Skocz do zawartości

zarobki urzędników

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1063 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 15:34

Pracuję od 4 lat- wciąż jako młodszy referent w urzędzie gminy. Wykształcenie wyższe. Od 01.2008 r. mam 1300 zł. brutto

#42 Guest_she

Guest_she
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 20:10

Witam.Pracuję jako starszy referent w pewnej instytucji Państwowej, mam półroczne doświadczenie, 1900 zł na rękę plus premie kwartalne w wysokości co najmniej 1000 zł,13, bogaty pakiet socjalny.Liczę oczywiście na większe zarobki wraz z nabraniem doświadczenia.Pozdrawiam.

#43 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2008 - 19:10

Te zarobki o których tu czytam to śmiech.

#44 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2008 - 08:36

śmiech....może i śmiech..tyle, że za tak smieszne pieniądze niestety pracują polscy urzędnicy. No, moze nie wszyscy, ale gruba wiekszosc...pozdrawiam, życzac rownoczesnie Wesolych Swiat:)

#45 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 13:20

Witam po swietach...czy oprocz obnizenia progow podatkowych planowane sa u Was jakies podwyzki w Nowym 2009 Roku??pozdrawiam

#46 Guest_tośka

Guest_tośka
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 11:30

Pracuję czwarty rok w jednostce organizacyjnej. Mam 1300 zł. brutto + 7% stażu. Od nowego roku dostanę 220 zł. brutto podwyżki,hura!!! Ukończyłam dzienne studia magisterskie. Złości mnie to, że moi koledzy po zaocznym licencjacie i "średnim" mają takie same zasadnicze jak ja. Czy szkoła już się nie liczy? Wszystkiego dobrego w 2009roku.

#47 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2009 - 11:47

25 lat pracy,2400 zł brutto+480zł stażowego, wykształcenie wyższe, podyplomówka, kursy, szkoda gadać,

#48 Guest_Lolka

Guest_Lolka
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 10:09

Az mi sie wirzyc nie chce... Ludzie z takim doświadczeniem i stażem pracy zarabiają takie groszę? Chyba na Waszym miejscym bym tam nie siedziała, ale pojawia się jeszcze jedno pytanie z jakich regionów Polski jesteście??? Ja co prawda pracuje w prywatnej firmie ale mam ofertę pracy własnie w Urzędzie stąd moja wizyta na tym forum... Jeśli płacę sa takie jak mówicie to nie mam mowy na zmianę, nie obniże sobie pensji o 1/4 tylko dlatego, że dojdzie mi trzynastka...Pozdrawiam Was wszystkich i życzę mobilizacji do znalezienia lepiej płatnej pracy!!!

#49 Guest_ślązak

Guest_ślązak
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 15:41

ile można oczekiwać brutto jako podinspektor w gminie?

#50 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 08:48

u mnie na dzien dobry - na okres probny, mozesz dostac gora 1400 brutto, takze bez szalenstw:(ale pracownicy z wieloletnim doswiadczeniem wcale nie zarabiaja lepiej-np. po 20 latach pracy maja zasadnicza 1700 + wysluga 340 zł....brak slow....sama sie zastanawiam nad poszukiwaniem innej pracy, bo tutaj to Ci tylko moga dolozyc, ale obowiazkow:)pozdrawiam w ten zimowy poranek i zycze milego dnia

#51 Guest_jeszcze nie emeryt

Guest_jeszcze nie emeryt
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:03

Pracuję od 7 lat w starostwie jako inspektor,wykształcenie wyższe inż. 30 lat stażu w administracji,zarabiam ok.1700 netto.Nie mam już szans na awans bo naczelnicy wydziałów traktują te posady dożywotnio,a wykształcenie żaden problem zdobyć na uczelni prywatnej wybierają te najbliżej położone uczelnie i praktycznie u nas wszyscy mają licencjaty więc mają wyższe wykształcenie .Oczywiście Pan Starosta stawia na młodość tylko zapomina ,że młody człowiek jak przychodzi do pracy to musi uczyć się od starszych współpracowników a nie od Pana Starosty ,zresztą Starosta też nie wiele wie.Wie jak brać swoją pensyjkę

#52 Guest_specjalista

Guest_specjalista
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 14:15

Tośka i ci wszyscy co mają żal że zarabiają tyle co absolwenci zaocznych studiów.A co to ma za znaczenie.Liczy się prawdziwa wiedza fachowa i doświadczenie na danym stanowisku i tylko to "co potrafisz" i jak się sprawdzasz powinno decydować o zarobkach. Ukończenie studiów i podyplomówek niczego jeszcze nie mówi o danym kandydacie. Znam takich, którzy ze średnim wykształcenie sprawdzają się w pracy zdecydowanie lepiej jak ci z dyplomami /też taki posiadam/.Pokażcie co potraficie, wykażcie sie swoją wiedzą ale przłożoną na język praktyki a potem walczcie o zarobki.Życzę troche więcej życzliwości na nowy rok

#53 Guest_xyz

Guest_xyz
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 00:14

Specjalista ma racje. Gluopta jest twierdzenie, ze ktos, kto ma ukonczone studia wyzsze (dzienne, a jakze) jest lepszy od "licencjata po zaocznych". Tytul licencjata takze oznacza ukonczenie studiow wyzszych i choc jest rownowazny tytulowi inzyniera, to powszechnie uwaza sie, ze osoba z tyt. licencjata to byle kto. Dyplomy, studia i kursy sa wazne, ale znacznie bardziej liczy umiejetnosc wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce. Osobiscie posiadam tyt. magistra, ale to nie znaczy, ze wylacznie z racji trzech literek przed nazwiskiem powinienem zarabiac wiecej od osob z wykszt. srednim.

#54 Guest_lex

Guest_lex
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 09:53

rok na stażu, rok na interwencyjnych, rok normalnie w urzędzie miejskim, 1500zł brutto, jako młodszy referent, jestem na IV roku Prawa, powiedzcie skąd kadrowa bierze informacje dot. awansów na wyższe stanowisko bo mnie śmiech zalewa...

#55 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2009 - 08:31

podrzucam watek do gory..

#56 Guest_pracownik

Guest_pracownik
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2009 - 10:52

7 lat wykształcenie wyższe (referent)1500 zł brutto.Awans?

#57 Guest_ewcia

Guest_ewcia
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2009 - 13:56

UP1500 bruttowykształcenie wyższe, rok stażu

#58 Guest_dorka

Guest_dorka
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 12:40

Witam,35 letnia, 17 lat stażu pracy, wykształcenie wyższe ekonomiczne, 2,5 roku - prokuratura; 8 lat - sektor prywatny (kancelaria adwokacka); aktualnie zakład budżetowy urzędu miasta - 1970 zł brutto + dodatek stażowy ... Od początku zatrudnienia zero awansu. Super, co? Tymczasem przyjęci dopiero co, nie spełniający wymogów ustawowych (jeden - brak doświadczenia, drugi - na stanowisko kierownicze, bez jakiegokolwiek stażu w jednostkach samorządowych) - pierwszy 2000 netto, drugi 3200 netto. Pozdrawiam wszystkichDorka

#59 Guest_dorka

Guest_dorka
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 12:44

Żeby nie było wątpliwości, nie uważam, że ich płace są za wysokie, albo nieadekwatne do kwalifikacji i umiejętności, przeciwnie - to osoby wykształcone i dobrzy fachowcy. Super, że dostali wynagrodzenia stosowne - jak na możliwości samorządu - do wykonywanych obowiązków. Ale szkoda, że w ten sposób myśli się tylko o nowych pracownikach. Dorka

#60 Guest_student

Guest_student
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 14:16

Witam, czy ktoś może wie ile zarabia w urzędzie osoba odpowiedzialna na ochronę środowiska?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych