Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

wróć do serwisu Moja Firma 122 odpowiedzi w tym temacie

#121 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 19:25

Mi przypadł do gustu Bawaria Motors MINI i też zastanawiam się na leasingiem. Próbowałam już zasięgnąć porad na różnych forach i właściwie większość przytakuje, że jest to dużo bardziej opłacalna forma, niż zakup za gotówkę. Skoro dają taką możliwość, to chyba faktycznie szkoda byłoby nie skorzystać. Przeglądaliście ich ofertę? Jak ktoś już pisał, jest to klasa sama w sobie, sprawdzona marka i żadna inna nie da nam takiego komfortu, więc jestem pewna, że się sprawdzi w każdej firmie.

#122 juzina

juzina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaHrubieszów

Napisano 04 grudzień 2017 - 18:18

Dla nowo powstałej firmy, która dopiero się rozkręca, jednorazowy wydatek na samochód może być zbyt dużym obciążeniem. W tym przypadku lepszy będzie leasing. Jeśli kupno nowego auta przerasta nasze wydatki, zawsze można poszukać okazyjnie używanego. Atrakcyjna jest na pewno oferta komisu z samochodami poleasingowymi autakrajowe.com.pl. Umożliwiają oni zakup dobrze utrzymanego, kilkuletniego samochodu z dowolną możliwością finansowania - gotówka, przelew, kredyt lub po prostu wziąć samochód w leasing.

#123 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 04:29

ale jesli porownac oferty leasingu mercedesa a np. bmw to jest duzo bardziej oplacalny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych