Skocz do zawartości

INTENDENT

wróć do serwisu Księgowość 84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Program komputerowy

Guest_Program komputerowy
  • Goście

Napisano 07 marzec 2010 - 13:07

polecam program Spiżarnia: www.netkomp.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=73od kilku lat go używamy (szkołą ze stołówką) i jest super - tani i prosty w obsłudze

#22 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 22:55

Przepraszam za duże litery,ale tak mi się przez przypadek wcisnął capslock, a więć mój program magazynowy nazywa się Spiżarnia i kupiłam go w firmie Net-Komp Usługi informatyczne, moje koleżanki też do używają, namiary możecie znależć na ich stronie - www.netkomp.com.pl, co do norm żywienia mam od nich program Wikt, czy posługujecie się już nowymi normami, jak się ma do nich wasz sanepid?

#23 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 11:48

WitamJestem intendentką od 3 lat.Mam pytanie do koleżanek w sprawie płatności za wyżywienie.Nasze przedszkole liczy jakies 70-80 dzieci, wpłaty za żywienie rodzice przekazują na konto.Chodzi mi głównie o to czy pracownicy kuchni wraz z intendentką powinny płacic za wyżywienie czy nie ???A jeśli tak to czy osoba przyjmujaca gotówkę za wyżywienie persolelu, nie powinna wystawic jakiegoś KP ???.Wydaje mi się, że jest to jakaś brudna sprwa.Nie jest to przedszkole prywatne.

#24 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 19:30

Witam!mam pytanie jak rozliczacie się z MOPS za wydane obiady.Tzn.jesli w danym m-cu jest 20 dni czy codziennie sprawdzacie czy dany uczeń je obiad? czy uczniowie sami musza zgłosic ze nie będą jedli?

#25 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 16:23

Witamod września zaczynam prace jako intendentka i jestem przerażona bo nigdy nie pracowałam w tym zawodzieZostaje sama bo w szkole nikt na tym się nie zna....Czy znacie fajne firmy szkoleniowe na terenie śląska??Jakich programów komputerowych używacie??? czy dalej prowadzicie ręcznie po wprowadzeniu komputerów??Poprzednia pani prowadziła wszystko ręcznie ale na koniec wywalczyła komputer...

#26 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 16:30

u nas intendentka sprawdza obecności w każdej klasie

#27 Guest_intendentka

Guest_intendentka
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 22:10

Jest taka firma z Wrocławia, która organizuje szkolenia dla intendentów, często organizują w Katowicach, dostałam ofertę na szkolenia we wrześniu i październiku w Rybniku i Gliwicach. Najlepiej przedzwonić i zapytać co mają w planach.Podaje adres ich strony www.szkolenia-prospect.pl Mają różne szkolenia żywieniowe

#28 Guest_zadowolona grażyna

Guest_zadowolona grażyna
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 11:59

Witam serdecznie .Jestem intendentem w Przedszkolu .Byłam na szkoleniu dla intendentów w Kielcach ,, Zadania WspóŁczesnego Intendenta ...'' Przygotowany przez Centrum szkoleniowe PROSPECT Z WROCŁAWIA Polecam. Doskonałe merytoryczne materiały :Aktualne jadłospisy dekadowe na wszystkie pory roku !Dodatkowe materiały dotyczące aktualnego sezonu .Aktualne normy i racje pokarmowe .Praktyczne wskazówki dotyczace ulepszenia nasze codziennej pracy/dokumentacji / Fajnie poprowadzone warsztaty nareszcie szybko i fachowo układam z szefowa jadłospisy, zreszta dostałyśmy gotowe bardzo fajne!Pełna wiedza z zakresu racjonalnego żywienia.Profesjonaly sposób prowadzenia wykładu, rzeczowy ale bardzo przystępny .Bardzo fajna babka prowadzi .duzo się nauczyłam a jeszcze więcej zyskałam poprzez materiały .Wiem że że jeszcze wróca z tematem ,,Wspólczesny kucharz zadania"Napewno będe tam ze swoją kucharką Nareszcie coś dla nas ! Koleżanki zachęcam pozdrawiam .~`ZADOWOLONA

#29 Guest_gala

Guest_gala
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 23:16

mam pytanko!kto ograniczy w końcu pracę intendenta. czy stanowisko administracyjne można łączyc ze stanowiskiem fizycznym ile można wytrzymac siedzac w pracy czy w domu jezeli wiekszosc casu spedza sie w kuchni jaka za to jest nagroda 1200 zł smieszne

#30 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 13:56

Jestem ciekawa jak jest z opłatami w innych przedszkolach .Kto nalicza,zbiera,odprowadza do banku .W naszym przedszkolu robię to oczywiście Ja. Pomału mam już tego dość Robię opłatność za przedszkole pobieram opłaty ,odprowadzam do banku .jak dzisiaj zadzwoniłam do rodzica o odpłatności za przedszkole z przypomnieniem to jeszcze dostałam ????, Nie dostaję żadnego dodatkowego wynagrodzenia za zbieranie odpłatności.Noszę zebrane pieniądze do banku .Księgowa ostatnio mi powiedziała,że jakby po drodze coś mi się stało to ja za to odpowiadam. Czekam na wasze odpowiedzi ,rady Pozdrawiam

#31 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 16:21

u nas w przedszkolu przypisy i odpisy robi kasjerka zatrudniona na pół etatu przyjmuje gotówkę, odprowadza do banku, robi zbiorówkę kwitariuszy, intendentka zajmuje się tylko żywieniem, opisuje f-ry na zakup żywności ma cały etat.i teraz sobie myślę, że obija się po kontach skora ma tak mało obowiązków.

#32 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 18:25

Mam pytanie, z wykształcenia jestem technik prawa i administracji, jakie trzeba mieć wykształcenie na stanowisko intendenta, co się zaś tyczy wyżywienia, czy potrzebne są jakieś kursy ukończone o tematyce żywieniowej.

#33 Guest_alaaa

Guest_alaaa
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 11:57

hejJak naliczacie oplaty? Robicie to w zeszycie, w exelu, na jakis specialnych drukach czy moze w jakims programie komputerowym?

#34 Guest_Intenden

Guest_Intenden
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 11:16

Dostałam ofertę szkolenia w Kielcach, o którym wspominała koleżanka "Zadania Współczesnego Kucharza". Program wydaje się ciekawy.Czy chodzicie na takie szkolenia?2 marca w Kielcach. Organizuje Firma PROSPECT z Wrocławia.Pozdrawiam

#35 Guest_on

Guest_on
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 12:01

Naganiacze szkoleń!!!!!!!!!!!!!

#36 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2011 - 23:34

Naliczam odpłatności za przedszkole z góry za każdy miesiąc część rodziców wpłaca przelewem zdarza się ,że rodzic A,B.C,D wpłacił za dużo poniważ żle spojrzał na listę i????? Księgowa każe mi poprawiać listę Oczywiście w natępnym miesiścu ujmuję nadpłatę wydaje mi się ,że jak w razie kontroli zarzucą mi że źle naliczm listy I wersja iloś dni do obcążenia 12 x6 72 rodzic wpłacił 30zł za dużo to każe mi kwotę na liście do zapłaty zwiększyć 0 30 zł i wygląda to wtrdy tak 12x 6 -102 co o tym sądzicie

#37 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 19:17

Jaki jest najlepszy i najprostszy program komputerowy dla intendenta- proszę o radę

#38 Guest_mirka

Guest_mirka
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 10:37

Ja słyszałam o dwóch programach. Jeden z Firmy PROGMAN - Stołówka + Magazyn. a drugi WIKT i Spiżarnia, jednej firmy Net Komp. Pokazywała je kiedyś prowadząca kurs. Podobno oba są niezłe. Jest jeszcze chyba Vulkan, ale podobno jest trudniejszy

#39 Guest_alaaa

Guest_alaaa
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 19:15

cześć mam pytanie jak wygląda u was "kwitek" który dajecie rodzicom z informacja ile mają zapłacic?

#40 Guest_irkon

Guest_irkon
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 19:52

Witam! Mam Stołowkę Progmanu. Duże udogodnienie,Nie zamieniłabym sie na kartoteki papierowe,dzienniki.Teraz do inwentaryzacji robinej na koniec roku w programie P. księgowa miała "ale" bo nie na arkuszach pobranych z ksiegowości,że nie można (druk scisłego zar.)Jak to jest u Was?Czy korzystacie z programu Ewidencja dzieci +Kwitariusz?Czy drukujecie "kwitki"i jak na to P ksiegowa" to też druki scisłego zarachowania.A może juz Ktoś pracuje na iPrzedszkolu".Osobiście polecam Progman-udzielają chętnie wskazówek.Może Ktoś podeśle racje pokarmowe dla LUDZIKÓW 3-6lat? Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych