Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Brak wydruku raportu dobowego

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 21 styczeń 2017 - 16:34

Musisz dodać kwoty z tego raportu do grudnia, a licząc /księgując/ styczeń te kwoty odejmiesz. 

#22 lukaszlukasz

lukaszlukasz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:22

Miałem to nieszczęście, że uszkodzone były dwie kasy (jedna firma na początku mojej kariery, a druga zeszłoroczna). Zrobiłem raport 2 stycznia przed sprzedażą. Księgowość z głównej siedziby przekazała mi informację jak Koleżanka powyżej.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 01:01

Cześć, mam pytanie. Zagapiłam się i 24.09 nie zrobiłam raportu przed 0:00. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja. Kliknęłam to o godzinie 00:02 dnia następnego ale gdy wyskoczyło mi, że raport zostanie wydrukowany z datą 25.09 przestraszyłam się i za długo zwlekałam z przyciśnięciem 'OK" na kasie i mi to wszystko zniknęło i nie wydrukowało.  Więc próbowałam to zrobić drugi raz (tak wiem, idiotyczny pomysł) i pojawił mi się dokument na ekranie komputera, że sprzedaż wyniesie 0 zł na ten dzień więc próbowałam to cofnąć ale nic to nie dało i zamknęło mi też dzień 25.09 nie drukując żadnego raportu. Teraz nie wiem co robić. Jest 25.09 godzina prawie druga w nocy. Zrobiło w sumie dwa zamknięcia doby na dzień 25.09 i nie wiem czy będzie można zrobić raport dobowy dzisiaj przed godziną 0:00. I co z tym raportem za dzień 24.09? Mogę go jakoś wydrukować teraz? Jak to wszystko będzie wyglądać na raporcie miesięcznym? Proszę o pomoc

#24 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 22:12

Hej

Szybkie pytanie. W październiku popsuła się drukarka. Nie wyszedł raport dobowy na ok 10 tys. Serwis zabrał drukarkę i przywiózł ją w grudniu. Raport dobowy został wydrukowany przez serwis w listopadzie. Kiedy mam uwzględnić ten raport dobowy? W grudniu w dniu jej otrzymania; w listopadzie kiedy został wydrukowany raport czy może mam się cofnąć do paździwrnika który został już dawno przeze mnie rozliczony na podstawie raportu miesięcznego. Proszę o podpowiedź

#25 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 03 styczeń 2021 - 23:16

Sprzedaż z X musisz rozliczyć w październiku. Co z tego, że już X masz rozliczony, przecież brakowało ci raportu dobowego na ok. 10 tysięcy zł.   

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy