Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

wróć do serwisu Moja Firma 151 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_ajzako

Guest_ajzako
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:21

Zdecydowanie bardziej opłacalny jest leasing nowe toyoty są jak dla mnie w tym wypadku idealne. Nie zapłacisz łącznie wcale dużo więcej, a podatkowe korzyści są 100x większe. Sprawdź ofertę Toyota Banku, bo mają dużo naprawdę dobrych opcji.

#142 Guest_Agnieszka od Leszka

Guest_Agnieszka od Leszka
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 20:03

Jeśli masz firmę to warto pomyśleć o leasingu. Z kredytami jest tak, ze jeden dostanie, a drugi nie-z leasingiem jest duzo łatwiej. Poza tym przy kredycie doliczają ci spore oprocentowanie. A biorąc samochód w leasing np przez platformę finansową rozkładasz sobie raty tak zeby było ci wygodnie, a potem auto staje się twoją własnością

#143 Guest_Alf

Guest_Alf
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:38

Nie widzę potrzeby, żeby jednorazowo wyskakiwać ze sporej gotówki, lepiej mieć zapas w razie gdyby kontrahent się spóźnił z przelewem albo zainwestować w reklamę. Moim zdaniem jednak leasing ma więcej pozytywów. Wziąłem tak 2 hybrydowe aurisy na firmę to co miesiąc odliczam vat, robię sobie koszty, a wykup nie jest wysoki. W godzinę załatwiłem papierologię u dealera. 

#144 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 15:38

Też uważam, że leasing może być wygodny jeśli chodzi o firmę. Dzięki temu nie musimy pozbywać się środków czy w ogole wchodzić w jakieś kredyty. Jeśli auto jest nam potrzebne tylko na jakiś czas to później łatwo się go będzie pozbyć. Ja nawet zainteresowałem się ubezpieczeniem czegoś takiego ostatnio - https://www.daciafin...ezpieczenie-gap . Co o tym sądzicie? Dobre warunki?

#145 Guest_getaway

Guest_getaway
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:12

Zdecydowanie leasing, fajną opcją jest leasing dla małych firm w Toyota Banku, bo naprawdę niedrogo można mieć świetne auta.

#146 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 22:34

Słuchajcie, a jak się sprawdza u Was oklejenie samochodu? W sensie, chodzi mi o to, czy sprawdza się taka forma reklamy? Ja wybrałam firmę CopyShop z Krakowa, samochód wygląda pięknie i wydaje mi się, że taka mobilna reklama jest strzałem w dziesiątkę:)

#147 jadźka

jadźka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:26

Czy leasing czy kredyt czy gotówka po przeanalizowaniu Twojej sytuacji odpowie Ci doradca kredytowy https://habzafinanse.com.pl/.

#148 Guest_twisted

Guest_twisted
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 16:29

Warto poszukać dobrych firm, które mogą udzielić sensownego kredytu albo leasingu. Jeśli bierzesz auto na firmę to sprawdź leasing dla małych firm z Toyota Banku, bo tam mają moim zdaniem najlepszą ofertę aktualnie.

#149 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:27

Leasing samochodu osobowego, bez dwóch zdań to najlepsza opcja. Sama wzięłam auto w leasingu SMARTPLAN od Toyoty i nie żałuję. Naprawdę świetna okazja, poczytajcie zresztą sami: http://auta-firmowe....sing-smartplan/

#150 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 03 październik 2018 - 19:27

Moim zdaniem zdecydowanie leasing. Gotówkę możesz przeznaczyć na inne działania czy rozwój firmy. Ten i wiele innych tematów jest poruszonych na stronie https://paniala.pl/w...sing-samochodu/Dzięki informacjom zebranym na niej możemy lepiej zarządzać firmą i wyrobić większe zyski. Polecam serwis, bo ma dużo ciekawych biznesowych wpisów.

#151 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 17:55

Ja samochody w firmie brałem na kredyt. Była to dla mnie dużo wygodniejsza opcja. Teraz spokojnie sobie z nich korzystam i nawet ostatnio zamontowałem system GPS od Transmobil. Wiem w jakim miejscu samochody są w ciągu dnia, wiem, co się dzieje z kierowcami i mam na wszystko oko. Sonda paliwowa chroni mnie przed niepotrzebnymi kosztami za paliwo.

#152 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 08:34

w salonie Carolina Toyota Wola mają fajne warunki sprzedaży flotowej (leasing operacyjny). Kiedy bym znowu planował zakup samochodu firmowego to najpierw do nich bym się skierował żeby poznać dokładnie ich ofertę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych