Skocz do zawartości

Darmowy PROGRAM KSIĘGOWY - pomóżcie

wróć do serwisu Księgowość 43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_W

Guest_W
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 00:48

Ten program z Rzeczpospolitej nie nadaje się dla stowarzyszeń. A zdajsie o tym mowa!

#22 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 10:49

Ja mam Ognika z promocji i wygląda na dobry wybór.Możesz spróbować, jak nie będzie Ci odpowiadał masz dwa miesiące na zwrot.

#23 Guest_invoicer.pl

Guest_invoicer.pl
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 11:10

Sprawdź portal invoicer.pl Invoicer umożliwia sprawne prowadzenie małej firmy.

#24 Guest_sta

Guest_sta
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 18:25

odradzam prospera. Brak aktualizacji i całkowity brak serwisu nawet dla płatnych wersji. Normalny kanał.

#25 Dorcia13

Dorcia13

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 15 maj 2013 - 10:00

Kiedyś znajoma szukała programu do stowarzyszenia, chyba tak się nazywał i że dla fundacji, czy stowarzyszeń też sienadaje
http://mksiegowa.pl/www/

Jak się doczytałam na co pozwala:
osobne rozliczenie budżetu każdego wydarzenia,
dostęp do fakturowania i rozrachunków z każdego miejsca,
automatyczne księgowanie wszystkich dokumentów wg przyjętych schematów księgowych,
centralne archiwum elektroniczne wszystkich dokumentów księgowych.

Moze Wam sie na coś ta informacja przyda...;-)

#26 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 09:54

hejmam pytanie jakie są perspektywy wg was na przyszłóść iść na studia niestacjonarne finanse i rachunkowść , czy robić technika rachunkowości? co jest lepsze , dzis jest trudnno z pracą i gdzie mam iść? 

#27 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 21:38

[color=#8b4513;]Darmowy program księgowy[/color]... temat pożądany lecz nie łudźmy się Dołączona grafika  nie upieczemy kilku prosiaczków przy jednym ogniu. Wiem, bo zagadnienie dogłębnie przerabiałam dla swojego stowarzyszenia

Szczerze polecam dwa rozwiązania:

[*]Program [color=#8b4513;]Vatowiec[/color] - całkowicie bezpłatny ale... zdecydowanie dla zaawansowanych księgowych - biada początkującym, wpędzicie organizację w kłopoty Dołączona grafika  Mi prawie się udało Dołączona grafika
    [*]Program [color=#8b4513;]Krawiec FS[/color] - całkowicie darmowy nie jest ale... cena do przyjęcia i... jeżeli Marcia właśnie bilansik w nim kończy, to znak dla Was Dołączona grafika A tak poważnie rewelacja dla osób początkujących i średniaków. Zupełnie inne podejście do tematu.
    [/list]

#28 Guest_Danka

Guest_Danka
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 12:56

nie jestem przekonana do  darmowych programów, bałabym się  z nich korzystać, ze w razie jakis klopotów jestem zdana całkowicie na siebie. A za drugiej strony nie chciałam  na program księgowy przeznaczać za duzo pieniedzy. Na szczescie udalo mi się znaleźć niedrogi a przy tym bardzo intuicyjny, prosty i ciekawy program  a nazywa on się Księga Pakietu Przedsiębiorcy:

http://pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

#29 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 15:29

Darmowy program jesli już jest - to zwykle same z nim kłopoty. Lepiej poszukać czegoś niedrogiego, ale solidnego, 

bo często jest tak, że program jest tani, ale jesteś zostawiony sam sobie a jak się coś zmieni - płacisz.

Na krótkiej liście są u mnie OGNIK i LEFTHAND, przy czym w OGNIKU jest nielimitowane wsparcie.

Pozostałe programy zawsze mają jakiś haczyk w zanadrzu.

#30 Guest_OGNIK

Guest_OGNIK
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:15

Serdecznie dziękujemy Państwu za pozytywne komentarze dotyczące programu OGNIK. Zauważamy je i mobilizują nas one do dalszej pracy nad OGNIKIEM.
Dziękujemy również za te mniej pochlebne – zwykle dodane przez „mróweczki” wynajęte przez konkurencję. Dzięki nim wiemy, że OGNIK stał się zauważalny na Polskim rynku.
Korzystając z Państwa obecności na tym forum na nowy 2015 rok Życzymy:
Naszym Klientom - zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego nowych ambitnych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji.
Naszym Kontrahentom – sukcesu i satysfakcji ze współpracy i realizacji założonych planów.
Naszym Konkurentom – zrównoważonego rozwoju i opartego o zasady fair play współzawodnictwa w dostarczaniu Klientom coraz lepszych narzędzi w ich codziennej pracy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Życzy Zespół OGNIKA

#31 Guest_malomir

Guest_malomir
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:51

A co myślicie o Asystent Stowarzyszenia spełni wszystkie warunki pełnej księgowości - stowarzyszenie nie prowadzone działalności gospodarczej, w przyszłości może się to zmienić, dla tego pytam bo założyłem dopiero ze znajomymi stowarzyszenie i trzeba jakoś to poprowadzić.

Z góry dzięki za pomoc.

#32 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:09

A co myślicie o Asystent Stowarzyszenia spełni wszystkie warunki pełnej księgowości - stowarzyszenie nie prowadzone działalności gospodarczej, w przyszłości może się to zmienić, dla tego pytam bo założyłem dopiero ze znajomymi stowarzyszenie i trzeba jakoś to poprowadzić.

Z góry dzięki za pomoc.

To chyba jest program tak jakby administracyjny. Nie ma w sobie modułu FK. 

#33 Guest_refjass

Guest_refjass
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 13:02

To chyba jest program tak jakby administracyjny. Nie ma w sobie modułu FK. 

Więc tylko jak mówisz do zarządzania stowarzyszeniem sad.png od strony +- że tak napisze sekretarki

A może by tak spróbować napisać swój program do rozliczania stowarzyszenia smile.png  ( jestem programistą c# myślę że całkiem niezłym )   skąd wezmę zasady biznesowe ? ? jak rozlicza się stowarzyszenie  ? konta syntetyczne analityczne w stowarzyszeniu (plan przykładowych kont) - jak ogólnie wyliczyć dane potrzebne do uzupełnienia deklaracji CIT-8 (można by zrobić to w programie automatycznie ) itd może ktoś podesłać na email : refjass@gmail.com
lub może niech ktoś chociaż napisze na email jakich programach się wzorować, zainstaluje demo
i zbocze jakie maja możliwości, jak raz ktoś coś napisał to i drugi raz się uda a zasady się same wyklarują na przykładach?

#34 pomagam_bo_lubie

pomagam_bo_lubie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:09

Tutaj masz kilka darmowych programów do prowadzenia księgowości. Osobiście polecam Elisoft Faktury 2016. Dobrze działa, daje możliwość tworzenia dokumentów dotyczących sprzedaży oraz zakupów, wśród których znalazły się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. Można prowadzić bazę kontrachentów, więc nie będziesz musiał cały czas wpisywać od nowa.

Biuro Rachunkowe Trust & Partners Sp z o.o. www.trust-partners.com.pl.

#35 pomagam_bo_lubie

pomagam_bo_lubie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:30

hejmam pytanie jakie są perspektywy wg was na przyszłóść iść na studia niestacjonarne finanse i rachunkowść , czy robić technika rachunkowości? co jest lepsze , dzis jest trudnno z pracą i gdzie mam iść? 

Polecam "Czy warto zostać księgowym".

Biuro Rachunkowe Trust & Partners Sp z o.o. www.trust-partners.com.pl.

#36 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:41

Hej, darmowy, przynajmniej na początku, jest program r2faktury od RESET2 z Wrocławia. Spokojnie możecie z niego korzystać przez kilka miesięcy, zapoznać się z nim. Potem pojawi się konieczność kupna, jeśli dalej będziecie chcieli z niego korzystać. Myślę jednak, że warto zdobyć na niego pieniądze, bo program zdecydowanie ułatwia życie. 

#37 Guest_małaMi

Guest_małaMi
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 13:49

nie jestem przekonana do  darmowych programów, bałabym się  z nich korzystać, ze w razie jakis klopotów jestem zdana całkowicie na siebie. A za drugiej strony nie chciałam  na program księgowy przeznaczać za duzo pieniedzy. Na szczescie udalo mi się znaleźć niedrogi a przy tym bardzo intuicyjny, prosty i ciekawy program  a nazywa on się Księga Pakietu Przedsiębiorcy:

pakietprzedsiebiorcy .pl/ksiega

też korzystam i gdzie mogę to polecam dalej smile.png

#38 Guest_Lenka

Guest_Lenka
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 11:11

Ciężko jest znaleźć dobry, darmowy program ksiegowy, szczególnie dla stowarzyszenia, to jednak trochę inna specyfika. Wydaje mi się, że lepiej trochę zainwestować i kupić program, z którym nie będzie problemów. Ja osobiście korzystam z LeftHand, ale na rynku są też inne produkty. Najlepiej pobrać wersje testowe i sprawdzić, który spełnia oczekiwania smile.png

#39 LeftHand - programy

LeftHand - programy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:28

Witam, 

serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowymi wersjami programów LeftHand. 

Jeszcze lepsze, bardziej dostosowane do potrzeb użytkowników, nowe wersje programów.

Wśród nowych funkcji programów, m.in. obsługa generowania i wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego w formatach JPK_VAT, JPK_KH, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_MAG, JPK_WB, JPK_FA.

Ponadto:

• obsługa nowych deklaracji i e-Deklaracji VAT-7(17) i VAT-7K(11);

• funkcja edycji pozycji wb/rkas powiązanych po dokumentach;

• obsługa nowego rodzaju rejestru VAT w przypadku zapłaty po terminie skorygowanej faktury zakupowej (złe długi);

• fakultatywna obsługa wysyłki załącznika ORD-ZU do deklaracji VAT;

• obsługa importu z banku SGB Bank i BS Darlowo w formacie MT940;

• analiza częściowej spłaty wcześniejszego dokumentu na importowanym wyciągu bankowym dla spłaty w ratach;

• opcja wyłączenia podpowiedzi wprowadzania notatek w seryjnych dokumentach.

Z pełną listą nowych funkcji można zapoznać się na naszej stronie.

Aby móc skorzystać ze zmian i udogodnień w nowych wersjach przez dotychczasowych użytkowników, konieczne jest posiadanie ważnego abonamentu na aktualizację!
Jeżeli nie posiadacie Państwo ważnego abonamentu, to można go zakupić kontaktując się z odpowiednim działem naszej firmy: abonamenta@lefthand.com.pl lub (22) 427-36-92.

Zapraszamy!

-----------------

www.lefthand.pl

Zapraszamy na blog księgowego: https://ksiegowoscle....wordpress.com/

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook...01085736644933/

Kontakt: melaniuk.ewelina@lefthand.com.pl

#40 Andromeda

Andromeda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 16:50

Darmowy to ciężko. Nie polecam darmowych :/ 

Także wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych