Skocz do zawartości

pomysł na biznes

wróć do serwisu Moja Firma 174 odpowiedzi w tym temacie

#41 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:42

Tam pewnie potrzeba sporo włożyć na początek?

A o co pytasz?  Bo jak o tą mobilna myjnię to niedużo , we franczyzie w krakowskiej ecomyjni  wymagają niewielkiego wkładu

a biznes wg mnie bardzo przyszłościowy

#42 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 11:16

wydaje mi się, ze na pewno nie jest tak, ze każdy pomysl się sprawdza. Trzeba robic to co się lubi i co komus opdowiada, a nie to, bo akurat jest na to trend. Ja wymyśliłem sobie, ze zakupie maszyne hafciarska i powiem, ze jestem w trakcie całej papierkologii, bo ogarniam leasing. Firme, która zajmuje się dzierzawa i sprzedaza takich maszyn również znalazłem, mowa o firmie TAJIM, teraz pozostaje mi tylko czekac na decyzje i ruszam!

#43 Guest_memss

Guest_memss
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 14:32

moj pomysl tak naprawde nasunal sie sam. postanowilem, ze zaloze punkt xero i jestem w trakcie dzierzawy sprzetu od firmy arso... mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze i ze uda sie otworzyc biznes.

#44 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 13:48

Tam pewnie potrzeba sporo włożyć na początek?

Akurat start z pośrednictwem kredytowym nie jest zbyt wymagający na początek. To koszty typu garnitur, wizytówki, komputer, samochód, oczywiście otwarcie działalności gospodarczej, itd.

#45 lugola

lugola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 21:42

WITAM CHCIAŁAM SPYTAĆ CZY KTOŚ PROWADZI SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ I CZY TO SIĘ OPŁACA?BO WŁAŚNIE WPADŁAM NA TAKI POMYSŁ,A U NAS NIE MA TAKIEGO SKEPU.

ekologiczne produkty i zdrowa żywność teraz na topie

mi cały czas się marzy założyć firmę i powadzić księgowość. też bym tak chciała....

więc do dzieła! :)

#46 Guest_JOANNa

Guest_JOANNa
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:13

A może punkt ksero? Nieśmiertelny biznes jeśli masz go dobrze zlokalizowanego. Uczelnia, firma, bank i takie tam placówki to lep na muchy dla ciebie. Poza tym można fajnych warunków dzierżawy kserokopiarek poszukać – ja dzierżawię od firmy Repro i zarabiasz…

#47 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 918 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2015 - 14:31

Warto wziąć pod uwagę choćby taką firmę http://www.szch.pl/ , która zajmuje się sprowadzaniem obuwia prosto od producenta. Jest to z pewnością bardzo opłacany biznes. 

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 07:58

Punkt ksero przy dobrej lokalizacji może być udanym interesem. Ze znajomym ostatnio postanowiliśmy w ten sposób spróbować coś działać i na razie szukamy firm, które pomogą nam dobrać najlepszy sprzęt do tego typu działalności. Na razie znaleźliśmy firmę Hicopy z Gdańska, która doradza i sprzedaje urządzenia tego typu i pewnie niedługo się z nimi skontaktujemy. Ktoś zna jeszcze firmy tego typu?

#49 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 08:25

Wszystko zależy od zapotrzebowania w danym terenie. Ja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad założeniem lokalnej rozglośni radiowej. Orientowałem się gdzie można zakupić sprzęt do studia i znalazłem firmę Soundkrak z Krakowa, która się tego typu urządzeniami zajmuje, no ale najpierw pozostają kwestie prawne związane też z uzyskaniem koncesji. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo.

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 09:23

Ja zajmuję się przede wszystkim sesjami fotograficznymi, na brak zleceń na pewno nie narzekam i jak ktoś ma pod tym względem zdolności, to na pewno warto je rozwijać. Dla ułatwienia korzystam również z usług wirtualnego biura u WVO - Wrocław Virtual Office, gdzie w razie potrzeby spotykam się z klientami na konsulatacje.

#51 Kelis

Kelis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 luty 2015 - 15:51

Mnie zainspirowała ta firma http://www.powerspartner.pl i chciałabym wiązać swój biznes z podobną branżą. Nie wiem jednak od czego zacząć (oprócz kapitału), pomysł też jest. co dalej?

#52 KamilaB

KamilaB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 19:05

ja Ci mogę polecić szkolenia i poradniki w sieci, dobra strategia to klucz do sukcesu, a np. szkolenie Biznes Camp oprócz nauki o tym jak zaplanować firmę mówi o jej reklamie, przyspieszeniu zysków, no i daje kilka pomysłów na sprawdzony biznes. Fajna sprawa. Sprawdź sobie na http://adamgrzesik.p...ba/biznes-camp/

#53 Rossi

Rossi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 marzec 2015 - 21:59

To zalezy jakie masz wykształcenie. Ja mam znajmomych którzy kilka lat temu postanowili założyć aptekę internetową ... mimo, ze nie spełniali warunków formalnych (ale mieli kapitał) to znaleźli sobie słupa, który posiada wszystkie pozwolenia. Sądze, ze jest to super pomysł. Ludzie mają co raz mniej czasu. Ja ostatnio zamawiałem sobie undofen ... był u mniej już nastęnego dnia i nawet taniej niż w aptece. Zamawiałem kilka rzeczy więcej to nawet z kosztem przesyłki i tak byłem do przodu.

#54 Szafron3

Szafron3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 17:33

A może biznes polegający na umieszczaniu reklam? Np. wykupić obszary na reklamę i pozyskiwać ludzi chcący zareklamować swoje firmy.

You’ll learn, as you get older, that rules are made to be broken.

#55 Bahias89

Bahias89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 14:27

Może jakaś mała firma informatyczna?

Being scared means you’re about to do something really, really brave

#56 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 marzec 2015 - 21:03

Mikrofranczyza z kosmetykami firmy Nu Skin i suplementami firmy Pharmanex to jest najlepszy model biznesu jaki do tej pory poznałam. Know-how można przekazywać dalej i czerpać dochód z kolejnych mikrofranczyz zakładanych z Twojego polecenia.

Jesteś zainteresowany - to napisz do mnie. e-mail: abednarczyk67@gmail.com

#57 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 10:30

A rynek nie jest zbyt nasycony już?

#58 Anna67

Anna67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 18:15

A rynek nie jest zbyt nasycony już?

Firma dopiero wkracza do Polski

#59 Ecoway3

Ecoway3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:48

Tylko od Twojej kreatywności i chęci zależy czy wyjdzie

Czas to pieniądz.

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 17:05

Co do kredytów na założenie firmy to lepiej nie startować z długami, to się potem odbije.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych