Skocz do zawartości

Rewizor

wróć do serwisu Księgowość 46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:03

Kochani kto pracuje na tym programie? Ja w nim tylko prowadzę ewidencję środków trwałych i w związku z tą sytuacją potrzebuję rady. Prosze jak ktoś ma do czynienia z Rewizorem dać znać.Pozdrawiam.

#2 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:17

Pracuję na Rewizorze GT od pocz. 2008r. Cały czas go poznaję... :)

#3 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:20

Kasiu ja też od tej pory pracuje i mam problem zwprowadzaniem wyposażenia do ewidencji. Potrafisz wprowadzać.?

#4 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:28

Wyposażenia nie wprowadzam do ewidencji, tylko ujmuję na odrębnym koncie kosztowym. Zastanawiam się, czy dla większego porządku nie zaprowadzić ewidencji wyposażenia w excelu. Z tego co wiem, ewidencję wyposażenia zobowiązane są prowadzić podmioty rozliczające się na pkpir.Wprowadzam natomiast środki trwałe. Najpierw do kartoteki śt, potem przez dokument OT-operacje na środkach trwałych w zakładce: ewidencje księgowe.Pozdrawiam:)

#5 Guest_autoservice

Guest_autoservice
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 17:17

Kto potrafi pomóc - wprowadzanie dokumentów w Rewizorze gt

#6 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 19:43

A jaki masz problem?

#7 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 19:51

Możesz napisać jak wprowadza się raport kasowy, wyciąg bankowy?Ja dotychczas pracowałam na symfonii i z tamtym programem jestem obyta a ten niby prosty ale nie potrafię na nim księgować

#8 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 22:18

Zakładasz dziennik np RK i WB i pod tym wprowadzasz i księgujesz dokumenty

#9 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 17:33

Anno mam jeszcze pytania: -czy wprowadzając faktury i jest tam tytuł kategoria czy coś wybieram czy moge pozostawić brak. - czy wprowadzając frę która nie podlega odliczeniu a nie jest to paliwo to co wybieram bo w przypisie szczególnym nie ma takiej opcji-Gdy jestem na dokumentach księgowych np. sprzedaż Vat wszystko p[owprowadzałam ale gdzie wpisuję numery kont kosztówych Vat-u-co oznacza okienko dekret a w nim powiązanie VAT

#10 Guest_ZOYA

Guest_ZOYA
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 20:22

Witam. Co do wyposażenia, to wprowadzam tak,jak śr.trw.-ale w ewidencji wypieram KŚT 808.Nie ma w rewizorze opcji odrębnego wprowadzania wyposażenia-dlatego ujmuję je podobnie, jak śr.trw. Potem OT.

#11 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 14 luty 2009 - 20:32

A Do ZOYA le Śt ujmujesz tylko OT. Inne poniżej 3500 wpisujesz normalnie? Czy masz inny sposób wprowadzania.

#12 Guest_ufok

Guest_ufok
  • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 23:32

WitamSam zacząłem pracować na tym programie i nie wiem jak wprowdzić w zakładce Środki trwałe: umorzenie początkowe,Amortyzacja dotychczas,Wartość netto. Niby są pola ale na szaro podświetlanie(a nie zwykłą grubą czarną czcionką) i nic w nie wpisać nie można, ani poprawić(w tych co zostały już założone).Proszę pomóżcie bo nie mam usługi niestety telekonsultant.

#13 Guest_ala.w.

Guest_ala.w.
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 08:17

do ~ufok~Jak robisz OT do danego środka trwałego (który wcześniej wprowadziłeś do kartoteki) to jest tam taka zakładka środek umarzany i klikasz na ten kwadracik, a wtedy zrobi ci się aktywana cała ta zakładka. Wybierasz metodę amortyz. np.liniowa i stawkę, potem klikasz od kiedy ma być śr.trw umarzany (w przypadku środków ktore przerzucasz z innego oprogramowania i są one częściowo już umarzane piszesz "umarzaj od m-ca przyjęcia")i najważniejsze na samym dole jest zakładka "przyjęty do uzytkowania wcześniej" i jak klikniesz "historia amortyzacji" to Bilansem Otwarcia możesz wpisać kwotę umorzenia do momentu przyjęcia śr.trw MAM NADZIEJĘ, ŻE CI POMOGŁAM

#14 Guest_ufok

Guest_ufok
  • Goście

Napisano 24 luty 2009 - 12:52

do ~ala.w. WitamSorry że tak późno dziękuje, ale nie od razu Twoje rady posunęły mnie dalej, ale to bardziej z mojej strony były trudności, niemniej częściowo okazały się pomocne i już wszystko w porządku,więc WIELKIE Dzięki

#15 Guest_dana

Guest_dana
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 22:58

W jaki sposób zrobić raport kasowy i czy można w RK wpisywać faktury zakupu od razu poprzez rejestr vat tak jak w Symfonii? Może ktoś wie, bo mam ten program od niedawna i nie wiem??

#16 Guest_co zrobic?

Guest_co zrobic?
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 21:22

mam pytanie czy do raportu kasowego wpisuje operacje z wyciagu bankowego czy tylko operacje dotyczace prtzychodu i rozchodu z kasy?

#17 Guest_madzia

Guest_madzia
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 20:18

Raport kasowy to tylko operacje dotyczace kasy.

#18 Guest_co zrobic

Guest_co zrobic
  • Goście

Napisano 30 listopad 2009 - 18:46

dziekuje :)

#19 Guest_aaaa

Guest_aaaa
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2009 - 18:42

czy jest możliwość wyksięgowania dok?? nie pokazuje mi sie dok w zobowiązaniach i nie wiem co teraz zrobić:) a jest już zaksięgowany. pomocy!!!

#20 Guest_raffy

Guest_raffy
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 21:13

mam takie pytanie bardzo pilne mam w nastepnym tygodniu egzamin zawodowy probny i chcialbym pocwiczyc co mam zrobic jak rwizor niechce mi wejsc bo pisze ze jakis błedny serwer czy cos prosze o odpowiedz albo o to jaki am serwer wporwadzic zeby dzialalo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych