Skocz do zawartości

strój księgowej

wróć do serwisu Księgowość 63 odpowiedzi w tym temacie

#41 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19305 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 styczeń 2017 - 14:51

No i po co ta reklama? ktoś prosił?

Poza tym polecasz sklep, który wcale nie jest taki, znam tańsze i wcale nie gorsze.

Twoja strona to ciuchy dla babć - już nie pracującychtongue.png

#42 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:55

Księgowa z pewnością powinna się prezentować elegancko, choć pewnie styl zależeć też będzie od firmy.

#43 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:10

Jeśli nie masz pojęcia jak powinnaś się ubrać, co więcej uważasz że twoje stroje są nie trafione to skorzystaj z pomocy profesjonalnej stylistki zerknij tutaj http://lucystyle.pl/

W sekcji oferta masz wszystko opisane jak się to odbywa i czego można się spodziewać.

#44 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:31

Strój do biura niekoniecznie musi być nudny. Zobaczcie tutaj http://babskiswiat.p...j-do-biura.htmlpropozycje strojow do pracy, są eleganckie, z klasą ale też ciekawe :)

#45 Klaszcza

Klaszcza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:17

@Zosia/Agnieszka tańsze wcale nie są takie dobre, zobacz sobie dla porównania buty deichmann http://www.ceneo.pl/...ie;20173-0v.htm- są tanie, ale mi sie rozwalaja bardzo szybko, wolę kpic jedną parę dobrych skórzanych butoow niż coś stamtąd.

#46 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19305 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:40

@Zosia/Agnieszka tańsze wcale nie są takie dobre, zobacz sobie dla porównania buty deichmann http://www.ceneo.pl/...ie;20173-0v.htm- są tanie, ale mi sie rozwalaja bardzo szybko, wolę kpic jedną parę dobrych skórzanych butoow niż coś stamtąd. [/size]

Nie mam zamiaru dać zarabiać klikając na twoje linki

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 19:42

U mnie w piątki można ciut swobodniej,tzn.zakładamy jeansy ale ciemne bez dziór i bardziej kolorowe bluzeczki,pod warunkiem,że nie mamy oficjalnych spotkań,bo wtedy.......no cóż,każde stanowisko ma jakiś status i pewnym kanonom należy się podporządkować smile.png

Jeśli na Twoim stanowisku osoba może popełniać podstawowe błędy ortograficzne, to wymogi co do stroju wydają się dziwne...

#48 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19305 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 19:59

Jeśli na Twoim stanowisku osoba może popełniać podstawowe błędy ortograficzne, to wymogi co do stroju wydają się dziwne...

Przecież ona tego nie przeczyta, to było prawie 7 lat temu.

#49 aniamag2

aniamag2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 00:48

Myślę że jeżeli sztywny dres code  obowiązujący w biurze nie musi nas ograniczać, to możemy pozwolić sobie na pewien luz. Ja klasyczne ubranie łączę z tymi, które są w bardziej nowoczesnym stylu. Może to być wiele rzeczy ale jedno, wydaje mi się jest ważne, całość musi być dla nas jak najbardziej odpowiednia, żebyśmy wyglądały modnie, profesjonalnie, no i żebyśmy się czuły 
dobrze. Wydaje mi się że żakiet jest tu kluczowy, a powinie być taki który potrafi ukryć co nieco (jeśli jest potrzeba). Do tego bluzeczki pod żakiet stworzą niepowtarzalną całość.
Tu ostatnio znalazłam kilka fajnych bluzek polskiego producenta: bluzki ennywear

( akurat była wyprzedaż wink.png

#50 aniamag2

aniamag2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 21:14

ja Ci proponuję, szpilki, bluzki z dekoltem, i mini, to działa i przyciąga nowych klientów smile.png

O jakich klientach myślisz ? Myślę,  że chyba trochę żartujesz ? Do biura raczej zrezygnowałabym ze spódniczki mini i bluzki z dekoltem.

#51 Izka123

Izka123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 17:48

pewnie trzeba ubrać się biurowo :P 

#52 aniamag2

aniamag2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 18:23

Oczywiście, masz rację. Nawet jeśli nie obowiązuje mundurek,  to musi to być strój  dobrze dobrany - np. elegancki kardigan do spódnicy,  ewentualnie spodni i fajnej bluzki.  Zawsze dobrze wygląda biała lub inna pastelowa koszula.

#53 aniamag2

aniamag2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 18:24

Poza strojem oficjalnym czasami musimy wystąpić na  uroczystościach rodzinnych i wyglądać świetnie. Mam tu na myśli komunie,  do których zostało już niewiele czasu.  Szczególnie ładnie chcą wyglądać mamusie. Też znalazłam się właśnie w takiej sytuacji,m  szukałam coś extra,  co  będę mogła ubrać nie tylko na komunię  - coś eleganckiego,  modnego., ale przy tym nie zrujnować swojego budżetu. Kupiłam  śliczną beżową sukienkę w sklepie internetowym pod tym adresem i wyglądam w niej dobrze.

http://sukienki.dams...ra-fashion.html

Tam są różne, w różnych kolorach, są uszyte z dobrych materiałów.  Nie są drogie,  zresztą mają fajne promocje.

#54 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19305 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 16:02

Poza strojem oficjalnym czasami musimy wystąpić na  uroczystościach rodzinnych i wyglądać świetnie. Mam tu na myśli komunie,  do których zostało już niewiele czasu.  Szczególnie ładnie chcą wyglądać mamusie. Też znalazłam się właśnie w takiej sytuacji,m  szukałam coś extra,  co  będę mogła ubrać nie tylko na komunię  - coś eleganckiego,  modnego., ale przy tym nie zrujnować swojego budżetu. Kupiłam  śliczną beżową sukienkę w sklepie internetowym pod tym adresem i wyglądam w niej dobrze.

http://sukienki.dams...ra-fashion.html
Tam są różne, w różnych kolorach, są uszyte z dobrych materiałów.  Nie są drogie,  zresztą mają fajne promocje.

Naprawdę jesteś takim debilem?

#55 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:11

Strój ma być schludny, faktycznie warto, aby to była sukienka albo ładny komplet.

#56 centurion45

centurion45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:18

jeżeli to kancelaria o wyrobionej renomie to i strój musi być odpowiedni i elegancki

#57 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:51

Mi się wydaje, że nie powinien być jakiś bardzo sztywny, ale jednak musi być elegancki. Jednak w garsonkach codziennie chodzić to męczarnia.

#58 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:50

Może jakaś elegancka garsonka? Albo po prostu elegancka koszula i jakiaś spódnica lub spodnie. 

#59 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 17:45

Księgowa powinna być ubrana elegancko ale może niekoniecznie w garsonkę czy sztywny kostium. Można dzisiaj wybrać ciuchy które łączą w sobie wygodę i ładny wygląd. Przykładowo na stronie https://domodi.pl/ma.../bluzki-damskie można wybierać i przebierać w różnorodnych eleganckich i markowych bluzkach za dobre pieniądze. Każda księgowa będzie w takich dobrze wyglądać.

#60 Marek K.

Marek K.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 październik 2019 - 11:54

Ubiór księgowej/księgowego zobowiązuje! Lepiej skorzystać z profesjonalnych usług niż popełnić mogące mieć duże konsekwencje faux pas. W Krakowie polecam stylistkę Panią Magdalenę https://magdalenakrason.pl/ nie tylko dla kobiet ale również mężczyzn na tym stanowisku (bo i tacy istnieją  ;) )

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych