Skocz do zawartości

pomysł na biznes

wróć do serwisu Moja Firma 172 odpowiedzi w tym temacie

#161 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 20:09

Przede wszystkim jakością usług, no i tym, żeby w razie awarii tego nie bagatelizowali, a przyjechali wyjaśnić problem 

No ale skąd masz wiedzieć takie rzeczy, jeżeli np pierwszy biznes otwierasz i  nie masz żadnych doświadczeń, a na stronie zawsze są informacje ah i oh.

Co prawda już od jakiegoś czasu załatwiam już wszelkie formalności do otwarcia biznesu, ale teraz stroję przed wyborem dostawcy gazu. Nie wiem czym się kierować przy wyborze :/

No to łatwa decyzja nie jest,  a trzeba dobrze się zastanowić żeby potem nie płakać, że jednak taryfa nie jest do nas dostosowana. A patrzyłaś może na Taurona?

#162 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 13:07

To po co w takim razie w ogóle otwierać firmę związaną z branżą, na temat której nie ma się raczej pojęcia?

#163 Guest_Adam 293

Guest_Adam 293
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 13:37

Też nad takim biznesem się zastanawiałem, ale zdecydowałem  się na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo Cuk. Ta franczyza mi przypasowała, bo na otwarcie placówki wymagane jest tylko 15 tysięcy, a więc wcale nie tak dużo. 

#164 Karola421

Karola421

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 12:20

Jeśli chodzi o pomysł na biznes, to może jakiś sklep z wyposażeniem przemysłowym? Byłby to sklep dla firm, ale również dla ludzi, którzy mają swoje warsztaty. 

#165 Guest_Adam3746

Guest_Adam3746
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:19

Jeśli ktoś nie czuje się na tyle pewnie aby założyć firmę a chce działać na swoim to warto się zainteresować franczyzą, np. na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej z logo CUK wystarczy około 15 tys

#166 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:54

Ja osobiście uważam, że dobrą opcją jest również rozpoczęcie prowadzenia biznesu we franczyzie, dlatego jeżeli szukasz pomysłu na swój biznes to sprawdź http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ który m.in umożliwi Ci prowadzenie swojego sklepu motoryzacyjnego z częściami, akcesoriami, olejami itd. Zapewniają jednocześnie dużą pomoc marketingową, planowania ale także najniższe ceny ich zakupu. 

#167 duff231

duff231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 11:57

Niezależnie jaki biznes zakładamy, zawsze bedziemy mieli wiekszą lub mniejszą dawkę papierologii. By się nie zniechęcic już od pierwszych chwil w biznesie warto zadbac o ksiegowosc np. poprzez programy do samodzielnej ksiegowości https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online . Takie rozwiązanie da nam możliwosc zaawansowanego wystawiania faktur, i wielu innych udogodnien, którze przydadzą się nie tylko na początku biznesu ale też gdy biznes zaowocuje ;)

#168 Guest_Michał31

Guest_Michał31
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:41

Dla kogoś kto już prowadzi własną działalność ciekawą opcją jest otwarcie punktu partnerskiego cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-punkt 

#169 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 18 luty 2019 - 16:18

A ja dodatkowo wszystkim pracownikom i przyszłym pracownikom polecam portal https://poradnikpracownika.pl/na którym znajdziecie przede wszystkim informacje odnośnie wszystkich Waszych praw i zasad, które powinny panować w zakładzie pracy. Myślę, że to będzie zarówno pomocne dla właścicieli, jak i pracowników.

#170 Guest_Biznesy

Guest_Biznesy
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:42

Jeśli mała inwestycja to najlepiej franczyza, najlepiej ze znaną marką. Cuk ma interesujące warunki współpracy i niewiele trzeba kapitału by rozpocząć. 

#171 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 05:56

Jeżeli byłaby twoja pierwsza firma, to faktycznie franczyza może być dobrym rozwiązaniem. Ale to nie sam pomysł jest tu najważniejszy a sposób jego realizacji, a tego można się nauczyć w praktyce. Tutaj poczytaj jak zakłada się firmę www, ilość dokumentów do załatwienia już od samego początku czasem bywa zniechęcająca.

#172 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:11

Sądzę, że powinieneś zastanowić się nad czymś, co lubisz robić i na czym się dobrze znasz. Ja zaczęłam współpracę z szwalnią www.elastic.com.pl i zajmuję się tworzeniem własnej kolekcji ubrań. Jak dotąd idzie mi bardzo dobrze, a firma stale się rozwija.

#173 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 10:59

W Cuk można znaleźć ciekawą propozycję na biznes. Można otworzyć własną placówkę franczyzową w branży ubezpieczeń a inwestycja to tylko 15 tyś https://cuk.pl/wspol...wka-franczyzowa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych