebie w służbie. przede mna bylo 3 mężczyzn oni zdali. z tego co mi opowiadali mieli pare pytan ogólnych z ustawy o policji, obowiazki policji. myślę ze gotowych pytań nie można opracowac poniewaz to zalezy jak bedzie prowadzona rozmowa. radze poczytać ustawe

#7 Guest_anula

Guest_anula
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 13:41

hej wywiad nie jest taki zły,to co najgorsze już za Tobą!!!!!multiselect to jest porażka.Info na temat wywiadu i pytań jakie zadaja znajdziesz na stronie KWP w Warszawie, mają tam najwięcej informacji na temat tych wszystkich etapów, polecam przeglądanie sobie tej strony!!!!powodzenia zyczę!!!!

#8 Guest_anula

Guest_anula
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 13:50

jesli chcesz to zestaw pytan na ten wywiad posiadam, niestety sa one bez odpowiedzi,bedziesz musial je sobie sam przygotowac to jest moj e -mail:an-ka70@wp.plnapisz mi swój adres to wyslę to Tobie!

#9 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 22:03

WitamMam pytanie, w sumie też na ten temat, bo w związku z egzaminami do policji...Filmik, który jest na stronie głównej policji, gdzie przedstawione są elementy do wykonania to jest wszystko co trzeba wykonać? Nie ma nic innego?Pytam dlatego, ponieważ koleżanka mówiła że póki co nie startuje do policji, a to z takiego powodu, iż nie da rady podciągnąć się na drążku.

#10 Guest_JA:-)

Guest_JA:-)
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 19:08

na jakim drążku??nie ma drążka na doborze do policji...

#11 Guest_MARCIN

Guest_MARCIN
  • Goście

Napisano 23 marzec 2009 - 14:26

PRZESZEDŁEM MULTI I PSYCHOLOGA SPRAWNOSC FIZYCZNA I TEST Z WIEDZY OGÓLNEJ TERAZ WYWIAD ZORGANIZOWANY I LEKARZE CIEKAWE CZY MI ÓJDZIE TO WSZYSTKO

#12 Guest_rufi77

Guest_rufi77
  • Goście

Napisano 23 marzec 2009 - 17:31

przedemną multiselekt!!!może mi ktoś szczegółowo opisać cały przebieg?? i czy7 zna ktoś stronę www z bryłami przestrzennymi które są na tym egzaminie gg 873072

#13 Guest_anusiak

Guest_anusiak
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 19:34

siemka jakie mogą być pytania na wywiadze zorganizowanym co oni wam zadawali jakie pytania ??? przeszedelm juz wszystko zostal mi tylko WZ prosze napiszcie bo mam kope w gaciach pozdrawiam allllll...

#14 Guest_SR

Guest_SR
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 20:09

juz chyba latwiej zostac prezydentem w tym kraju :)

#15 Guest_asienka

Guest_asienka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2009 - 11:21

Hej ja tez mam tylko do zdania WZ może mi ktos przeslac jakie sa pytania? moj adres to: joannaszmitka@poczta.onet.pl dzieki i pozdrawiam

#16 Guest_Miro

Guest_Miro
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 00:16

Witam. jeśli ktoś posiada pytania z gotowymi odpowiedziami na test wiedzy ogólnej to uprzejmie proszę o przusłanie mi na adrea mk210@poczta.onet.pl z góey dziękuje

#17 Guest_mich

Guest_mich
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 11:16

hej! asienka, anusiak do ktorej komendy sie staracie? ja tez jestem w tej sytuacji..macie juz przykładowe pytania?

#18 Guest_cleo

Guest_cleo
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 15:15

Siemka! Ja też oblałam wywiad. Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki i przykłady pytań to ślijcie szczepan1519@wp.pl. Nie było ciężko, ale stres to Twój wróg! Trzeba mieć dobrą motywację do pracy przygotowaną.

#19 Guest_mich

Guest_mich
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2009 - 10:26

cleo jakie pytania mialas...do ktorej komendy startujesz??

#20 Guest_cleo

Guest_cleo
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2009 - 15:26

Wolę na priv. Podaj maila to napisze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy