Skocz do zawartości

Szkółka Policyjna

wróć do serwisu Sektor Publiczny 707 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 18:28

czesc, mam pytanie jak wyglada, ta cała szkółka policyjna po zdaniu egzaminów na nia ? był ktoś ? Co sie tam robi ? czego sie uczy ? kiedy sie ma wolne i wogole? pozdrawiam

#2 Guest_tor

Guest_tor
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 19:36

Tey jestem ciekawy

#3 Guest_JA:-)

Guest_JA:-)
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 19:07

dużo by opowiadać....szkółka trwa 7 miesięcy, rano zaprawa, potem śniadanie, potem apel poranny i zajęcia.....ogólnie prawie wszystkiego cie tam nauczą...śpb, wf, interwencje, prawo...i wiele wiele innych przedmiotów.z czasem ma się służby na terenie szkółki, nocki, dzionki, różnie, po kilku miesiącach jest tydzień służb na miastach różnych, z policją, wolne weekendy ale nie zawsze, jak ma się karę to niestety czasem na 2 lub 3 tygodnie za karę się zostaje, a zajęcia lekcyjne trwają do 15 chyba...już nie pamiętam...no to tak w wielkim skrócie.pozdrawiam

#4 Guest_Ona

Guest_Ona
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 14:21

HejMam pytanie do Was, czy orientujecie jak jest w szkółce policyjnej jeśli chodzi o kobiety bo ja już tyle wersjii słyszałam, że nie wiem która jest prawdziwa, np. jedna z nich : Kobieta jest w szkółce policyjnej przez 6 m-cy, szkółka ta jest najbliżej domu ( w moim wypadku bylaby to np. złota karczma, Gdańsk) w tym czasie dostaje uposażenia 1200 zł( nie wiem czy netto czy brutto). Oprócz zajęć jest "przypisana" do komisariatu czy komendy najbliżej domu.Jak to naprawdę wygląda bo o samej rekrutacji tescie i multi mniej wiecej wiem ale jak jest jak już się Kobieta zakwalifikuje do danej szkółki bo niby kobiety maja inaczej niż mężczyźni, czy to prawda??Pozdrawiam i zgóry dziekuje za odp.

#5 Guest_eMs

Guest_eMs
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 21:42

jak ma się karę to niestety czasem na 2 lub 3 tygodnie za karę się zostajehahhaha Policjant karany w szkole Policyjnej.

#6 Guest_mmm

Guest_mmm
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 22:57

przepraszam czy ktoś wie czy istnieją jakieś parametry wagi iwzrostu odnośnmie kandydatek na policjantki. jestem drobną osobą i dlatego mnie to ciekawi ?? Dziekuje

#7 Guest_onaaa

Guest_onaaa
  • Goście

Napisano 01 maj 2009 - 20:25

Odpowiedz do mmm: wszystko jest w informatorze... Odnośnie kandydatek na policjantki to minimum 160cm. Pzdr i życze powodzenia na testach:)

#8 Guest_ON

Guest_ON
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 13:58

wagi chyba nie ale wzrot powyzej 170

#9 Guest_Monisia_m7

Guest_Monisia_m7
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 16:13

czy ktos wie w jakich miejscowosciach sa te szkołki policyjne w wielkopolsce albo w kujawsko-pomorskim? pozdrawiam i z Góry dzieki

#10 Guest_lady aga

Guest_lady aga
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 13:25

czy w krakowie jest szkółka policyjna ??

#11 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 14:06

Treść została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu

#12 Guest_Maleńka

Guest_Maleńka
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 14:14

Cześć wszystkim:) Pisze z tego względu dlatego że chciałam się dowiedzieć paru rzeczy.. za 3 lata kończe technikum(architektura-Krajobrazu) ale nie chce sie uczyc dalej w moim kierunku;/ ale chciała bym sie wybrac do szkólki policyjnej na 2 lata. Czy trzeba zdac mature zeby sie dam dostac...? i jakie sa wymagania...? pozdrawiam:):)

#13 Guest_laleczka

Guest_laleczka
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 16:56

hej to może ktoś mi powie jak to jest z tą szkółką policyjną?? mam się bac??? czekam na komentarz pozdrawiam wszystkich Młodych Piesków ;)

#14 Guest_pmax122

Guest_pmax122
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 11:31

no ja tez czekam na szkolke jestem juz po multiselect i czekam na badania. Prawdopodobnie piła albo słupsk. Wie ktos jak jest na szkolce? czy jest duzy rygor? czy wolno posiadac telefony, laptopy itp? prosze o komentarz

#15 Guest_ciekawa;)

Guest_ciekawa;)
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 20:30

hej chciałam się zapytać, cz trudne sa te testy na policje żeby zdać i skąd najlepiej je wziąC???jakby toś miał to mogłabym kupić.;)czy ktoś wie jak tam jest ??? czy warto iść hmm bardzo mi sie to podoba ze nie trzeba do domu wracać hehe:)pozdr.

#16 Guest_ciekawa;)

Guest_ciekawa;)
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 20:31

a i pytanie czy trzreba sie dobrze uczyć?? bo u mnie to ciężko ;/ a i jak wyglądaja tam zajęcia??

#17 Guest_otot

Guest_otot
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 15:20

Czejsc wszystkim ja mam pytanie czy po liceum mozna isc na szkolke i zostac policjantem bo ja chcem isc tam bo moj kumpel jest w liceum w klasie policyjnej i go ucza do egzaminu czy po tym mozna dostac sie na szkółke prosze o odp>>.?????

#18 Guest_aleeus

Guest_aleeus
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 00:21

Siema wlasnie jestem w 3 kl LO i chce isc na szkolke czy ktos moze mi napisac jak tam mozna sie dostac i jakie wymagania trzeba spelniac. Z goy dzieki za odpowiedzi.

#19 Guest_Romano

Guest_Romano
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2009 - 11:19

Jestem absolwentem szkoły w Słupsku i na jej temat mogę zabrać głos. Ogólnie na szkole nie jest łatwo, ale teraz jak wspominam 7 miesięcy w Słupsku to mi się aż łza w oku kręci. Mnie się tam podobało. Poźniej, juz na ulicy jest ciężej. Dzień w szkole rozpoczyna się zaprawą poranną (zima czy lato i tak jest zaprawa), śniadaniem, apelem i zajęciami, na które z początku ciężko zdążyć. Jak pluton nie zdąży to jest karany, np. sprawdzianami :) Początkowo czasu jest mało, ale z dnia na dzień łatwiej jest się ogarnąć. Co do wykładowców to jak w życiu są różni. Mogę wyróżnić z nazwiska kilku: rewelacyjny żart Pana AWSIUKIEWICZA, opanowanie, perfekcja i normalme podejście do człowieka Pan RADKOWSKI, dyscyplinę i porządek na kompanii zapewniali dowódca GÓRSKI z szefem KUPAJ. Ogólnie rzecz ujmując było fajnie. No i jeszcze jedno. Ze Słupska nad morze jest kilkanaście kilometrów. To też ma swój urok. Pozdrawiam młode psy.

#20 Guest_Oczekujący

Guest_Oczekujący
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2009 - 16:23

Witam, a jak wygląda czas wolny w tej szkółce. Wiadomo od rana są zajęcia, ale czy jest coś takiego jak wolny czas? CO w nim można robić? Można opuszczać ośrodki? Np. wyjść na miasto? spotkać się z kimś znajomym??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy