Skocz do zawartości

jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

wróć do serwisu Moja Firma 191 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:11

Często za jakością obsługi idzie również cena. Nie ma się co łudzić, że ktoś kto bierze małe pieniądze zrobi coś dokładnie i dobrze. Ja przekonałam się na własnej skórze, że akurat na tym nie można oszczędzać. Teraz korzystam z Gwarantu w Bielsku Białej, może nie są najtańsi, ale na pewno najlepsi w okolicy.

#182 Pokrzywka

Pokrzywka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:44

Jeżeli o mnie chodzi, korzystam z usług BlueOaks. Może ktoś z Was korzystał również, to potwierdzi, że znają się na temacie. Dla zainteresowanych, tutaj jest więcej informacji na ten temat.

#183 Bossms

Bossms

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:30

Osobiście uważam, że obecnie bardzo ważne jest także aby biuro przestrzegało uwarunkowań związanych z RODO oraz ustawą z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Chciałem polecić sprawdzone biuro rachunkowe z okolic śląska https://sm4.pl 

Biuro rachunkowe SM4.pl - Mysłowice

#184 Guest_Tomkesa

Guest_Tomkesa
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:12

Ja korzystam od wielu lat z biura rachunkowego M&M Księgi Rachunkowe i nie narzekam. Są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

#185 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:58

Ja z polecenia znajomych zacząłem współpracę z biurem GAMA na Tarchominie i nie narzeka bo wywiązują się rzetelnie ze swojej pracy i wszystkie papierki mi ogarniają, przed nimi miałem straszny chaos i nie wiedziałem co gdzie jak 

#186 Guest_Malwina4

Guest_Malwina4
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 12:30

Ja prowadzę własną działalność w warszawie i korzystam w biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi są na prawde dobrzy

#187 Guest_Zuzia

Guest_Zuzia
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 15:40

Ja miałam wyjątkowego pecha co do biur rachunkowych zmieniałam 3 razy. Teraz korzystam z usług Tax Care, dopiero tam zaczęli słuchać o co mi chodzi, terminowo zajmują się moimi sprawami, bez żadnych problemów, rozliczenia podatkowe, nawet zagraniczne nie są dla nich problemem. Do tego porady prawne w abonamencie.

#188 tomekpuchala

tomekpuchala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 11:31

wybierając dobre biuro sugerowałem się opiniami znajomych i poczytałem trochę w internecie, w rezultacie wybrałem Gamę Garbowskich i jestem zadowolony z tej decyzji, świetnie wykonują swoje obowiązki 

#189 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 10:00

Biuro z Krakowa OPTIMA, smiało mogę polecić

#190 Guest_nadia

Guest_nadia
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:29

oj to ciężki temat, u nas i księgowa była, i kilka biuro. Dopiero od roku mogę powiedzieć, ze trafilismy idealnie-prowadzenie biura na najwyższym poziomie, polecam . My współpracujemy z wrocławskimi Super Księgami z Łęczyckiej

#191 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 16 październik 2018 - 11:25

Jeśli o mnie chodzi to ja kierowałam się opiniami od znajomych i czytałam trochę w sieci. Wybrałam biuro http://superksiegi.pl/z Wrocławia i faktycznie sprawdzają się dobrze i wiem że wybór był odpowiedni.

#192 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 16 październik 2018 - 12:07

Wydaje mi się, że aby wybrać dobre biuro rachunkowe, warto wcześniej rozeznać się w dostępnych na rynku ofertach. Dodatkowo możesz również poczytać opinie czy po prostu popytać znajomych. Ja kiedy szukałam księgowej, przejrzałam kilkadziesiąt ofert. Ostateczny wybór padł na firmę TMF Group, ponieważ kilku moich znajomych polecało właśnie tę firmę. Zajmują się oni szeroko pojętym zagadnieniem księgowości, pomagają przy zakładaniu firmy, a także oferują usługi bardziej skomplikowanych działań, jak np. sekurytyzacja. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie - https://www.tmf-grou...securitization/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych