Skocz do zawartości

księgowość wspólnot mieszkaniowych

wróć do serwisu Księgowość 35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 13:25

Ja z przyjemnością polecę gefn.pl

#22 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 17:49

jeśli ma ktoś WM w Łódzi bardzo chętnie pomoge w ich rozliczaniu żadnych programów nie trzeba do uproszczonej księgowości w 100% wystarczy Exel i głowa na karku stworzyć konta i tabele rozliczeniowe do Kosztów Zarządu badź też Mediów nic prostrzego Dołączona grafika

kontak: konrad20h@o2.pl

#23 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 18:12

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. 

Wystarczy wejść na tą stronę: http://elokalizacja.com.pl/1nqo    

Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

#24 Guest_gosc1823

Guest_gosc1823
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 07:58

U mnie takimi rzeczami zajmuje się firma nieruchomosci-slask, która zajmuje się całkowitą obsługą wspólnoty mieszkaniowej.

#25 wojciech.zzz

wojciech.zzz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 12:52

doradztwo ksiegowe, sprawozdania, analizy finansowe - z takimi rzeczami to najlepiej zglaszac sie do Impel Business Solutions https://bpo.impel.pl/ To jest jedna z najlepszych firm tego typu w Polsce, dlatego ksiegowosc takich duzych podmiotow najlepiej kierowac do nich

#26 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:56

Jak szukałem informacji nt. wspólnot to sporo ciekawych informacji znalazłem na tym blogu http://progresline-blog.pl Jednak nie wiem, czy jest tam coś ściśle na nt. księgowości. 

#27 Guest_filip

Guest_filip
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 18:58

U nas ksiegowością zajmuje się firma Gestor, bo wcześniej była jakaś kobiecinka po znajomości, koleżanka jednej osoby i nie wszystko było dopilnowane, jednak wynajęcie profesjonalnej firmy daje wszystkim gwarancję, że nasze sprawy będa dopilnowane, dla całej wspólnoty nie jest to duży koszt, a przynajmniej wszystko jest dopięte na 100%

#28 Guest_magdalenka22

Guest_magdalenka22
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 11:35

W mojej wspólnocie mieszkaniowej księgowością zajmuje się specjalna firma Progresline i jak do tej pory nie mamy żadnych problemów z ich rozliczeniami 

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 13:13

Ale to wtedy normalnie zarządca tego nie ogarnia? Tak jak tutaj - https://integrummanagement.pl/

Wydawało mi się, że akurat rola zarządcy jest tutaj kluczowa, bo on wszystkiego pilnuje, ale być może się mylę? Jak to wygląda z waszego punktu widzenia?

#30 Guest_timek221

Guest_timek221
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 15:24

U mnie zarządzaniem i księgowością zajmuje się firma Progresline. Nie ma lepszego administratora smile.png

#31 angie88

angie88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2017 - 08:03

Nie miałam z nimi do czynienia, więc wiele się na ich temat nie wypowiem. U nas zarządcą jest firma LemmonHouse, która opiekuje się naszym osiedlem od dłuższego czasu. Dbają o osiedle, a wszelkie awarie usuwają w bardzo szybkim tempie. Ciekawa jest również e-wspólnota za pomocą której mamy dostęp do dokumentów wspólnoty za pomocą internetu.

#32 Guest_adammn

Guest_adammn
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 10:16

W Krakowie rozliczeniami dla zarządców  zajmuje się na pewno CRWM -crwm.pl,  nie wiem czy są inne podobne firmy, w każdym razie tutaj jestem z warunków zadowolony. Odciążyli mnie bardzo, bo wcześniej wszystkie dokumenty ja musiałem wyliczać

#33 jarekbala

jarekbala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2018 - 09:20

Bardzo jesteśmy zadowoleni jako wspólnota z  CRWM, to był dobry pomysł żeby u nich prowadzić rozliczenia, jest szybciej, wygodniej i na pewno na lepszym poziomie od strony czysto technicznej niż myśmy to robili – widać wszystkie przychody i wydatki jak na dłoni, lepiej jest zarządzać pieniędzmi w takiej sytuacji.

#34 Guest_Arkadiusz78

Guest_Arkadiusz78
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 17:02

U mnie administracją zajmuje się firma wspolnota-luban.pl. Mają spory zakres usług i wieloletnie doświadczenie w branży.

#35 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:27

Dobre mamy doświadczenia z  CRWM, nie opóźniają nam rozliczeń, zajmują się wszystkim w sumie mógłbym wziąć urlop od całego zarządzania tak naprawdę ;) Trochę przesadzam, ale rzeczywiście co do rachunków to ogarniają każdy temat, nawet windykację należności od właścicieli mieszkań czego ja osobiście nigdy nie lubiłem....

#36 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:36

Ja rowniez polecam CRWM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych