Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

wróć do serwisu Moja Firma 157 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_ajzako

Guest_ajzako
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:21

Zdecydowanie bardziej opłacalny jest leasing nowe toyoty są jak dla mnie w tym wypadku idealne. Nie zapłacisz łącznie wcale dużo więcej, a podatkowe korzyści są 100x większe. Sprawdź ofertę Toyota Banku, bo mają dużo naprawdę dobrych opcji.

#142 Guest_Agnieszka od Leszka

Guest_Agnieszka od Leszka
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 20:03

Jeśli masz firmę to warto pomyśleć o leasingu. Z kredytami jest tak, ze jeden dostanie, a drugi nie-z leasingiem jest duzo łatwiej. Poza tym przy kredycie doliczają ci spore oprocentowanie. A biorąc samochód w leasing np przez platformę finansową rozkładasz sobie raty tak zeby było ci wygodnie, a potem auto staje się twoją własnością

#143 Guest_Alf

Guest_Alf
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:38

Nie widzę potrzeby, żeby jednorazowo wyskakiwać ze sporej gotówki, lepiej mieć zapas w razie gdyby kontrahent się spóźnił z przelewem albo zainwestować w reklamę. Moim zdaniem jednak leasing ma więcej pozytywów. Wziąłem tak 2 hybrydowe aurisy na firmę to co miesiąc odliczam vat, robię sobie koszty, a wykup nie jest wysoki. W godzinę załatwiłem papierologię u dealera. 

#144 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 15:38

Też uważam, że leasing może być wygodny jeśli chodzi o firmę. Dzięki temu nie musimy pozbywać się środków czy w ogole wchodzić w jakieś kredyty. Jeśli auto jest nam potrzebne tylko na jakiś czas to później łatwo się go będzie pozbyć. Ja nawet zainteresowałem się ubezpieczeniem czegoś takiego ostatnio - https://www.daciafin...ezpieczenie-gap . Co o tym sądzicie? Dobre warunki?

#145 Guest_getaway

Guest_getaway
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:12

Zdecydowanie leasing, fajną opcją jest leasing dla małych firm w Toyota Banku, bo naprawdę niedrogo można mieć świetne auta.

#146 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 22:34

Słuchajcie, a jak się sprawdza u Was oklejenie samochodu? W sensie, chodzi mi o to, czy sprawdza się taka forma reklamy? Ja wybrałam firmę CopyShop z Krakowa, samochód wygląda pięknie i wydaje mi się, że taka mobilna reklama jest strzałem w dziesiątkę:)

#147 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:26

Czy leasing czy kredyt czy gotówka po przeanalizowaniu Twojej sytuacji odpowie Ci doradca kredytowy https://habzafinanse.com.pl/.

#148 Guest_twisted

Guest_twisted
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 16:29

Warto poszukać dobrych firm, które mogą udzielić sensownego kredytu albo leasingu. Jeśli bierzesz auto na firmę to sprawdź leasing dla małych firm z Toyota Banku, bo tam mają moim zdaniem najlepszą ofertę aktualnie.

#149 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:27

Leasing samochodu osobowego, bez dwóch zdań to najlepsza opcja. Sama wzięłam auto w leasingu SMARTPLAN od Toyoty i nie żałuję. Naprawdę świetna okazja, poczytajcie zresztą sami: http://auta-firmowe....sing-smartplan/

#150 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 03 październik 2018 - 19:27

Moim zdaniem zdecydowanie leasing. Gotówkę możesz przeznaczyć na inne działania czy rozwój firmy. Ten i wiele innych tematów jest poruszonych na stronie https://paniala.pl/w...sing-samochodu/Dzięki informacjom zebranym na niej możemy lepiej zarządzać firmą i wyrobić większe zyski. Polecam serwis, bo ma dużo ciekawych biznesowych wpisów.

#151 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 17:55

Ja samochody w firmie brałem na kredyt. Była to dla mnie dużo wygodniejsza opcja. Teraz spokojnie sobie z nich korzystam i nawet ostatnio zamontowałem system GPS od Transmobil. Wiem w jakim miejscu samochody są w ciągu dnia, wiem, co się dzieje z kierowcami i mam na wszystko oko. Sonda paliwowa chroni mnie przed niepotrzebnymi kosztami za paliwo.

#152 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 08:34

w salonie Carolina Toyota Wola mają fajne warunki sprzedaży flotowej (leasing operacyjny). Kiedy bym znowu planował zakup samochodu firmowego to najpierw do nich bym się skierował żeby poznać dokładnie ich ofertę.

#153 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 14:30

Ja na swoją firmę auto kupiłem za gotówkę, to było lepszym rozwiązaniem. A brałem je w Bawarii Motors w Warszawie, mieli tam najlepszą ofertę na model który sobie upatrzyłem. Obsługa rzetelna, jestem zadowolony z auta które wybrałem, na drodze sprawdza się fajnie.

#154 Guest_dokey

Guest_dokey
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 23:14

A ja jednak uważam, że leasing jest lepszym rozwiązaniem (i to o niebo lepszym). Warto nadmienić, że np w Toyota Bank można sobie bez problemu dokupić ubezpieczenie samochodu, co jest znaczącym plusem. Generalnie Toyota to ekstra auta i warto się nimi zainteresować.

#155 korneliusz

korneliusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 maj 2019 - 06:00

Tylko leasing. Nie za gotówkę i nawet nie na kredyt. Jest bardzo ważna zaleta leasingu która wychodzi w przypadku gdy firma ma komornika, otóż leasing jako własnośc firmy leasingowej nie podlega egzekucji: http://firmowo.edu.p...cja-komornicza/ chyba że firma leasingowa się zagapi. 

#156 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 maj 2019 - 08:57

Ja często korzystam z usług localmarket , pośredniczą w uzyskaniu kredytu na dobrych warunkach, ubezpieczeniach, mają naprawdę bardzo bogatą ofertę, a przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników którzy wszystko dokładnie objaśnią. 

Pozdrawiam :)

#157 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 29 maj 2019 - 23:08

Wolę leasing, kredyt nie jest wcale tak łatwo załatwić, szczególnie jak to więcej aut wchodzi w grę. Druga sprawa ubezpieczenie - można taniej znaleźć na https://kalkulator-oc-ac.mubi.pl/ to kalkulator OC AC, z jego pomocą w 5 minut uda się znaleźć ofertę najbardziej korzystną cenowo. 

#158 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 15:23

jeśli ktoś chce kupić samochód na firmę to tutaj najlepszym rozwiązaniem jest leasing i to w salonie carolina toyota wola. Takie jest moje zdanie. Przede wszystkim wszystko jest sprawnie załatwiane, a do tego warunki są uczciwe. no i jakie samochody do wyboru! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych