Skocz do zawartości

jaki program dla Książki przychodów i rozchodów

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:24

poszukuje darmowego programu do prowadzenia książki przychodów i rozchodów na własne potrzeby

#2 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 25 kwiecień 2013 - 06:34

Witaj !możesz stworzyć sobie plik w excelu lub opeoffice calc z odpowiednimi pozycjami KPIR. Jesli musi to być już koniecznie program to ja używałem i sporo dobrego słyszałem o ifirmie.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#3 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 17:11

a są gdzieś gotowe takie formatki w excelu albo poglądowe bo nie do końca wiem jak to powinno wyglądać

#4 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 25 kwiecień 2013 - 17:24

Witaj !Wzór podatkowej księgi przychodów i rozchodów zawiera załącznik nr 2 do rozporządzenia z 26 sierpnia 2003 r. (Dz. U. 2003 nr 152, poz. 1475) - w rzeczywistości jest to 13 kolumnowa tabela - w podanym akcie znajdziesz także wskazówki jakie wartości i gdzie powinnaś ujmować. Jeśli uznasz że to zbyt trudne wpisz w google: "kpir excel" - na pewno ktoś opublikował taki plik - koniecznie sprawdź czy zawiera on wszystkie kolumny jakie powinien i używaj.Jeśli uznasz to za zbyt prymitywne przeszukaj to forum na podaną wyżej frazę użytkownicy polecają sobie programy i na tym forum.

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#5 Guest_Nela

Guest_Nela
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 08:14

Za darmo, możesz pobrać sobie program Pakietu Przedsiębiorcy - Księga http://www.pakietprz...iorcy.pl/ksiega Testowałam przez 30 dni i zdecydowałam sie na zakup - program bardzo łatwy, intuicyjny i bardzo szybki do opanowania.

#6 kamaj.9

kamaj.9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 21 maj 2019 - 13:56

Przetestuj program do kpir Fineco Księga.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych