Skocz do zawartości

Kurs na księgowego

wróć do serwisu Księgowość 129 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_renatka

Guest_renatka
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 14:52

Daria, W każdej szkole twierdzą, że wystarczy. Dlaczego zatem kurs w stowarzyszeniu jest ok. 70 godzin dłuższy? Przecież to powoduje wzrost cen. Sama renoma może nie wystarczyć. Ale też jest inna para kaloszy. Czy warto wybrać MDDP? Zwróciłam na nią uwagę dzięki kuzynce (i nie tylko niej, ale do niej mam odrobinę zaufania :) ). Twierdzi, że jest zadowolona. Ale znajoma, z forum, z kolei też była zadowolona właśnie ze stowarzyszenia. W ogóle nie często spotykam osoby, bardzo narzekające na szkoły, przez siebie wybrane.

#42 Guest_basia09

Guest_basia09
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 13:28

jesli chodzi o czas trwania to i tak najwazniejsza jest praktyka więc kursy po np.200godzin uważam za przesadę, lepiej wtedy zrobic np. podyplomówkę. mi osobiście 110 godzin wystarczyło ale też bardzo wiele zależy od osoby prowadzącej jak potrafi przekazać wiedzę. pod tym wzgledem MDDP moge polecić -kurs kończylam w warszawie na domaniewskiej.

#43 Guest_renatka

Guest_renatka
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 17:51

Przepraszam, że tak mendzę, ale zawsze to wydatek pieniędzy. Akademia MDDP wydaje mi się najbardziej interesująca, ale wolę się najpierw 10 razy zastanowić zanim wydam złotówkę. Dlatego najłatwiej chyba porównywać Stowarzyszenie z MDDP, między innymi za różnicę cenową. Choć z drugiej strony też już słyszałam, że ilość godzin jest wystarczająca, bo tak na prawdę ten materiał, można przerobić nieco nawet szybciej.

#44 Guest_Tomala

Guest_Tomala
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:36

JA takze wybieram sie na kurs z księgowości i ztaję przed pytaniem Gdzie?? MDDP cz SKwP.Co myślicie ?? Może faktycznie MDDP mniej godzin i może straczyć.Co wybieramy :) ???

#45 Guest_student_mcsid

Guest_student_mcsid
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 12:48

można też na przykład pójść na studia podyplomowe i potem uzyskać uprawnienia. Polecam MCSiD, sam ukończyłem i jestem bardzo zadowolony. www.mcsid.pl

#46 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 12:57

nie ma gorszych oszustów,chachmętów niż MDDP,kazde szkolenie to porażka,niekompetentni wykładowcy bazujacy na starych przepisach,zgrzybiali byli księgowi co to recznie "dziergali" i cytuja konta których juz nie ma.~student - same uprawnienia to pestka!!!!!!!! Wiedzę by się przydało mieć

#47 Guest_student_mcsid

Guest_student_mcsid
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 13:11

ja się dużo w MCSiD nauczyłem, tyle że przykładałem się do nauki raczej.. nie po to za studia płace żeby potem nic nie umieć.. Zresztą wykładowcy byli pracownikami renomowanych polskich uczelni i naprawdę byli bardzo dobrzy.ps. sprawdzali mnie ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie z zagadnień rachunkowych i bez problemu sobie poradziłem, więc coś z tych studiów wyniosłem :)

#48 Guest_Tomala

Guest_Tomala
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 13:15

o dziekuję.załamalo mnie troszke to mddp :)Zaraz zajrze na stronke www.mcsid.pl...Pozdrawiam,

#49 Guest_Tomala

Guest_Tomala
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 13:20

ale ta szkoła działa chyba tylko w Warszawie, ja potrzebuję Poznań...Coś w tym rejonei może ktoś polecić ?

#50 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 13:20

~Tomala - a nie pomyslałeś,że ten "student" to marketingowiec uczelni (naganiacz)?Zobacz jak zachwala szkółkę za kazdym razem powtarzając jej nazwę,tak zeby się ludziskom utrwaliła nawet w nicku nazwę ma a w tekscie duze litery stawia

#51 Guest_renifer

Guest_renifer
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 15:06

Najlepsze są kursy organizowane przez Stowarzyszenie ksiegowych bo do nauki biorą praktyków. Ale prawdziwej pracy nauczysz sie w praktyce.

#52 Guest_student_mcsid

Guest_student_mcsid
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 15:08

naganiaczem zadnym nie jestem, a a propo duzych liter to spojrz na caly ten wątek, gdzie nazwy MDDP IRIP SKwP ciągle są pisane z duzych liter (nawet Ty tak napisales :)) do ~Tomala nie wiem czy nie mają oddziału w Łodzi, ale to juz sobie sam musialbys sprawdzic.. a jak Poznań koniecznie to chyba AE ma jakas oferte.. pozdro :)

#53 Guest_Tomala

Guest_Tomala
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:17

dzięki bardzo :-)

#54 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:23

W Poznaniu masz bardzo wielki wybór.Akademia MDDP cieszy się sporym poważaniem. Stowarzyszenie też jest niezłe, ale prawie dwa razy droższe. Po co przepłacać. Jeżeli chcesz, to zawsze możesz także wybrać kilka szkół i podzwonić. Zobaczyć co z tego wyjdzie.

#55 Guest_Tomala

Guest_Tomala
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 10:08

Serdeczne dzięki.Mam już cos na oku w MDDP :)

#56 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 10:10

No to wróżę szkolenie prowadzone przez byłego księgowego w szkole,tak ze 30 lat temu

#57 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:45

xxx@ Możesz napisać co masz na myśli?Bo z tego co wiem, to kadra w MDDP cieszy się niezłą opinią.Zresztą na temat spółki informacji jest wiele.Jeżeli możesz poradzić inną szkołą, to proszę bardzo.

#58 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 14:03

MDDP kadrę ma w porządku. Doświadczoną. Raczej nie spotkałem się, aby ktoś narzekał na ich kursy

#59 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 01:30

WitamJestem z Poznania. Zastanawiałam się nad kursem na samodzielnego księgowego pomiędzy dwoma firmami: Stowarzyszeniem, a Polskim Towarzystwem Ekonomicznym. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić, która firma jest bardziej wiarygodna? Wiem, że obie są na rynku ponad 50 lat i mają swoją renomę. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

#60 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 09:17

Osobiscie polecam szkolenia organizowanie przez Stowarzyszenie Księgowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych