Skocz do zawartości

księgowość -nudna praca

wróć do serwisu Księgowość 105 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:03

Nie polecam księgowości tax Care, to oszuści i naciągacze składałem parę razy wypowiedzenie bez skutku na swojej stronie mają tylko pozytywne opinie.

Nie mam już działalności a oni dalej mnie naciągają i nie mogę się od nich oderwać umowe podpiszą z wami bez waszej zgody przez telefon. mało tego kasują co miesiąc klientów po 150 zł za nic.  

#102 Guest_Arat

Guest_Arat
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:53

Rafał, coś tu nie do końca się klei. Nikt nie podpisze z Tobą umowy bez Twojej zgody, a wypowiedzenie wystarczy złożyć raz - byle zgodnie z zawartą umową. Może nie zachowałeś okresu wypowiedzenia po prostu?

#103 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 08:50

No tak to wygląda. Przecież wypowiedzenie złożone, więc może o jakiś zapis w umowie chodzić.

#104 Guest_Ina

Guest_Ina
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:18

Z innej bajki mam pytanie. Czy korzystał ktoś z prawnika przez tax care? Jak to działa?

#105 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:07

Z innej bajki mam pytanie. Czy korzystał ktoś z prawnika przez tax care? Jak to działa?

normalnie ;) jak masz pakiet prawny to po prostu się do nich zgłaszasz telefonicznie czy mailowo i masz możliwość skonsultowania sprawy z prawnikiem, pomocy przy tworzeniu pisma itp., mają tam kilka różnych dodatkowych pakietów do wyboru.

#106 Ravadis

Ravadis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:48

Moim zdaniem księgowość to praca jak każda inna i po prostu nie jest dla każdego ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych