Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

wróć do serwisu Moja Firma 151 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jasiek

Guest_Jasiek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 14:43

Ja moje auto brałem Leasing Polski. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Nie było żadnych problemów, na wszystkie pytania na bieżąco otrzymywałem odpowiedź. Doradca zna się na rzeczy i stara się załatwić wszystko tak żeby jednak korzyść była bardziej po stronie klienta, co rzadko się zdarza w takich firmach.

#22 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 16:57

Przede wszystkim - w bankach, najlepiej tych, w których macie konta, będą mniejsze formalności. Problem taki, że banki stawiają kłody pod nogi przedsiębiorcom z krótkim stażem. Szanse na dobre finansowanie masz np. w Idea banku - https://www.ideabank.pl/leasingTutaj faktycznie oczekiwania odnośnie okresu prowadzenia działalności nie są duże, a przy okazji okres to maksymalnie 84 miesiące. Oferty dostaniesz również od firm, ale ich oprocentowanie będzie znacznie wyższe.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#23 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 13:05

Ja moje auto brałem Leasing Polski. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Nie było żadnych problemów, na wszystkie pytania na bieżąco otrzymywałem odpowiedź. Doradca zna się na rzeczy i stara się załatwić wszystko tak żeby jednak korzyść była bardziej po stronie klienta, co rzadko się zdarza w takich firmach.

Tak, Leasing Polski to firma, która całkiem sprawnie przeprowadza całą transakcję. Nie ma niepotrzebnych opóźnień, które tylko wprowadzają nerwową atmosferę.

#24 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 15 luty 2016 - 08:15

Leasing jest dobrym rozwiazaniem ale jeśli wiesz,że będziesz w stanie spłacać. Z punktu opłacalności jest to lepsze niz kredyt bo możesz sobie odpisać spore pieniądze co miesiąc od podatków. Polecam jednak dobrze zapoznać się z ofertą leasingu danej firmy zanim podpiszesz bo leasing może kosztować zupełnie inne pieniądze niż reklamują ( wieksze). Na portalu był ostatnio artykuł o tym ile może kosztować leasing:

http://www.nowiny.pl...je-leasing.html

Dochodzą koszta ubezpieczenia, rejestracji itp. 

#25 Guest_KasiaL

Guest_KasiaL
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 09:27

W obu przypadkach pomocny okaże się doradca finansowy, sugeruje kontakt z tym panem 1doradca.pl zajmuje się leasingiem jak również kredytem na samochód.
W ofercie ma 30 banków więc na pewno zaproponuje coś najlepszego na rynku.

#26 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 06:39

Moim zdaniem wiele w leasingu zależy od tego kto jest leasingodawcą. Spotkałem się już z ofertami znacznie gorszymi, niż dajmy na to kredyt oraz ewidentnie bardziej opłacalnymi. Zauważam taki trend, że najbardziej opłacają się oferty od razu "skrojone" pod konkretne auto. Ostatnio modnym też jest aby przygotowywać leasing podobnie do wynajmu długoterminowego, czyli z ujęciem kosztów eksploatacji (opony, płyny, klocki hamulcowe itp.)- warto się nad tym zastanowić smile.png

#27 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:29

Ja osobiście jestem zwolennikiem leasingu, niedługo sam mam zamiar z takowego skorzystać, ale zanim się zdecyduję to najpierw bardzo wnikliwie przeglądam oferty. Aktualnie na pierwszym miejscu mam Raiffeisen, więc każdemu również radzę się z nimi skontaktować. 

Co do firmy, moim zdaniem leasing dla firm jest bardzo opłacalny, szczególnie jeśli firma ma miesięczny budżet który to spokojnie udźwignie

#28 Guest_GajowyYolo

Guest_GajowyYolo
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:33

Moim zdaniem wiele w leasingu zależy od tego kto jest leasingodawcą. Spotkałem się już z ofertami znacznie gorszymi, niż dajmy na to kredyt oraz ewidentnie bardziej opłacalnymi. Zauważam taki trend, że najbardziej opłacają się oferty od razu "skrojone" pod konkretne auto. Ostatnio modnym też jest aby przygotowywać leasing podobnie do wynajmu długoterminowego, czyli z ujęciem kosztów eksploatacji (opony, płyny, klocki hamulcowe itp.)- warto się nad tym zastanowić smile.png

Odkąd znalazłem ofertę Comfort Plan mam problem ze znalezieniem bardziej konkurencyjnej oferty. Najniższa opłata to 500 PLN na miesiąc - i tam właśnie są już opłaty eksploatacyjne. Najlepsze jest to, że nawet jednoosobowe firmy mogą się starać o samochód. :)

#29 Guest_maritas

Guest_maritas
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:36

Odkąd znalazłem ofertę Comfort Plan mam problem ze znalezieniem bardziej konkurencyjnej oferty. Najniższa opłata to 500 PLN na miesiąc - i tam właśnie są już opłaty eksploatacyjne. Najlepsze jest to, że nawet jednoosobowe firmy mogą się starać o samochód. smile.png

Kojarzę tę ofertę, najbardziej podoba mi się ten Ford za 650 złotych netto. Jak dla mnie nie ma lepszych ofert dla małych firm. :)

#30 Atutha

Atutha

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSokołów Małopolski

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:49

Dzięki za podpowiedzi, szukałem ostatnio jakiejś firmy do leasingu :)

Cześć, jestem Paweł i jestem właścicielem firmy ekotrans.info.pl. Zajmujemy się stawianiem obiektów budowlanych, robotami ziemnymi oraz budową obiektów sanitarnych, wodociągów i kanalizacji. Posiadamy wiele referencji oraz zrealizowanych projektów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wśród tych projektów znajdują się między innymi budowa lotniska Szymany oraz budowa linii tramwajowej w Olsztynie. Do dyspozycji mamy wachlarz maszyn budowlanych najlepszego sortu. Naszą misją jest dostarczenie jak najlepszej jakości usług w rozsądnym czasie i korzystnej dla obu stron cenie. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony!

#31 Guest_lefty

Guest_lefty
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 01:41

Dla bardziej wymagających są różne pakiety (nazwaliście je "eksploatacyjnymi"), więc można jeszcze bardziej urozmaicić ofertę. No i można też zdecydować się na wpłatę własną. Oczywiście jeśli nie możecie - można i bez. Poszukajcie więcej o LeasePlan ComfortPlan.

#32 Guest_Stniasłąw

Guest_Stniasłąw
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 10:48

ComfortPlan to w zasadzie wynajem długoterminowy nie leasing ale to moim zdaniem nawet lepiej (brak zabaw przy amortyzacji, tylko jedna comiesięczna FV). Trzeba przyznać że ta ich oferta z Toyotą, Fordem i Fiatem zatrzęsła interesem w posadach, opychają Avensisa za 500zł mniej niż chce Toyota, przy 12msc krótszym zobowiązaniu biggrin.png

#33 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 22:58

Własnie się zastanawiam nad zakupem autka i wybieram pomiędzy standardowym kredytem a leasingiem... Autkiem ma być Dacia i rozważam wszelkie za i przeciw tego rozwiązania. Tzn nie chodzi mi o markę bo na to już jestem zdecydowany a na sposób nabycia autka. Z tego co widziałem to sama firma proponuje leasing - http://www.daciafinansowanie.pl/o-nas . Czy w taki sposób warto z tego skorzystać? Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia odnośnie? 

#34 Guest_Thooorin

Guest_Thooorin
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 15:06

Co prawda znajomy mi mówił o tej opcji związanej jakby z "wypożyczaniem" auta, ale zupełnie nie rozumiem mechanizmu działania tego. 
Ja sam zdecydowałem się na leasing, akurat Raiffeisen miało chyba najlepszą ofertę dla mnie i póki co jestem zadowolony z mojego samochodu, tym bardziej że to bezawaryjna Toyota Avensis. 

#35 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 13:56

Witam

Zapraszam do upLEASING. Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą w sprawach leasingu, kredytu oraz ubezpieczeń. Decyzja w ciągu 24h !!

KONTAKT

www.upleasing.pl

e-mail: info@upleasing.pl

tel. 534-140-000

#36 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 16:12

Ja od dawna polecam Raiffeisen Leasing, sam skorzystałem z ich oferty, kilku znajomych również, wszyscy sobie chwalimy, także warto rozważyć. No i sama firma jest raczej znana

#37 Guest_maryjan

Guest_maryjan
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 03:47

normalnie sami handlarze...

#38 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 17:29

hej, zastanawiam się nad zakupem samochodu w kredycie. Markę mam już wybraną a moja zagwozdka dotyczy bardziej kredytu. Jego realizacji. Czy warto się decydować na kredyt za pośrednictwem dealera jak tutaj - http://jaszpol.pl/ czy może lepiej pochodzić po bankach i sie podowiadywać. Czy macie jakieś ciekawe doświadczenia na tym polu? Co może być korzystniejsze?

#39 Guest_edszot

Guest_edszot
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 15:09

Lepiej chodzić po bankach i się dowiadywać. A jeśli masz firmę to jeszcze lepiej wziąć leasing. Dla firm leasing jest mega dobrą formą finansowania. Sam korzystalem z leasingu w raiffeisen i szczerze polecam.

#40 Guest_Attum

Guest_Attum
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 22:35

Osobiście sugeruje wynajem długoterminowy. Klepiom ostatnio o tym w radio reklama za reklamą. Ale przejrzałem leasetake.pl i wydaje mi się rozsądniejsze od kredytu czy leasingu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy