Skocz do zawartości

pomysł na biznes

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 03 październik 2017 - 11:23

Zawsze warto spróbować własnej działalności, przynajmniej przekonamy się, czy poradzimy sobie na "swoim". Osobiście mogę radzić, że wcześniej warto postarać się o kilka lat doświadczenia, tak żeby nie startować na głęboką wodę. Ja zanim założyłem wałsne biuro architektoniczne, kilka lat pracowałem, nabywałem wiedzy i kontaktów. Potem skorzystałem jeszcze z usług tej firmy - https://www.infobrokering.com.pl i dzięki temu teraz dysponuję szerokimi znajomościami w świecie biznesowym.

#22 Samarkus

Samarkus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 październik 2017 - 19:03

Pomysł wydaje się fajny, ale wspomniałeś że to franczyza, więc zakładam że cześć zysków oddajesz tak?

#23 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 11 październik 2017 - 08:33

Pomocny może okazać się ten artykuł http://educzytanie.p...-fachowa-pomoc/

masz tam trochę wiedzy w kwestii zakładania spółki o ile taką formę działalności planujesz, w/g mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie na nasz rynek.

#24 klaudiuszw

klaudiuszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 październik 2017 - 15:23

Dzieki wszystkim za propozycje.

#25 Guest_Mati88

Guest_Mati88
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 16:42

To Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja już kilka lat temu ruszyłam z moją firmą. Wszyscy na początku się śmiali i uważali, że to nie wypali, dziś siedzą cicho. Biznes idzie dobrze, bo wkładam w niego serce i ciągle się dokształam. Teraz np. wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.

#26 anty19

anty19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2017 - 16:59

A może jednak lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście z tego obszaru tematycznego? Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju trudności :)

Komplementy są użytecznym towarem w przyjaźni

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych