Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie sklepu internetowego

pozycjonwoanie sklep internetowy promocja w sieci e-biznes reklama w sieci SEM SEO

wróć do serwisu Sektor Publiczny 101 odpowiedzi w tym temacie

#101 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 19 kwiecień 2018 - 14:15

Hmmm konkurencyjna branża, nawet bardzo. Banery, allegro, pozycjonowanie - spoko. Tylko jeśli właśnie o pozycjonowanie chodzi to warto w to zainwestować większą kasę, bo daje dobre efekty. Tylko niestety na efekty trzeba poczekać, ale warto. Ogólnie wejdź sobie na stronę https://cocoz.pl i poczytaj informacje, jest to dość dobrze wytłumaczone, prócz tego można się skontaktować i dopytać, bo to temat rzeka.

#102 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 02 maj 2018 - 19:27

Jeżeli narzekasz na brak lub bardzo małą ilość klientów w swoim sklepie to właśnie wina słabej pozycji w wyszukiwarce, ludzie najzwyczajniej w życiu nie wiedzą o istnienie Twojego sklepu. Miałam podobny problem, często wychodziłam na minusie, aż w końcu postanowiłam zainwestować, z reszta ostatnie swoje pieniądze w pozycjonowanie. Współpracy podjęła się firma Coolbrand, jedni mówią że drogo zapłaciłam a jedni że tanio, w każdym bądź razie odmienili moje życie, bo w wynikach wyszukiwarki byłam na podium, a tym samym klienci zaczęli się sypać z nieba, teraz po czasie w końcu odetchnęłam i zaczynam zarabiać poważne pieniądze, a na brak klientów nie narzekam. Dlatego warto się nad tym zastanowić, z resztą w dzisiejszych czasach to chyba priorytet aby zaistnieć na rynku.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozycjonwoanie, sklep internetowy, promocja w sieci, e-biznes, reklama w sieci, SEM, SEO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych