Skocz do zawartości

studia podyplomowe

wróć do serwisu Księgowość 120 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 13:58

skończyłem magisterke na SGH, i podyplomowe z finansów i rachunkowości przedsiębiorstw we wspomnianym już tutaj MCSiD, teraz wybieram się tam na kurs CIMA.. moim zdaniem warto.

#42 Guest_opolanka

Guest_opolanka
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:28

pomocy! zwracam się do wszystkich doświadczonych i kształcących sie w SKwP. otóż mam dylemat, jestem po studiach wyższych i nie wiem czy pójść na studia podyplomowe w SKwP- rachunkowość, czy raczej pójść na organizowane przez nich kursy na samodzielnego księgowego a potem głównego księgowego... co mi poradzicie...?

#43 Guest_beata

Guest_beata
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:49

ja polecam w MDDP, organizowane z uczelnią koźminskiego. Bardzo dobrzy wykładowcy.

#44 Guest_alea

Guest_alea
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2010 - 14:55

Skończyłam studia w kierunku całkowicie niezwiązanym z rachunkowością czy zajęcia na studiach podyplomowych są zrozumiałe dla całkowitego laika czy bedę tam siedziała jak na tureckim kazaniu? Bardzo proszę o odpowiedz.

#45 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 10:46

Alea, ja również zaczynam studia podyplomowe z rachunkowości, a jestem po humanistycznej szkole.Człowiek się uczy całe życie, mówią tam po polsku więc coś zrozumiesz. Niestety taki czas w naszym uroczym kraju nastał, że rzadko pracuje się w swoim wyuczonym zawodzie i trzeba się przekierunkować.Nie spróbujesz - nie przekonasz się. Pozdrawiam i powodzenia zycze;)

#46 Guest_ASIA

Guest_ASIA
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 12:03

Skończyłam studia w MCSID, uzyskałam dzięki nim certyfikat księgowego MF , zdałam tez już egzaminy w MCSID na CIMA, teraz czekam tylko juz na dyplom CIMA ( przychodzi on z Londynu więc to trochę trwa. Warto było, polecam profesjonalna kadra, dużo praktyków,powodzenia

#47 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 18:22

Kursy w SKwP to bardzo praktyczne kury natomiast podyplomówka to tylko papierek i trochę wiedzy z zakresu podstaw rachunkowości.

#48 Guest_ania82

Guest_ania82
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 21:10

skończyłam zarządzanie i marketing,myślę właśnie o podyplomówce z rachunkowości na UW wydział zarządzania bądz nauk ekonom.warszawie i mam pytanie czy ktoś orientuje się jaki poziom tam jest,czy laik da radę sobie?czy studia są raczej dla tych coś już pracują w rachunkowości???pozdrawiam

#49 Guest_gość1

Guest_gość1
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 17:35

Witam! Mam taki mały problem zaczynam właśnie podyplomówkę z rachunkowości ale teraz zastanawiam się czy dobrze robię bo nie wiem czy od razu po zakończeniu tych studiów będę mogła pracować jako księgowa albo ktoś taki??

#50 Guest_Kalinka

Guest_Kalinka
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:24

Wita! Wybieram sie na podyplomowe rachunkowość na AGH z wykształcenia jestem filologiem rosyjskim i mam obawy czy sobie poradze bo nie mialam nigdy styczności z księgowością, prosze o opinie o tych studiach.

#51 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:42

Ja jestem filologiem romanskim, pracuje 2 lata w ksiegowosci i wybieram sie na podyplomowke. Tez nie wiem czy dam radę. Praktyke w sumie mam, ale nie na pelnej ksiegowosci. pozdr.

#52 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 10:09

Robił ktoś podyplomówkę w Rzeszowie na WSIZ??? Czekam na opinie

#53 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 12:49

Zwracam się do wszystkich doświadczonych i kształcących o pomoc. Pracuję na samodzielnym stanowisku księgowej,ukończyłam studia o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi (licencjat), chciałabym z czasem ubiegać się o certyfikat w MF i nie wiem czy pójść na studia podyplomowe w SKwP- rachunkowość, czy raczej pójść na studia podyplomowe na Uniwersytet Warszawski...księgowe co mi poradzicie...?

#54 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 20:53

Witam, właśnie jestem przed egzaminem z rachunkowości studia podyplomowe na AGH, prowadzone przez Panią Dyduch ,Bek-Gaik, Sierpińska, i inni jeszcze. Mam pytanie co do samego egzaminu jak on wygląda czy faktycznie trzeba mówić wszystko czy po prostu trzeba mówić. Bardzo proszę o pilną odpowiedź jeśli ktoś oczywiści to czyta:)

#55 Guest_Ewuuula

Guest_Ewuuula
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 20:06

Witam, jeśli chodzi o rachunkowość podyplomowo to wiem że jest taki kierunek na WSFiZ w Warszawie po nim można ubiegać się o certyfikat bez egzaminu:):):):)studia odbywają się w trybie skróconym - 2 semestry i ceny na uczelni nie są wygórowane... Uważam że warto.Pozdrawiam

#56 Guest_marie.marie

Guest_marie.marie
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 12:29

Ja podobnie jak koleżanka słyszałam wiele dobrego na temat Wyzszej Szkoly Finansow i Zarzadzania w Wawie. Studiowal tam mój przyjaciel. Podobno maja bardzo profesjonalna kadre. Co do podyplomowki to rachunkowość jest tam na pewno. Co wiecej dyplom, który WSFiZ wydaje po zakończeniu studiów, daje możliwość starania się o certyfikat księgowy bez konieczności zdawania examu organizowanego przez Ministerstwo Finansów. Polecam!

#57 Guest_iusta

Guest_iusta
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 09:26

PAN w Wawie, dość tanie i szybkie-to tylko 140h

#58 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 10:40

Na WSFiZ w Warszawie są studia podyplomowe z rachunkowości jednosemestralne lub dwusemestralne (do wyboru). Uważam, że cena nie jest wygórowana. Po ich ukończeniu i posiadaniu odpowiedniego doświadczenia można ubiegać się o certyfikat. Wiem z własnego doświadczenia.

#59 Guest_Kąśliwy

Guest_Kąśliwy
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 11:52

Jasne - tanie,szybko,bez egzaminów i mamy później takie psudo-księgowe szukajace odpowiedzi na Forum na podstawowe pytania z zakresu ksiegowań.A kwintesencją i szczytem głupoty niech będzie to zdanie zacytowane z jednego wpisu: ".....jak on wygląda czy faktycznie trzeba mówić wszystko czy po prostu trzeba mówić...."

#60 Guest_lew

Guest_lew
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 09:31

O boziu ty mój!! po co komu podyplomowe? Przecież te ....co tu pytają to juz nic im nie pomoze a papier niech sobie kupia to na jedno wyjdzie! i tak barany i tak barany!!!!~Kąśliwy mam 1000% racji,albo i wielokrotność :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych