Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Szkółka Policyjna

wróć do serwisu Sektor Publiczny 707 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_....:))

Guest_....:))
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:48

pewnie że można...właśnie poznałam wspaniałego Policjanta, który był na szkółce w Pile. Widywaliśmy się niemal codziennie..:)) w godzinach wieczorno-nocnych..NIe wspomnę o tej reszcie, która zaliczała prawie każdą imprezkę :))

#22 Guest_Oczekujący

Guest_Oczekujący
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 18:13

A coś więcej ktoś by mógł powiedzieć na ten temat ?? jak to wygląda tak od wewnątrz?

#23 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 11 październik 2009 - 12:50

ok nie bede pytala juz o to co wszyscy.... i tak malo sie dowiedzialam z tego forum. ale ciekawi mnie jak wyglada ranna zaprawa?? ciezko??

#24 Guest_markis00

Guest_markis00
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 18:45

Witam:) mam pytanie: czy orientujecie się może czy w październiku zostanie otwarta szkółka w Warszawie? Katowicach?

#25 Guest_mala

Guest_mala
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 18:44

a jak jest,gdy ma się już studia i chce się iść na taką szkółkę...?

#26 Guest_netka0003

Guest_netka0003
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 22:45

bardzo fajny temat ktoś rozpoczął ale widzę mało konkretnych odpowiedzi :( ja mam 24.10 test sprawnosciowy w pile. i jak to wszystko po kolei zdam to bedzie mnie czekac szkolka. i sie zastanawiam czy jest az tak bardzo ciezko jak opowiadaja... :( 7 miesiecy... przeciez to tak dlugo... :(

#27 Guest_abb

Guest_abb
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 13:08

Czy szkółka policyjna rozpoczyna się zawsze w tym samym miesiącu (np. tak jak studia - co rok w październiku) czy różnie z tym bywa?

#28 Guest_Suzi

Guest_Suzi
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 13:24

Hej Słyszałam, że podnoszą uposażenie w szkólce do 1500 brutto, jak myślicie to prawda??Pozdrowionka

#29 Guest_Suzi

Guest_Suzi
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 14:18

brutto czy na ręke, nie wiem dokladnie.

#30 Guest_lili

Guest_lili
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 18:10

Moja znajoma właśnie wróciła z Piły - na poczatku dóżo nauki i rygor ale z czasem coraz lepiej , chciałabym tam być i to przeżywać

#31 Guest_Suzukaa

Guest_Suzukaa
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 19:17

Hej a jak wygląda ukończenie szkółki? tzn. wiem, ze sa egzaminy ale slyszalam ze jest jeszcze jakas komisja. Powiedzcie jak to jest w momencie kiedy szkółka dobiega końca?pzdr

#32 Guest_to tylko ja

Guest_to tylko ja
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 19:11

Witam,Ja też wybieram się do szkółki. Wiem, że ciężko się dostać. Ktos zadał wyżej pytanie czy kobiety są inaczej traktowane. Wydaje mi się że tak, pomimo tego, że testy maja identyczne jak mężczyźni.Zależy tez na kogo sie trafi.Ja jestem masażystką - lubię to ale już od dawna bardzo chce byc policjantką. Wobec tego mam pytanie: czy można zdobyć przykładowe testy?Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych policjantów i policjantki :)

#33 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 13:08

a w jaki sposób wybieraja dla kandydata szkółke? wie ktoś? na chybil trafil?

#34 Guest_ROBERT

Guest_ROBERT
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 10:06

WITAM NAPISZCIE PROSZE JAKIE UPOSAŻENIE JEST NA SZKÓŁCE. INTERESUJE MNIE PIŁA. DZIĘKI I POZDRAWIAM. ROBERT

#35 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 16:59

wspomnień czarPo pierwsze przychodziło sie po wojsku do pracy w "organach" więc dyscyplina w czasie szkolenia to "pikuś" a przedmioty:prewencja, taktyka pracy kontrolera RD, prawo w tym Kpk, KK, RD, KPC,/ Prawo rodzinne/,Prawo o Wykroczeniach kryminalistyka,/ w tym daktyloskopia, dokumentowanie miejsc zdarzenia, fotografia/prawo jazdy /podnoszenie kategorii/ jazda wyczynowa motocyklem, samochodem,szkolenie etyczne,nauka wybranego języka obcegozajęcia praktyczne z wykładowcami lub w jednostkach z "patronem"obowiązkowe zajecia sportowe w tym Judo i ogólnokondycyjne,antyterorystyczne - strzelanie z róznych jednostek broniteoretycznie 10 miesięcy, praktycznie 12-13 w zależności od ilości spec słuzb całej szkoły, końcowe testy , egzaminy ustne , podoficerski patent i do roboty.Kobiety jako "rodzynki" miały taki sam cykl szkolenia, wraz z męską bracią.To program nie istniejącej SRD Iwiczna k/Piaseczna.z tego co tu wyczytałem w wypowiedziach aktualnie pracujących to jednak kurs podoficerski obejmował większy zakres wiadomości.

#36 Guest_Marcino

Guest_Marcino
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 09:41

witam wszystkich jest ktoś z Krakowa na tym Forum kto ma termin przyjecia na 31 grudnia 2009r?

#37 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 17:44

Hej ma pytanie czy mogę iśc do szkółki policyjnej po zawodówce?????? odpiszcie mi

#38 Guest_Marcino

Guest_Marcino
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 11:24

Tak można tylko trzeba miec jakies inne wyjątkowe zdolnosci i otrzywiście maximum punktów zebranych z postepowań Kwalifikacyjnych.

#39 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 16:29

hmmm mam zamiar dopiero złozyc papiery do policjiciekawia mnie te pieniążki które sie dostaje, bo byłam ciekawa czy cos sie dostaje, jeśli ktoś wie to niech da znac dokładnie ile

#40 Guest_Marcino

Guest_Marcino
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 15:43

Pieniadze to na szkole jest 1300 brutto natomist po szkole to joż około 1900 zł brutto oprucz tego 13 te pensje i mundurowki co rok

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych