Kategorie
Skocz do zawartości

Szkółka Policyjna

Gość ***
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 miesiące temu...
dużo by opowiadać....szkółka trwa 7 miesięcy, rano zaprawa, potem śniadanie, potem apel poranny i zajęcia.....ogólnie prawie wszystkiego cie tam nauczą...śpb, wf, interwencje, prawo...i wiele wiele innych przedmiotów.z czasem ma się służby na terenie szkółki, nocki, dzionki, różnie, po kilku miesiącach jest tydzień służb na miastach różnych, z policją, wolne weekendy ale nie zawsze, jak ma się karę to niestety czasem na 2 lub 3 tygodnie za karę się zostaje, a zajęcia lekcyjne trwają do 15 chyba...już nie pamiętam...no to tak w wielkim skrócie.pozdrawiam

• 2 tygodnie później...
HejMam pytanie do Was, czy orientujecie jak jest w szkółce policyjnej jeśli chodzi o kobiety bo ja już tyle wersjii słyszałam, że nie wiem która jest prawdziwa, np. jedna z nich : Kobieta jest w szkółce policyjnej przez 6 m-cy, szkółka ta jest najbliżej domu ( w moim wypadku bylaby to np. złota karczma, Gdańsk) w tym czasie dostaje uposażenia 1200 zł( nie wiem czy netto czy brutto). Oprócz zajęć jest "przypisana" do komisariatu czy komendy najbliżej domu.Jak to naprawdę wygląda bo o samej rekrutacji tescie i multi mniej wiecej wiem ale jak jest jak już się Kobieta zakwalifikuje do danej szkółki bo niby kobiety maja inaczej niż mężczyźni, czy to prawda??Pozdrawiam i zgóry dziekuje za odp.

• 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Cześć wszystkim:) Pisze z tego względu dlatego że chciałam się dowiedzieć paru rzeczy.. za 3 lata kończe technikum(architektura-Krajobrazu) ale nie chce sie uczyc dalej w moim kierunku;/ ale chciała bym sie wybrac do szkólki policyjnej na 2 lata. Czy trzeba zdac mature zeby sie dam dostac...? i jakie sa wymagania...? pozdrawiam:):)

• 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
no ja tez czekam na szkolke jestem juz po multiselect i czekam na badania. Prawdopodobnie piła albo słupsk. Wie ktos jak jest na szkolce? czy jest duzy rygor? czy wolno posiadac telefony, laptopy itp? prosze o komentarz

• 4 tygodnie później...
hej chciałam się zapytać, cz trudne sa te testy na policje żeby zdać i skąd najlepiej je wziąC???jakby toś miał to mogłabym kupić.;)czy ktoś wie jak tam jest ??? czy warto iść hmm bardzo mi sie to podoba ze nie trzeba do domu wracać hehe:)pozdr.

Czejsc wszystkim ja mam pytanie czy po liceum mozna isc na szkolke i zostac policjantem bo ja chcem isc tam bo moj kumpel jest w liceum w klasie policyjnej i go ucza do egzaminu czy po tym mozna dostac sie na szkółke prosze o odp>>.?????

• 2 tygodnie później...
Jestem absolwentem szkoły w Słupsku i na jej temat mogę zabrać głos. Ogólnie na szkole nie jest łatwo, ale teraz jak wspominam 7 miesięcy w Słupsku to mi się aż łza w oku kręci. Mnie się tam podobało. Poźniej, juz na ulicy jest ciężej. Dzień w szkole rozpoczyna się zaprawą poranną (zima czy lato i tak jest zaprawa), śniadaniem, apelem i zajęciami, na które z początku ciężko zdążyć. Jak pluton nie zdąży to jest karany, np. sprawdzianami :) Początkowo czasu jest mało, ale z dnia na dzień łatwiej jest się ogarnąć. Co do wykładowców to jak w życiu są różni. Mogę wyróżnić z nazwiska kilku: rewelacyjny żart Pana AWSIUKIEWICZA, opanowanie, perfekcja i normalme podejście do człowieka Pan RADKOWSKI, dyscyplinę i porządek na kompanii zapewniali dowódca GÓRSKI z szefem KUPAJ. Ogólnie rzecz ujmując było fajnie. No i jeszcze jedno. Ze Słupska nad morze jest kilkanaście kilometrów. To też ma swój urok. Pozdrawiam młode psy.

• 2 tygodnie później...
Gość Oczekujący
Witam, a jak wygląda czas wolny w tej szkółce. Wiadomo od rana są zajęcia, ale czy jest coś takiego jak wolny czas? CO w nim można robić? Można opuszczać ośrodki? Np. wyjść na miasto? spotkać się z kimś znajomym??

pewnie że można...właśnie poznałam wspaniałego Policjanta, który był na szkółce w Pile. Widywaliśmy się niemal codziennie..:)) w godzinach wieczorno-nocnych..NIe wspomnę o tej reszcie, która zaliczała prawie każdą imprezkę :))

• 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...