Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie sklepu internetowego

pozycjonwoanie sklep internetowy promocja w sieci e-biznes reklama w sieci SEM SEO

wróć do serwisu Sektor Publiczny 87 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dominik Jedrzejczak

Dominik Jedrzejczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 13:48

Można samemu się nauczyć pozycjonowania co nie jest naprawdę takie trudne ;)

Jak stworzyć skuteczną reklamę internetową, dzięki której pozyskasz tysiące klientów i zbudujesz  Dochodową Listę Adresową?!

Darmowy Trening:
http://innowacyjnanaukaebiznesu.pl/darmowy-trening-forum-infor

#22 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2015 - 15:09

Ja polecić mogę tę firmę - http://skuteczni.pl/

#23 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 12:17

Ja swego czasu sam pozycjonowałem swoją stronę. Tak skutecznie ,że złapałem bana.   

Wyciągnęła mnie z niego ta firma: http://pozycjonowani...medeweloper.pl/ , z której usług korzystam obecnie i jestem zadowolony.

Wiecie,nie uwazam,że pozycjonowanie samodzielne jest złe ale wszystko należy robić z głową. Jeśli strona jest ważna , na przykład jest to jakiś sklep to jednak wybrałbym firmę pozycjonującą. 

#24 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:57

Zgadzam się z większością wcześniejszych odpowiedzi - pozycjonowanie i promocja strony to podstawa. Inaczej niewielu klientów na Ciebie trafi, bo przecież wszyscy, wszystkiego szukają w Google i raczej nie zaglądają na 10 stronę.

#25 boforek

boforek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:59

Ja bym wolała, żeby pozycjonowaniem zajęła się profesjonalna firma lub freelancer, który ma doświadczenie w temacie. Mnie zajęłoby sporo czasu nim bym "ogarnęła" pozycjonowanie, a ludzie się tym zajmujący na co dzień znają zmieniające się zasady i mają wprawę. Zresztą, ci ludzie po coś oferują swoje usługi ;)

#26 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 18 maj 2015 - 20:16

Zgadzam się z większością wcześniejszych odpowiedzi - pozycjonowanie i promocja strony to podstawa. Inaczej niewielu klientów na Ciebie trafi, bo przecież wszyscy, wszystkiego szukają w Google i raczej nie zaglądają na 10 stronę.

To prawda, ale witryna powinna być również odpowiednio przygotowana pod kątem wygody obsługi. obecnie wiele osób korzysta z Internetu na urządzeniach mobilnych, a wiele np. sklepów online nie jest odpowiednio przygotowanych do wyświetlania na tych urządzeniach.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

#27 Augustsenny

Augustsenny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarka

Napisano 04 czerwiec 2015 - 10:36

użyteczność strony www to absolutna podstawa, ważniejesze nawet niż działania marketingowe

#28 marekkostencki

marekkostencki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 12:58

Dokładnie. Użyteczność użytkownika to teraz najważniejsza sprawa. Internauta powinien znaleźć na stronie interesujące treści, a przede wszystkim odpowiedź na swoje pytanie, czy też zapotrzebowanie. Powstaje już coraz więcej książek UX i myślę, że warto się z nimi zapoznać. 

Tradycyjna forma reklama. Banery, tablice i szyldy. 

banery-reklamowe-8-150x150.jpg tablice-szyldy-2-150x150.jpg tablice-szyldy-29-150x150.jpg tablice-szyldy-31-150x150.jpg

Co o nich myślicie? Nadal są takie skuteczne jak kiedyś? Czy przegrywają niestety z Internetem? 

#29 Guest_kail

Guest_kail
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 17:19

Można również dokładać różne gratisy do zamówień. Mogą to być np. male kalendarze lub wizytówki. Z bardziej praktycznych np. ebook. Coś takiego oferuje dla firm czasczytania.pl

#30 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 03:35

Podstawą jest dobrze zoptymalizowana strona sklepu zarówno pod użytkownika, jak i pod wyszukiwarki. No ale tym muszą się zająć fachowcy, bo samemu to można pobłądzić, a poza tym to masę czasu trzeba na to poświęcić. Mój kumpel korzysta z usług http://www.nowapozycja.pl/start.html i jest bardzo zadowolony.

#31 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 26 czerwiec 2015 - 20:04

Pozycjonowanie to nie jest łatwa sprawa jak może się wydawać. Trzeba mieć o tym na prawdę pojęcie. Szczególnie, że algorytm googla nie jest już tak przychylny jak kiedyś. Jeśli się chociażby wykona jeden zły ruch można otrzymać filtra i już na pewno w TOP 10 nie wejdziemy. A jak tak się stanie to lepiej zwijać interes. I koledzy dobrze radzą, lepiej swój sklep oddać w ręce specjalistów. A niestety reklama jest w biznesie bardzo ważna więc dodatkowo nie powinno się na niej oszczędzać. 

#32 Guest_blackinblack

Guest_blackinblack
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 10:25

Pozycjonowanie sklepu internetowego to bardzo ważna sprawa. jednak wg mnie istotna jest tez reklama wizualna. Uważam, że wystarczy wypuścić kilka banerów i samochodów z reklamami na cała Polskę i nazwa się opatrzy i od razy bedzie wiecej wejsc i pewnie przybedzie klientow. ja tak zrobilam ze swoja firma i korzystalamj z pomocy firmy rodland. naprawde udalo mi sie wterdy odbic od dna;)

#33 lesnajoasia

lesnajoasia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 20:03

Z mojego doświadczenia wiem, że jak wynajmie się profesjonalną firmę to uzyskuje się największą skuteczność http://www.brandline.pl Samemu można brać się za pozycjonowanie, ale nie zawsze równa się to z tym, że strona będzie zajmowała wysokie miejsce w katalogu stron www.

#34 annhemingwej

annhemingwej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 12:41

użyteczność strony www to absolutna podstawa, ważniejesze nawet niż działania marketingowe

Może dwa lata temu to było najważniejsze, w tym momencie Ux jest ważny, ale napchanie słów kluczowych do h1 i h2 już działa negatywnie.

Co do promocji, warto działać nieszablonowo, seo jest bardzo ważne, ale można narobić szumu i bez tego ;)

#35 Guest_Angela

Guest_Angela
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 08:10

pozycjonowanie to bardzo ważna część promocji sklepu czy czegokolwiek w internecie. dobrze aby zajęli się tym specjaliści bo inaczej kicha.... ja korzystałam z usług pozycjonowanie.com i byłam bardzo ale to bardzo zadowlona z efektów.

#36 Soporific

Soporific

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 19:22

Dokładnie, jeśli sklep czy też strona nie będzie odpowiednio wypozycjonowana to niestety ale nikt na nią nie trafi. Dlatego warto korzystać z ofert profesjonalnych firm. Ja korzystam z usług firmy Bitec (http://bitec.pl/) i jestem bardzo zadowolony 

#37 Guest_Fabiańska

Guest_Fabiańska
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 10:06

ja własnie miesiąc temu zleciłam firmie pozycjonowanie . com

ciężko o efekty w miesiąc ale jestem dobrej wiary ;p

kontakt bardzo dobry, rozmowa "rzeczowa" widać że znają się na tym co robią i nie działają w ciemno.

#38 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 08:59

Dobre SEO przyniesie Ci zyski. Jeśli się nie znasz na pozycjonowanie to zainwestuj w firmę, która Ci to porządnie przeprowadzi. Polecam pozycjonowanie.com. Inwestycja, która się szybko zwraca. 

#39 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 16:31

Zdecydowanie profesjonalne pozycjonowanie da wam dużo więcej niż amatorskie, promocja w necie powinna być wielotorowa nie tylko SEO i SEM, ale też adwords, marketing szeptany i social media. Polecam np. firmę z Krakowa - http://mtweb.pl/pl/

#40 Guest_Małgosia

Guest_Małgosia
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 08:56

Zgadzam się, że usługi profesjonalistów dadzą więcej niż amatorskie próby. W dzisiejszych czasach warto porządnie zaistnieć w sieci. Ja od siebie mogę polecić firmę pozycjonowanie. com Mają naprawdę super podejście do klienta, a co najważniejsze, widać rezultaty.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozycjonwoanie, sklep internetowy, promocja w sieci, e-biznes, reklama w sieci, SEM, SEO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy