Skocz do zawartości

księgowanie w programie Księgowość Vulcan

wróć do serwisu Księgowość 87 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Annia

Guest_Annia
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:06

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum. Pracuję w zespole szkół. Dyrektor zakupił w grudniu pakiet Złoty Abonament Optivum I Vulcan-a. Polecił mi pracę na pakiecie finanse. Wcześniej zakupił Inwentarz i Kadry Optiwum i te programy już są wdrożone. Bardzo proszę o radę od czego zacząć? Najważniejsze dla nas jest prowadzenie Księgowości i Zamówień Publicznych po to aby uzyskać najwięcej danych o wydatkach z podziałem na jednostki (tj. szkoły i przedszkole a w tym żywienie w psp i pp odzielnie i wiele innych takich jak ilość zakupionych materiałów szczegółowo np. segregator szt. 10, chleb taki a taki szt. 130 w ciągu danego okresu) jak zbudować plan kont w takiej sytuacji? Muszę nadmienić że rachunkowość zespołu prowadzi organ prowadzący a nasz system ma być pomocny dyrektorowi w podejmowaniu decyzji. Błagam pomóżcie.

#62 Guest_b

Guest_b
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 14:48

Czy masz zamiar prowadzić księgowość w programie Vulcan? My również mamy złoty abonament plus sigma optivum. Teraz wdrażamy program do inwentaryzacji. Pozd.

#63 Guest_gh

Guest_gh
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 14:54

Jak przeksięgowujecie w programie księgowym vulcan na koniec roku konta np. 401 itd. 222,223??? czy same salda czy wraz z podziałem na klasyfikację budżetową. Puki co po szkoleniu z Vulcanu przeksięgowywałyśmy same salda bez podziału na klasyfikację ale nie jesteśmy pewne czy jet to dobrze??

#64 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 19:35

Na komiec roku przeksiegowuje sie bez klasyfikacji budżetowej

#65 Guest_irena

Guest_irena
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 20:57

proszę o pomoc, jak ustawić kolumny do sprawozdania Rb-27,jakie konta,kategorie

#66 Guest_barti

Guest_barti
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 21:58

do "b"błagam o pomoc :) my też chcemy wprowadzić program inwentarz vulcan nie wiemy jak się za to zabrać by mieć później w praktyce ułatwienieod czego zaczynasz???? proszę bardzo o kilka porad mail: bartikean@poczta.plpozdrawiam

#67 Guest_b

Guest_b
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 11:46

Do irenyPodaj adres mejlowy to prześlę Ci moje sutawinia do RB 27S

#68 Guest_b

Guest_b
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 12:12

do "barti" pisząc na adres bartikean@poczta.pl wracają do mnie wiadomości. Pozdrawiam.

#69 Guest_b

Guest_b
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 12:17

Do irenyPodaj adres mejlowy to prześlę Ci moje sutawinia do RB 27S

#70 Guest_barti

Guest_barti
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 20:43

do bprzepraszam podałam błędny adresbartikean@poczta.fmz góry dziękuję, że się odezwiesz :)pozdrawiam miłego weekendu :)

#71 Guest_Annia

Guest_Annia
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 19:21

Do ~b. Przepraszam że tak długo się nie odezwałam. Tak mam zamiar prowadzić księgowość w Vulcan. Już zaczynam. Inwentarz mam opanowany. Jeżeli masz pytania to napisz ana_ska111@wp.pl

#72 Guest_irena

Guest_irena
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 09:41

Mój adres ; irsz-158@wp.pl Bardzo dziękuję za pomoc.

#73 Guest_m

Guest_m
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 12:12

Witam. Mam pytanie odnośnie zamykania dokumentów w nowym roku. Czy jest to możliwe tylko po zamknięciu wszystkich dokumentów z roku ubiegłego czy z racji ze jest to nowy rok mogę go zamykać bez zamknięcia grudnia?

#74 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 12:28

Mam nie zamkniety rok 2011. Mam w buforze zaksięgowany styczeń 2012. NIe mogę zaksięgować trwale stycznia 2012r. . CZy powinnam utworzyć nową bazę na 2012 rok?

#75 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 12:49

anka grudzien zamkniesz jak oddasz bilans po zatwierdzeniu sprawozdania zamykasz wszystko wyskakuje ci bo i cala reszta kontakt

#76 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 13:37

Czyli do oddania bilansu za 2011r. tj. do końca marca 2012r. to wszystkie dokumenty z 2012r (styczeń, luty, marzec) będę miała w buforze, nie bedę mogla ich zaksiegować do dziennika. Tak?

#77 Guest_Sonia

Guest_Sonia
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 09:16

Witam. Może ktoś wie jaki jest paragraf w dochodach wydzielonego rachunku wpłata prowizjii z ubezpieczenia uczniów?

#78 Guest_Luiza...

Guest_Luiza...
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 15:37

Witam, gdzie w programie Księgowość firmy Vulcan mogę wpisać kwoty z poszczególnych paragrafów, inaczej mówiąc plan kont zatwierdzony na dany rok

#79 MBG

MBG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 11:06

Witam wszystkich.  Widzę że Forum  zanika :(  A szkoda bo  fajnie  by było wymieniac się  doświadczeniami. Ja pracuję 7 rok  na  Vulcanie  i  twierdzę , że  nadal  jeszcze  wszystkiego niewiem i z przyjemnością  podzieliłabym się doswiadczeniami z innymi  Księgowymi .   Pozdrawiam  gorąco .  MBG

#80 LILAS

LILAS

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:46

Witam wszystkich.  Widzę że Forum  zanika sad.png  A szkoda bo  fajnie  by było wymieniac się  doświadczeniami. Ja pracuję 7 rok  na  Vulcanie  i  twierdzę , że  nadal  jeszcze  wszystkiego niewiem i z przyjemnością  podzieliłabym się doswiadczeniami z innymi  Księgowymi .   Pozdrawiam  gorąco .  MBG

Witam 

Jeśli to możliwe poproszę o jakiś kontakt chętnie skorzystam z porad bardziej doświadczonej osoby  

Pozdtawiam 
LS

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych