Skocz do zawartości

garaż blaszak bez pozwolenia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Mieczyslaw66

Guest_Mieczyslaw66
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:39

Też chciałbym postawić taki garaż ale się nie znam, gdzie można taki zamówić ?

#62 Guest_Mieczyslaw76

Guest_Mieczyslaw76
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:29

Jeśli masz ziemie to nie ma żadnego problemu, gorzej jeśli kombinujesz tak jak założyciel tematu. Jeśli chodzi o firme produkujące garaże blaszane to zdecydowanie polecam firme Paw-stal. Sam posiadam taki od nich i jestem zadowolony.

#63 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 13:48

Z garażem raczej nie będzie problemu, nie masz się czym przejmować. Gorzej by było z domem :)

#64 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 08:39

Też mi się wydaje, że z garażem nie powinno być problemu. Gdyby miał problem z wyborem firmy, która postawi Ci te garaże blaszane to polecam Maritom www.maritom.pl - fachowcy pełni profesjonalizmu. Od złożenia zamówienia do postawienia garażu trwało to około 8 dni ;) Firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazd i postawienie ;)

#65 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 09:05

tania reklama co?

#66 Guest_seba

Guest_seba
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 03:31

Witam mam problem z urzędem we Wrocławiu sprawe staram się załatwić od 10 maja 2016r pierwsza odmowa dotyczyła brak rysunku technicznego, i zgody od konserwatora zabytków dostarczyłem wszystko ostatnia odmowa a jest to trzecia w podaniu od konserwatora jest garaż a Ja wpisałem pomieszczenie gospodarcze w podaniu i uparli się że muszę zgłosić postawienie blaszaka jako budowę proszę o pomoc jakieś namiary do radcy budowlanego czy coś podobnego by mógł mi sprawę poprowadzić z pozytywnym zakończeniem będę wdzięczny nr9seba@O2.pl Dzięki.  

#67 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 22:15

Witam, czy na blaszak 7x7 muszę mieć pozwolenie ??

musisz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych