Skocz do zawartości

DWA STANOWISKA PRACY?

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ILKA

Guest_ILKA
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:26

Witam,Chciałam zapytać czy jeżeli pracownik ma w umowie Dyrektor biura to czy mogę przez aneks dać dodatkowe stanowsisko Viceprezes zarządu? Stanowsiko na umowie byłoby:" dyrektor biura / viceprezes zarządu"?Pytam bo nie wiem czy można tak zrobić a mojej P dyr bardzo zależy żeby akurat tak to było wpisane.Dzieki za pomocPozdrawiam

#2 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:45

po polsku pisze się Wiceprezes Zarządu, tak, można dać mu porozumienie zmieniające do umowy ale nie wiem, co to za spółka, czy nie powinien być powołany przez organ nadzorujący (rada nadzorcza, zgromadzenie wspólników? inne?)
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#3 Guest_ILKA

Guest_ILKA
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 13:46

Firma to spółka zoo.Ale czy nie ma jakiś przeciwskazań żeby w anksie były wpisane dwa stanowiska, łamane ukośnikiem: Dyrektor biura / Wiceprezes?

#4 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:53

de facto to jest jedno stanowisko, podwójna funkcja, wcale nie jest to rzadkością (w poprzedniej firmie sama miałam podwójne, a wynagrodzenie pojedyncze:-))
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#5 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:04

u nas jest - Wiceprezes /Dyrektor Finansowy , nie ma przeszkód do nazwania w ten sposób stanowiska

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:01

Dzięki wielkie za info Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych