Skocz do zawartości

zarobki urzędników

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1063 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 24 listopad 2008 - 21:55

Witam!Zaglądam często na to forum, gdyz jestem pracownikiem Urzędu Gminy.Zastanawiam się na jedną kwestia, pewnie drazliwą dla wiekszosci z nas, ale jakze istotna do ludzkiej egzystancji...mianowicie chodzi mi o Nasze PŁACE...na jakim poziomie ksztaltuja sie zarobki w Waszych jednostakch??Ja jako podinspektor zarabiam 1900 brutto=pensja zasadniacza (księgowosc, ponad rok stazu pracy w Urzedzie,wyksztalcenie wyzsze)a jak wyglada to u Was?zaprasam do wymiany informacji....

#2 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 25 listopad 2008 - 08:36

2000 brutto po 8 latach pracy... co tu komentować

#3 Guest_Lena

Guest_Lena
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 14:18

U mnie 1700zł brutto, podinspektor, 4.5 roku pracy w UM, wykształcenie wyższe.Brak słów....A później nasi szefowie się dziwią, że uciekamy do sektora prywatnego...

#4 Guest_iska

Guest_iska
  • Goście

Napisano 27 listopad 2008 - 14:27

Mój narzeczony pracuje w Starostwie Powiatowym od 5 lat, ma skończone studia i podyplomówkę a jego zarobki .......... 1800 brutto............ brak słów....

#5 Guest_magma

Guest_magma
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 09:01

1837,50 zł brutto -(zasadnicze + 5% wysługi) 5,5 roku staż w UMiG-wykształcenie wyższe, szkoda gadać....

#6 Guest_magma

Guest_magma
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 09:03

Nawiazując do porzedniej wypowiedzi to ja juz na stanowisku Inspektor-ale to tylko dla Nas ma znaczenie

#7 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 10:05

u mnie wójt ma 9040 zł. w gminie do 5 tys.

#8 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 10:21

Witam.to ja mam chyba troszkęlepiej....mam 10 lat stażu i 2939zł na rączkę jako starszy inspektor....pewnie, chciałbym mieć 3500. Jestem bardzo zadowolony ze swojej pracy i ciepłej posadki....Pozdrawiam wszystkich i życzę więcej optymizmu......No chyba że spłacacie krydyty.....to wam współczuję przy tych pensjach

#9 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 10:52

~tomek , chyba wypił za duzo kawy:) Równiez mam 10 lat stażu pracy, inspektor nadzoru budowlanego i na rękę 2870.Ale jestem zadowolona, mam spokojną głowę, urlop, 13,praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin , wcześniej w firmie prywatnej za te same, lub trochę mniejsze pieniądze był naprawdę zapiepsz.

#10 Guest_kingaaa

Guest_kingaaa
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 12:31

kiepsko płacą, a tak krzyczeli o podwyżkach.

#11 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 12:21

widze, ze moj Urzad jest powiedzmy posrodku apropos plac, choc jak czytam ze niektorzy maja wiecej (o wiele wiecej) netto jak ja brutto, to sie poprostu serce kraje i pojawia pytanie - dlaczego??....moze ktos jeszcze wypowie sie w powyzszym temaciePozdrawiam

#12 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 15:42

O ile się orientuję to w Urzędach Gmin są ustalone przez radę gminy wynagrodzenia urzędników wg. kategorii zaszeregowania i tam są widełki , od...do To od szefa jednostki zależy jak te wynagrodzenia sie kształtują,oczywiście w granicach przyznanych środków. Nie masz wglądu do tego ile pieniędzy macie w budżecie na płace?

#13 Guest_lucy

Guest_lucy
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2008 - 23:57

nie chodziło mi o Nasz budżet ale o porównanie płac w Urzedach Gmin. Jak słusznie Asia zauwazyla są pewne widelki i kwestia w ktorej czesci tych widelek sa Nasze place....

#14 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 14:08

Jednostka organizacyjna- starszy inspektor ds. księgowości - 6 lat stażu - wyższe i podyplomówka-2150 brutto i święty spokój..robię nic, a przynajmniej tylko to co muszę! Nic a nic poza..Skąd mój bunt? Bo moją szefową jest babka bez matury i nie miałabym nic przeciw, gdyby nie to, że nic nie umie, ciągle zadaje pytania" a jak to ma być?", "a dlaczego to tak?", " a co mi tu wyszło?" Wrrr.. przestawiłam biurko. Nie ma dnia bez sprawozdania z tego, co było na obiad, co powiedział mąż i co robiły cuuudowne dzieci. A co mnie to obchodzi?! Gada- non stop gada!

#15 Guest_Butch

Guest_Butch
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 14:58

2400 brutto , st. referent Izba Skarbowa, rok pracy w skarbowości

#16 Guest_ marta

Guest_ marta
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2008 - 16:16

ja mam 2000 zł. brutto i pracuję w Policji 13 lat na stanowisku obecnie specjalista i czym mam się chwalić tylko wyższym wykształceniem to my mamy biedę a rok temu miałam 1600 zł. brutto to powinnam się chyba cieszyć z podwyżki ??????

#17 Guest_beata

Guest_beata
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2008 - 10:37

~Kasia ale mnie rozbawiłas. Masz przerąbane:) Miałam kiedys taka szefowa gdy pracowałam na listach płac w urzędzie pracy. Na szczęscie odeszła na emeryture. Ale to było kilka lat temu.To są jeszcze ludzie na stanowiskach bez wykształcenia?

#18 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2008 - 11:06

Oj są, są.........np. oficerowie tylko z maturą 42 lata służby. MASAKRA Powinni gonić dziadków na emeryturęco by zrobili miejsce młodym

#19 Guest_karola

Guest_karola
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2008 - 13:51

1541....zasadnicza

#20 Guest_Mary

Guest_Mary
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 11:24

Ja jestem gł. księgowa i mam wyższe wykształcenie i 36 lat pracy nieprzerwanie i mam 3000,zł i co mam mówić ????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych